Tüm Görevler Sanalika Sanalika Tüm Görevler Nasıl Yapılır? Sanalika Bütün Görevler

Sanalika Görev – Kafede Çay Bitti

Sıradaki görevimiz kafe sahibi Erdem için. Erdem bütün gün yoğun bir şekilde çalıştığı için biten çay stoklarını yineleyememiş. Sizden ricası gidip Fatih Büfe’den çay alıp getirmeniz. Böylelikle çay servisi yapmaya devam edebilecek.
Görevi kabul ettikten sonra, ilk iş olarak büfeyi bulmamız gerekiyor. Peki bu büfe nerede? Haritamızı açmanın vakti geldi. Ekranın alt kısmında kullanabileceğimiz çeşitli fonksiyonlar yerleştirilmiş. Bunlardan biride harita. Haritayı açabilmek için ekranın altında yer alan Pusula’ya tıklayın.
Açılan haritadan kafenin yerini bulabilirsiniz. Sizinde göreceğiniz gibi kafenin önünden yukarı çıkıp,sağa dönüp ilerlediğinizde kafenin önünde bulacaksınız kendinizi. Kafe sahibinin üzerinde tıklayarak çaylarınızı alabilirsiniz. Ama görev burada bitmiyor, Erdem’e götürmeliyiz bunları.
Aynı yoldan geri dönüp kafeye girin, Erdem’in yanına gidip çayları verin ve görevinizi tamamlayın…

Sanalika – Dilenci’nin Tost isteği

Fatih büfenin sahibinin bir isteği var. Oda daha az şanslı olanlara yardım etmek. Bu nedenle sizden yeni tost makinası ile yaptığı tostu ona götürmenizi istiyor.Tostu aldıktan sonra dilenciyi bulmak üzere restaurant’a doğru yola çıkıyoruz. Bulmakta zorlanırsanız haritadan yardım alabilirsiniz, ama sahil şeridinde dolanırsanız hemen bulacaksınız…Ama görev burada bitmiyor, dilenciden aldığınız bozuklukları Kafeye geri götürmeniz gerekiyor. Kafe’ye gidin ve bozuklukları verin. Böylelikle görevi tamamlamış olacaksınız.

Sanalika – RockBar Görevi – Market Borcu

Rockbarımızın sahibi Çetin bize yeni bir görev verdi. Bu görev yine işlerinin çokluğu nedeniyle yapamadığı bir ayak işi. Yoğunluktan dolayı bir türlü ödeyemediği market borcunu vermek.Çetin’den aldığınız parayı markete götürmek üzere hemen yola çıkmamız lazım. Bunun için haritayı kullanabilirsiniz. Daha önceki bölümlerde bununla ilgili bilgileri vermiştim.
Markete girdikten sonra aksesuar bölümünde bekleyen kafasının üzerinde yeşil ! işareti olan adamı görebilirsiniz. Yanına gidip ona tıklayın. Böylelikle borcunu vermiş ve görevi tamamlamış olacaksınız.

Sanalika Görev – CD

Kafe sahibi Erdem için yapmanız gereken bir başka şeyde, geçtiğimiz günlerde verilen konserin cd’lerini rock bar sahibi Çetin’e geri götürmek…
Kafe ve rock bar aynı sıra üzerinde, kafeden çıkıp harita yardımıyla yönünüzü belirleyip rock kafeye gidin. Kafenin içerisine girdiğinizde barın arkasında çalışan Çetin’i göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve cd’sini verin. Böylelikle görevi tamamlamış olacaksınız.

Sanalika Görev Balık tutma

Bu görevi 1.caddedeki gazeteci tahsinden alıyoruz.Görevi aldıktan sonra 2,3 veya 4.caddeye gidip elinize oltayı aldıktan sonra denize yaklaşın ve denizin üzerine bastıktan sonra balık tutuluyor penceresi balık tutma işlemi bittikten sonra balık yakaladıysanız tebrikler 1 adet taze balık elde ettiniz yazısı çıkacaktır bu görevi 10 balık tutasıya kadar devam edin 10 balık olduktan sonra 2.caddedeki restoranta gidip haydara balıkları ve oltayı verebilirsiniz.

Sanalika Görev Çöp Toplama Görevi

Bu görevi 5.caddedeki belediye binasına girerek yavuzdan alabilirsiniz görevi aldıktan sonra görev çantası bölümünü açarak çöp torbasını aldıktan sonra bütün mekanları gezin gördünüz her çöpü almak için çöpün üstüne gidin yanlız 2 çöp var bunlardan 1.cisi 5.caddedeki metroda bulunuyor diyeri ise 5.caddeki merdivenlerden aşağıya indikten sonra metro büfe var onun olduğu yere gelen metroyu binin ve olimposa gidin bu çöp görevi bittikten sonra 4.caddedeki çöp kovasının üstünde ünlem işareti veya soru işareti çıkacaktır onu bastıktan sonra çöp görevini tamamla yazısı çıkacaktır çöp görevini yazısına bastınızda topladığınız bütün çöpler çöp kutusuna gidecektir.

paylaş:

1 Yorum

  1. 2.görevde fatih büfenin üstüne tıklıyorum görev almak için ama görev alınmıyor.sadece satın alabiliyorum tostu.yardım edrmisiniz.2.görevi anlatıvrn

Yorum Yap