Türkiye’nin en iyi giyinen, en şık erkeği kim

En Stil Sahibi Erkek
En Stil Sahibi Erkek
Türkiye Burberry, Murat Boz’u Türkiye’nin en stil sahibi erkeği seçti.

Türkiye Burberry; tarzı ile trend yaratan Murat Boz’u Türkiye’nin en stil sahibi erkeği seçti.

Dünyaca ünlü büyük bir hazır giyim markası olan Burbery, Murat Boz’u Türkiye’nin en stil sahibi erkeği olarak seçti Boz; markanın 2012 Erkek Koleksiyonu’nun sergilendiği Milano’daki defilede de, ünlü tasarımcı Christopher Bailey tarafından ağırlandı. Sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile birlikte kendisi için özel hazırlanan Burberry kıyafeti ile geceye katılan Boz; defileyi de ön sıradan izledi.

Thomas Burberry’nin 21 yaşındayken, İngiltere, Hampshire’da hazır giyim mağazası açmasıyla 1856 yılında kurulan İngiliz kraliyet ailesi markası Burberry, günümüzde 230 mağazası aracılığı ile tüm dünyada tüketiciyle buluşmaktadır.

2004 yılında, Türkiye’de Eren Retail tarafından temsil edilmeye başlayan Burberry, 700m²’lik ilk mağazasını Bağdat Caddesi’nde, ikinci mağazasını Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde, 3. mağazasını 2007 yılında İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde ve 800m²’lik 4. mağazasını da 2010 yılı içerisinde Ankara Panora Alışveriş Merkezi’nde açmıştır. 2009 yılında İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde ve 2010 yılı içerisinde Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtığı çocuk giyim mağazasıyla, mağaza sayısı 6’ya ulaşmıştır.

paylaş:

Yorum Yap