Yer tespit etme programı bedava indir

Yer tespit etme programı bedava indir

Nasa Nın Yer Tespit Etme Programı

Resİmlİ Anlatim Nasa Programi Yenİden


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ(EN AZ) 

Windows 2000, XP Home, or XP Professional
Intel Pentium 3, 1 GHz, or AMD Athlon or higher
256 MB of RAM
3D Graphics Card
nVidia GeForce 2 Ultra
ATI Radeon 7500
Intel Extreme Graphics 2
DSL / Cable connection or faster
2 GB of disk space

Notes

World Wind benefits most from a video card with 3D acceleration. If you don’t know whether your machine comes with one, it is likely to have one built in if the computer was purchased within the past two years. Here is a list of video cards that have been reported to work with World Wind.

World Wind requires that you have .NET runtime environment and DirectX installed. You can download .NET runtime environment and DirectX runtime.

World Wind comes with data you can zoom into. After a certain point, World Wind will begin to download more images automatically. The servers hosting this information are very busy and may be unresponsive until we get the necessary infrastructure.
Programı Buradan İndirebilirsiniz (World Wind Download)

DotnetFX versiyon 1.1 exe (Programın çalışması için gereken microsoft Frame Network)

Cep Telefonundan Yer Tespiti Numarasından Bulma Yer Tespit Rtme Programı

YER TESPİTİ

Vurgulananlar:
ÖNEMLİ: Dinleme ve Takip Yazılım ve Donanımlarını kullanmadan önce‘’Yasal Uyarıı’’ ve ‘Satış Sözleşmesii’’  sayfalarımızı mutlaka okuyunuz. Bu ürünleri  kişisel güvenlik, aile ve çocukların güvenliği amacı dışında başka bir amaç için kullanılamaz ve yukarıda geçen kullanım amaçları dışındaki kişi veya kişilere satış yapılmayacaktır.

Cep telefonu yer tespiti bir yazılımla mümkün olabiliyor. Dilediğiniz kişinin cep telefonuna programı yükleyerek bulunduğu yeri ve konum bilgileriniz kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yer bulma konusunda çok gelişmiş gibi görünen programı önceden yüklemek gerekiyor.

Çocuğunuzu veya eşinizi, yaşlı ve hasta birini haberli veya habersiz gizlice takip etmek ne zaman nerde olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz?Bu modülü takip etmek istediğiniz şahsın telefonuna yüklemeniz yeterlidir. Merak ettiklerinizin yerini kolayca bulun!
on saniye yükleme için yeterli bir süredir.Bu uygulama diğer modül yazılımlar gibi %100 görünmezdir.Modül program ile artık çocuğunuzun ve sevdiklerinizin
güvenliği garanti altında.kıskanç sevgililer eşler bu yazılımı birbirlerine güven sağlamak amacı hediye şeklinde verip veya onun uyumlu telefonuna yazılımı
10 saniye gibi kısa bir sürede yükleyip birbirlerini 24 saat kontrol edebilir,dilediğinizde bulundukları semti modülün size göndereceği sms raporuyla öğrenebilirsiniz.
Modül yazılım üçüncü parti bir server kullanmaz,GPS özelliği yoktur,navigasyon yazılımı ile harita üzerinde konumlandırma yapmaz.Size sadece hedef telefonun
bulunduğu bölge ismini (operatörün hücre bilgilerini kullanarak) sms olarak gönderir.SİM KART değişirse bile yeni takılan sim kartın numarası size gizli sms
olarak hemen gelecektir.
Bir lokalisasyon SMS Raporunda aşağıdakileri bildirir:
TIME: Zaman
IMSI :Bu numara sim kartta saklanır bu operatör tarafından ise imsi bildiğimiz cep telefonu numarasına dönüştürülür. istenirse sim kart değiştirilmeden cep telefonu numarası değiştirilebilir. aynı zamanda farklı sim kartların da aynı numarayı paylaşmasını sağlar.
SIGNAL: Sinyal gücü,baz istasyonuna olan uzaklığı tahmin etmek içindir
CELL ID: Baz istasyonu ismini gönderir.(Bakırköy gibi)
Yukarıdaki rapor tek bir sms olarak size sadece sorgulama yaptığınızda gelecektir.ister günde bir kez isterseniz defalarca sorgulama yapabilirsiniz. 

Satın almak için tıklayınız.

Uydudan Yer Tespit (adres) etme Programı

 

Programı biraz daha anlatırsak:
Programı kurduğunuzda göreceğiniz üzere programın target diye bir bölümü var
Buraya yerini tespit etmek istediğiniz yerin ip numarasını giriyorsunuz
Ve go ya bastığınızda biraz bir aramadan sonra
harita üzerinden noktayı göreceksiniz

Mesela programın içinde örnek aramalar var.
Mesela CNN televizyonunun dünya üzerindeki bütün noktalarını görebilirsiniz….

Neotrace Pro etraftaki en iyi „Ping“ aracıdır. İnternetteki yollarınızı izleyecek ve bilgiyi size raporlayacaktır.

NeoTrace Pro, izleme verisini harita şeklinde, sunucular listesi şeklinde, diagram biçiminde, ya da tablo olarak seçiminize bağlı olarak izleme imkanı sunar. Ek olarak, ses bitleri harekete geçirilen sunucunun durumuna ilişkin bilgi verir. Sunucu adres listeleri sunucu kontağını kolaylaştırır.
İndirmek için tıklayınız.

 

paylaş:

Yorum

  1. Bu programı bu gün itibariyle kurduğum telefonun geriye donuk izleme yapabilecek miyim.

Yorum Yap