Turkcell pazar günleri bedava konuşma, turkcell haftada 2 gün bedava

Etiketler:turkcell bedava konuşma 2012, turkcell haftada 2 gün bedava sorgulama 2012, turkcell 2 şanslı gün,2012 turkcell bedava günlerim hangi günler, iki gün ücretsiz görüşme gününü ögrenme, türkcell haftada 2 gün bedava

►Haftada İki Gün Bedav (son katılım 31 Aralık 2011 )

Her gün kampanyaya başvuran ilk 100 kişiden biri olun, 90 gün boyunca haftanın iki günü milyonlarca Turkcell’liyle bedava konuşma ve SMS gönderme fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya katılmak için 2GUN yazın 7098’e gönderin.

Kampanya 30.06.2011 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya 31 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerlidir.

31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir

Kampanya Dakikaları ve SMS’leri
Kampanya kapsamında, abonelerimize kampanyaya katılım tarihlerinden itibaren 90 gün boyunca her hafta 2 gün, yurtiçi tüm Turkcell’lilerle kullanılmak üzere, 64 saat bedava konuşma ve 1.000 SMS hediye edilecektir.
Şanslı günler biri hafta içi biri hafta sonu olmak üzere rastgele verilmektedir, değiştirilemez.
Kampanyadan yararlanma süresinin bitiminde, kampanyanın sona erdiği bilgisi SMS ile bildirilecektir.

Kullanım Hakları
Devir ve numara değişikliğinde dakikalarınızı kullanmaya devam edersiniz. İptal durumunda bedava dakikalarınız ve SMSleriniz iptal olur.

Önceliklendirme
Alo Paketinden aldığınız dakikalar varsa şanslı günlerinizde konuştuğunuz bedava dakikalarınız paket dakikalarınızdan düşmeyecektir. İlk önce bedava gününüzün hakkını kullanırsınız.
gençTarife tarifesinden gelen bedavalarınız varsaşanslı günlerinizde kullanacağınız bedava dakikalar daha öncelikli olarak kullanılır.
Turkcell Gold ve Turkcell Platinum müşterilerin haftasonu bedava konuşmaları ile çakışan günlerde önceliklendirme Turkcell Gold ve Turkcell Platinum abonelerin haftasonu bedava konuşma haklarında olacak.

Sorgulama:
Faturanızın detayında bedava konuşmalarınızın yanında “Haftada iki gün Kampanyası” olarak açıklama yer alacaktır.
Bedava dakikalarınız güncel fatura sorgulamasında yer alacaktır.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu şanslı günler neye göre belirleniyor?

Şanslı günler, biri hafta içi, biri hafta sonu olmak üzere iki gündür. Bu günler rastgele olarak sistem üzerinden müşterilerimize verilmektedir.
Her hafta katılmak zorunda mıyım? Her hafta veya her ay şanslı günlerim değişecek mi?

Kampanyaya bir kez katılmanız yeterli. Şanslı günleriniz değişmeyecektir. Her hafta aynı günlerde bedava konuşacaksınız.
O ay kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devredecek mi?

Hayır kullanmadığınız dakikalar devretmeyecektir.
Ücretsiz 2 gün kampanyasından aylık 9 TL’ye faydalanıyorum; haftada 2 gün kampanyasından faydalanabilir miyim?

Evet, BEDAVA yazıp 7098’e mesaj atan ilk 100 şanslı Turkcell müşterisinden biriyseniz faydalanabilirsiniz. Bu durumda Haftada 2 Gün kampanyasına geçişiniz fatura kesim tarihinizde gerçekleşecektir; ücretsiz konuştuğunuz ve mesajlaştığınız şanslı günleriniz aynı kalacaktır.

Abonenin “haftada iki gün” kampanyası, abonenin katılım SMS’inden 90 gün sonra sona erecektir.

paylaş:

Yorum Yap