USB kablosundan telefona nasıl müzik atılır? Bilgisayardan telefona şarkı atma

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı yüklemenin bir kaç yolu var;

Bilgisayara kies yüklemen gerekli cebini taniyabilmesi icin. yada ayarlara girerek baglanti kismindan yığın bellek moduna alabilirsen usbyi her bagladiginda hafiza kartinin icini açar.

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

 

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.İnşaAllah işinize yarar.

telefonunuzun üreticisinin özel ürettiği pc ile telefonun bağlantısını sağlayan yazılımı bilgisayarınıza kurarsanız ve bilgisayarınıza kızılötesi irda donanımı alırsanız bilgisayardan kızılöteli telefonunuza istediğinizi atabilirsiniz ancak kızılötesi hem hız bakımından hemde aktarımlar ve kullanımı bakımından çok zahmetli diyebiliriz bu nedenle telefonunuzda usb kablo desteği var ise usb kablo alarak bilgisayara bağlanmasını sağlamanızı tavsiye ederim

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı Nasıl Yüklenir? Bilgisayardan cebe Müzik Yüklemek

PC’den telefona nasıl müzik aktarılır?

Eğer telefon ile pc arasında kullanabileceğiniz aygıt varsa kablo yolu ile atabilirsiniz.Eğer yoksa bilgisayar’a uyumlu bluetooth programları var.Yüklediğiniz zaman My Bluetooth Places adlı yere tıklayarak telefonunuzun bluetooth adını bulup eşleyerek resim,müzik,video vb. gibi dosyaları yollayabilirsiniz.

Bilgisayardan Telefona Müzik Atma Nasıl Olur

Telefona şarkı atcam nasıl atcam hafıza kartıyla

Bilgisayardan Telefona Şarkı Atma Yükleme Aktarma

Bilgisayardan telefona şarkı atmaya çalışıyoruz hafıza kartı ile şarkı atabiliriz

Bilgisayardan Telefona Nasıl Müzik Atılır?

Ben muzikleri indirdim bilgisayara usb kablosunu taktim amam nasil atacagimi bilmiyorum lutfen acilen biri cevap yazsin bana tesekkurler iyi gunler

Nokia 6300 A Müzik Nasıl Atılır?

Arkadaşlar 63oo Nokia Telefonum var Usb KAblosunu Takıyorum . Soruyor Hangisi ile çalıştırcanız 1 nokia modu var 2 baskı medya modu var baskı medya diyorum ama sadece resimler çıkıyor telefondan pcye bişi atılıo pcden tele atılmıyo . 1. nokia modu diyorum cihazı algılamıyor

iPhone’a Müzik Nasıl Yüklenir?

Bu makalemde sizlere iPhone’a müzik nasıl yüklenir bunu anlatmaya çalışacağım. Bir çok iphone kullanıcısı iphone’a nasıl müzik atılır bilmediği için bunu sizlerle paylaşmak istedim. Umarım yazımın bir faydasını görürsünüz.

Araştırmalarıma göre bir çok iphone yardımcı sitesinde iPhone’a nasıl müzik yüklenir konusu hep eski iTunes üzerine anlatılmış. Sonuç olarak şuanda iTunes 11 kullanıldığı için ben size itunes 11 ile iphone’a nasıl müzik yüklenir bunu anlatmak istiyorum.

Öncelikle itunes 11 bilgisayarınızda yoksa buradan itunes 11’i indirmeniz gerekmektedir. Bunun için http://www.apple.com/tr/itunes/download/ bu linkten itunes 11’i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şimdi sırasıyla iTunes 11 ile iPhone’a nasıl müzik atacağınızı anlatalım;

Öncelikle iPhone’a atacağınız müziğin formatı “mp3” olması gerekmektedir. Bunun için iPhone’a atacağınız müziğin formatı ya mp3 olacak yada değilse mp3’e çevirmeniz gerekmektedir.

Ben genelde youtube’da duyduğum, gördüğüm müzikleri önce mp3’e çevirip öyle telefonuma atıyorum. Buda nasıl oluyor derseniz, http://www.youtube-mp3.org/tr bu siteden veya http://www.video2mp3.net/tr/ bu siteden youtube’da bulduğunuz video veya şarkının linkini yazarak convert edip mp3’e çevirerek indirebilirsiniz.

