Windows 8 İçin uTorrent 213 Son Sürüm İndir uTorrent Yeni Versiyon Güncel Sürümü

Etiket: utorrent türkçe,bittorrent,utorrent hızlandırma,utorrent nasıl kullanılır,utorrent ayarları resimli,utorrent kullanımı,utorrent port açma,utorrent ayarları

 

uTorrent indir
Dosya Boyutu : 947.00 KB

Lisans Tipi

Ücretsiz / Freeware
Üretici Firma

BitTorrent

uTorrent, güçlü, ücretsiz ve popüler bir BitTorrent istemcisi ve torrent indirme programıdır. 

HEMEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Editör Yorumu

Daha hızlı torrent indirmek ister misiniz? uTorrent programında yapabileceğiniz çeşitli ayarlarla daha hızlı torrent indirmeyi uTorrent’e İnce Ayar adlı eğitimimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca uTorrent ile Torrent Yapmakeğitimimizde de nasıl torrent yapılacağını görebilirsiniz.

Program Hakkında

uTorrent, çok küçük boyutlu bir torrent indirme programı olmasına rağmen en popüler ve güçlü torent indirme programlarından birisidir. Bir torrent indirme uygulamasında bulunması gereken bant genişliği öncelik sıralaması, hız limiti koyma, dosya indirme işlemlerinin zamanlanması, otomatik RSS indirme, “hash” doğrulması gibi özelliklere sahip olan uTorrent , basit bir şekilde tüm torrent indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak verir. uTorrent, Türkçe dil desteğine sahip olması ile de torrent indirme işlemi ideal bir programdır.

Diğer torrent istemcilerinin aksine sistem kaynaklarını sömürmeyen uTorrent, sadece 6MB bellek kullandığından bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz işlemleri hiçbir şekilde engellemez.

uTorrent programının Windows ve Mac sürümlerini indirebilirsiniz.

uTorrent 3.2.3 Build 28705 numaralı son sürümünde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır.

HEMEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

paylaş:

Yorum Yap