UFO Black Line, Inox ve O2 Modelleri Hakkında Bilgi

Ufo bu kışa da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. 2011-2012 yılı için çıkardığı yepyeni modelleri ile UFOlar yine her evi süslemeye devam edecek.

UFO’nun dört yeni icadı, ilk kez 23 Eylül’de Zuchex Fuarı’nda görücüye çıkıyor: Carbon Black teknolojisiyle üretilmiş yeni nesil ısıtıcılar Black Line ve Inox, ekonomik, konforlu ve dünyada bir ilke imza atacak ayak ısıtıcı ve kaliteli ortam havası sağlayan hava temizleyici O2 .

Yeni nesil teknoloji: Carbon Black!
UFO’nun yeni nesil ısıtıcısı Black Line, son teknolojiyle üretilen karbon filamenti sayesinde çok daha hızlı, daha verimli ve daha uzun ömürlü. Sadece 4 saniye gibi kısa bir sürede ısıtıyor ve 10 yıla kadar garanti sağlıyor. Su geçirmezlik (IP34) özelliğiyle dış kullanıma da uygun olan bu ürün, diğer UFO ısıtıcılarından farklı olarak dikey de kullanılabiliyor.

UFO’nun, Black Line’ın yanı sıra yeni nesil Carbon Black teknolojili bir diğer ürünü de Inox. Su geçirmezlik (IP34) özelliğiyle, özellikle açık hava ve işletmeler için üretilen bu ürünün en dikkat çekici özelliği, üçlü ayağıyla 3600 konforlu ısınma sağlaması. Inox, karbon filamenti sayesinde çok daha hızlı, ekonomik ve uzun ömürlü.

UFO’nun yeni ayak ısıtıcısı, hem ayağını sıcak tutmanın faydalarını hem de hesabını bilenler için biçilmiş kaftan! Ergonomik tasarımı, uzaktan kumandası, 3 farklı güç ayarıyla konforu ayağınıza getiriyor. Maksimum güçte, ayda sadece 4 TL elektrik tüketimiyle de ekonomi yaptırıyor.

UFO O2, rakiplerinden farklı olarak, 8 aşamalı benzersiz bir filtreleme sistemine, üstün sterilizasyon özelliğine ve güçlü bir iyon jeneratörüne sahip. Havayı, toz, polen, küf, akar, bakteri, virüs, sigara dumanı ve kötü kokulardan arındırarak, sağlıklı ve temiz bir hava solumanızı sağlıyor. İyonizeriyle canlılık ve enerji veriyor. Emsal değeri 3.500 EURO olan ürünü, 399 TL gibi inanılmaz bir fiyat ile her yere girmesini sağlayarak dünya pazarına iddialı bir adım daha atıyor.
UFO,Carbon Black,ısıtıcı,teknoloji,Black Line
UFO,Carbon Black,ısıtıcı,teknoloji,Black Line
UFO,Carbon Black,ısıtıcı,teknoloji,Black Line

paylaş:

Yorum Yap