Şimdi sırasıyla iphone’a nasıl müzik yüklenir resimli olarak anlatayım;

Önce telefonunuzu usb ara kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın ve bekleyin itunes otomatik olarak açılacaktır.(Eğer otomatik açılması siz kendiniz açın.)

itunes-muzik-yukleme1

iTunes’i açtıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi ilk açılış sayfası gelir. Sizin yapmanız gereken iphone’unuzu bilgisayarınıza usb kablosu ile bağladınız ve iTunes 11’de hemen üst tarafta bulunan Arşiv kısmına tıklayınız.

itunes-muzik-yukleme2

itunes 11’de arşiv kısmına tıkladıktan sonra bu sayfa açılacaktır ve üstteki kısımlara bakacak olursanız genel bilgi olarak, parçalar, albümler, sanatçılar, türler, listeler, radyu gibi devam etmektedir.

Bizim işimiz parçalar sekmesinde olduğu için parçalar sekmesine tıklıyoruz ve telefonumuza atacağımız olan mp3’ü sürükle bırak yöntemi ile itunes 11’in içine bırakıyoruz.

iphone-muzik-yukleme3

Henüz işimiz bitmedi. iTunes 11’in içine atacağınız mp3’ü sürükle bırak yöntemi ile attıktan sonra yandaki fotoğrafta gördüğünüz gibi Sağ üst tarafta bulunan iPhone seknesine tıklıyoruz. Artık yeni açılan sayfada telefonumuzu ve itunes 11’imizi eşleştirerek işlemimizin sonuna geleceğiz.

iTunes 11’in üst sağ kısmında bulunan iPhone sekmesine tıkladık ve aşağıdaki gibi bir kısım açılacaktır. Bu kısımdan müzik attığımız için müzikler sekmesine tıklayacağız.

itunes-muzik-yukleme4

 

Yukarıdaki resimdeki gibi işaretli kısmı işaretlemeyi unutmayınız yoksa müziklerinizi iphone’a atamazsınız. Bununla beraber sağ alt taraftaki Uygula butonuna bastığınızda attığınız müzik telefonunuzun Müzik kısmında parçaların içine yüklenecektir.

DİKKAT: Eğer başka bir bilgisayardan bu işlemi yaparsanız veya her seferinde ayrı bir bilgisayarda farklı itunes kullanırsanız diğer çalma listeleriniz silinebilir dikkat ediniz.

Konu Etiketleri: usb kablosuyla telefona nasıl müzik atılır, bilgisayardan telefona müzik nasıl atılır, pc den usb ye muzik nasil iner, hafıza kartına nasıl müzik indiririm ressimli anlatım, bilgisayardaki şarkı telefona nasıl atılır youtube, aparata nasıl şarkı indirilir, data kablosuyla bılgısayardan cep telefonuna müzik indırme, bilgisayar dan masaüstüne nasıl şarkı indirilir, bilgisayardan telefona şarkı nasıl yüklenir resimli anlatım, masaüstüne müzik nasıl indirilir, masaüstüne müzik nasıl indirilir, masaüstüne müzik nasıl indirilir, usb kablosundan telefona nasıl müzik atılır, tlefona şarkı nasıl indirilir, cep telefonuna masaüstündeki şaekı nasıl yolanır, pc den cep tlf nasıl müzik atılır, bilgisayardan cep telefonuna müzik nasıl indirilir resimli anlatım,bılgısayarden nasil cep telifonga şarki yukleyabılırım, cep telefonuna hafiza karti olmadan nasil müzik indirilir, hafıza kartına youtubeden nasıl müzik atarım, pcden telefona müzik nasıl indirilir videolu anlatım, internetten telefona nasıl müzik yüklenir video, eğer bluth cep telefonunda açıksa bilgisayardan nasıl müzik indirilir, youtubeden telefona nasıl müzik indirilir, bilgisayardan usb ye nasıl şarkı yüklenir youtube, anlatımlı bilgisayardan telefona nasıl müzik, bilgisayardan cep telefonuna nasıl müzik indirilir, cep telefonu bağlantı kablosu yok nasıl şarkı atıcam, pc müzikleri hafıza kartına nasıl yüklerim, bılgısayardann hafıza kartına nasıll muzık taılır

paylaş:

Yorum Yap