Ünlülerin en güzel düğün saç modelleri 2012-2013 yeni düğün saç tipleri şekilleri

Gelin şeklinde Düğün Saç önemli bir rol oynadı. Bu görüntü ile uyumlu entegre olmalı, gelinlik önemli bir tamamlayıcı sağlar. Doğru seçilen saç ile görünüm onuru vurgulamak için yararlı olabilir.

2013 yılında Düğün Saç Modelleri

2013 yılında, stilistler düğün saç stilleri için çok farklı seçenekler sunar. sezon ana eğilimleri, uzun saç, büyük saç, örgü çeşitli saç, fiyonklar, kurdeleler, retro tarzında bir saç.

Doğal düğün saç modelleri 2013

Tasarımcılar doğal güzellik bekliyoruz. Bir gelin için ana dekorasyon gevşek saç olabilir. Uzun, kalın saç var ise, elbette, bu seçeneği düşünebilirsiniz. Sen, vb lüks bukleler sarmak gibi doğrultma olarak çeşitli şekillerde saç koyabilirsiniz

Yüksek düğün saç modelleri 2013

Kabarık saç modeli şık zarif bir gelin, yapacak. Bu saç modeli görsel olarak uzanan, omuz ve boyun ortaya koyar. Bu her zaman trend olacak bir klasik.

Düğün saç 2013 örgü ile

Gerçek 2013 düğün saç dokuma bir çeşitlilik vardır. Bu saç modeli gelin çok kadınsı yapar. Bu örgü, kramponları çeşitli grev olabilir. Ayrıca, saç tamamen veya kısmen örgülü olabilir. Genellikle çeşitli şeritler, Rhinestones, inci, ve hatta taze çiçeklerle süslenmiş saç örgü,. Gelinlik sade ve özlü bir tarzda ise, saç görüntünün önemli bir odak noktası olabilir.

Düğün saç stil 2013

Düğün saç yapılan bir retro tarzı olarak 2013 yılında trend vardır. Altmışlı yılların tarzında son saç stilleri. Onlar hemen hemen her gelinin uyacak. Bu nasıl saç kesimi yapar? Başlangıçta, ense kadar alay de kökleri ve sonra saçlarımı saç ağız veya şerit ile dekore edilmiştir. Özellikle bu saç boy kısalığı ile kız yakışacaktır.

Bukleler ile 2013 yılında Düğün Saç Modelleri

Şık ve Are gelin saç modelleri 2013 büyük saç, büyük bir toka ya da çiçek ile dekore: Kırklar ruhu içinde yaptı.

Bir yay ile 2013 yılında Düğün Saç Modelleri

Hayır daha az şık bir seçenek – saç yay ile gelinin flört ve hatta oyunculuk veren kılından yapılmış. Ancak bu saç her takımla için uygun değildir. Onu havadar, hafif elbise olması için mükemmel bir seçenektir. Bu saç için son bir dokunuş rhinestones ve çiçeklerle pin olabilir gibi.


Düğün Saç Modelleri 2013 – Fotoğraflar

Yani, sevgili hanımlar, gelinler, tasarımcıların amacı ile, çok çalışmak zorunda – çok daha güzel ve çekici hayatınızın en önemli günü yapmak için!


paylaş:

Yorum Yap