Ücretsiz Program İndirme Siteleri, En İyi Program İndirme Sitesi Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

free-software-download-site-1024x660.png (1024×660)

Her program ücretli olsaydı ne yapardık hiç bilmiyorum.  Artık günümüzde çocuklar da dahil olmak üzere hepimizin bilgisayarda bir takım işleri oluyor ve bu işleri halletmek için zaman zaman bazı programları indirip kullanmak zorunda kalabiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok şükür ki, artık internetten her türlü işimizi halledebileceğimiz bir ücretsiz program bulmak mümkün. Fakat ücretsiz programlarla ilgili iki önemli sorun var. Bunlardan birincisi, pek çok ücretsiz programın içerisinde  casus yazılımların, zararlı reklam yazılımlarının yada virüslerin sıkça bulunduğu biliniyor. İkincisi ise, aynı işi yapan pek çok alternatif ücretsiz program arasından en iyisinin hangisi olduğunu nasıl seçeceğiz?

Bu iki önemli problemi çözmek için sizlere tavsiyem dünyanın en başarılı, en güvenilir, en popüler, en çok ziyaret edilen ve kısacası en iyi program indirme sitelerini ziyaret etmeniz yönünde olacaktır.

Ne tarz bir programa ihtiyacınız olursa olsun, aşağıdaki program indirme sitelerine hem güvenlik hem de kalite açısından tamamen güvenebilirsiniz. Çünkü her programın detaylı virüs testleri yapılmakta ve tertemiz olduğu onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Ayrıca kullanıcıların verdiği puanlarla birlikte dünyaca ünlü program editörlerinin yaptığı değerlendirmelere bakarak en kaliteli ücretsiz programları kolayca bulabilirsiniz. Üstelik indirme linkinin kırılması, bozulması yani çalışmaması ihtimali neredeyse hiç yok. Çünkü bu siteler program dosyalarını kendi sunucularına yüklemektedir.

İŞTE 2015 İTİBARİYLE DÜNYANIN EN İYİ PROGRAM İNDİRME SİTELERİ TOP 10 LİSTESİ:

1. Cnet Download
2. Softonic
3. Brothersoft
4. Softpedia
5. Filehippo
6. Freewarefiles
7. Soft32
8. Download3000
9. Filehorse
10. Tucows

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap