Yüzde sakal nasıl çıkar, sakal çıkarma yöntemleri

Yüzde sakal nasıl çıkar, sakal çıkarma yöntemleri, Sakal cıkması icin ne yapmalıyım

Sık tıraş olanların sakalı daha gür mü çıkar?

Sakal Nasıl Çıkar ?

Sakal çıkması ve bıyık çıkması konusunda testosteron hormonu etkilidir. Sakal ve bıyık oranını belirler ve hücrelerde olan hormon algılayıcıları sayılarını belirlemektedir. Dışarıdan verilmekte olan testosteron hormonu genellikle vücuttaki kıllanmayı arttırır. Fakat kullanacak insanda hormonal yetmezlik var ise bu tür ilaçlar önerilmemektedir.

Sakal Çıkarma Yöntemleri

Sakal nasıl çıkar ? Sakal çıkarma yöntemleri arasında olan bu yöntemi herhangi bir sakal çıkaran ilaç kullanmadan kendi başınıza yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sakal için birkaç tane diş sarımsak birkaç tane buz ve temizlenmiş bir yüz çevresi.

Sakal çıkarma yolları arayan birçok insan var. Günümüzde bunlar tabiî ki de çeşitli doğal yöntemler ve ilaçlarla halledilebiliyor fakat yüzünüz konusunda hiç endişe etmeden uygulayabileceğiniz bir yöntem daha bulunur

Yüzünüzü iyice yıkamanızın ardından teninizde buzları gezdirin. Ardından tüm sarımsakları yüzünüze bastırarak ve birazda tahriş edinceye kadar sürün. Bunu birkaç sefer tekrarladığınızda sakallarınız çıkacaktır. Bu yöntem kellik ve saç kırana çözüm olarak nitelendiriliyor. Tahriş etmesi sebebi ile pek uygulanmıyor olabilir fakat kullanmakta olanlar için iyi çözümler getirebiliyor.

Etiketler: sakal çıkması için ne yapılmalı sakal nasıl hızlı çıkar sakal nasıl çabuk çıkar sakalımın çıkması için ne yapmalıyım sakal nasil cabuk cikar sakal nasıl çıkar hızlı sakal nasıl çıkar yüzde sakal nasıl çıkar sakalın çıkması için ne yapmalı sakal cıkması için ne yapmalı sakalın çabuk çıkması sakal cikmasi icinçabuk sakal nasıl çıkar sakal çıkması için ne yapmalıyız

 

paylaş:

Yorum Yap