Telefona usb kablosu ile müzik atma

Telefona usb kablosu ile müzik atma

Telefona müzik atma işlemi nasıl oluyor?

ilk önce bir kart okuyucu bul daha sonra hafıza kartını kart okuyucuya tak ve sonra bilgisayar kasaından usb giriş yeri var oraya tak ve karşına bir ekran çıkar ordan çıkarılabilir….. yazar ve sonra hafıza kartının içi açılmış olur pc den şarkını içine fare yni mause ile tutup içine atabilirsin eğer salt okunur diye bir şeyler çıkarsa hafıza kartın şifrelidir şifresini kır ve daha sonra telefona tak ve biçimlendir yukarda vermiş olduğum blgileri tekrardan uygula bu kadar

BILGISAYARDAN TELEFONA MÜZIK VEYA OYUN ATMA

bluetooth ve telefonun USB kablosuyla atabilirsiniz

hiç bir program yüklemeden de dosya gönderebilirsin.bilgisayarına bluetooth aparatını tak( eğer laptopun dahili varsa buna gerek yok),sonra  dosyanın üzerine sağ tıkla “gönder” i seç orda bluetooth simgesini göürüsün,telefonunda bluetoothu nu açtıktan sonra gönderbilirsin.

bluetooth,telefon ile birlikte verilen usb ara kablosu veya telefonun hafıza kartını pc ye takarak(pc de kart okuyucular olmalı) telefonunza uyumlu oyunlar,müzikler ve programlar aktarabilirsiniz.

bilgisayarında bluetooth cihazı yüklüyse bununla beraber birlikte verilen cd deki bluesoleil isimli programı kurman gerekir.daha sonra telefonunun bluetooth ayarını açık hale getirip bluesoleil programı ile birbirine tanıtman gerekir.

USB kablosundan telefona nasıl müzik atılır? Bilgisayardan telefona şarkı atmak için tıklayınız!!

Nokia N97 model telefona direk kablo ile PC’den müzik nasıl atabilirim?

USB kablonuzun pc girişini pc ‘ye telefon girişini de telefona takınız. Sonrasında Bilgisayarım>>yerel disk sürücülerini kontrol edip Hafıza kartınızın ismini bulup içerisine istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakınız.

telefonu pcye bağladığında telefonunun içini görüyosun orda music yasan bolum var oraya istediğin parcaları at nerde oldunu bulamıyosan(cunku bnde ilk once bulamamısdım)uygulamalar/ofis/dosya yöneticisi/depo hafızası/musicburda olması lazım attığın müzikler

bunları müzik çalara yüklemek istiyosan

müzik/müzik kütüphanesiine giriyosun seceneklere giriyosun orda kütüphaneyi yenile diye bişey var oraya basıyosun o kendisi yukluyo sonra tum sarkılara gir dinle müziklerini…. )

PC’den telefona nasıl müzik aktarılır?

Eğer telefon ile pc arasında kullanabileceğiniz aygıt varsa kablo yolu ile atabilirsiniz.Eğer yoksa bilgisayar’a uyumlu bluetooth programları var.Yüklediğiniz zaman My Bluetooth Places adlı yere tıklayarak telefonunuzun bluetooth adını bulup eşleyerek resim,müzik,video vb. gibi dosyaları yollayabilirsiniz.

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim?

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı yüklemenin bir kaç yolu var;

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

USB kablosundan telefona nasıl müzik atılır? Bilgisayardan telefona şarkı atmak için tıklayınız!!

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.İnşaAllah işinize yarar.

Bilgisayardan telefona müzik atma

Telefonun usb kablosu olması gerekiyor.O varsa kullanabilirsiniz.Veya hafıza kartını bilgisayara takıp atabilirsiniz.Veya bilgisayarınızda bluetooth varsa onlada atabilirsiniz.

Telefonda bluetooh özelliği varsa usn girişli bluetooht alınız.

Resimle yardımcı olayım.Pcnizde bluetooh yoksa resimdekini alın.

Nokia 6300 kullanıyorum,kutusundan usb data kablosu çıkmıyor.Bu yüzden müzik atabileceğiniz yollar şunlar:ya bluetooth ile atacaksınız yada hafıza kartını kart okuyucu bulunan bir pc’ye takarak müzik atabilirsiniz.Kolay gelsin.

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap