Stardollda şifre değiştirme nasıl yapılır, Stardollda şifremi değiştirmek istiyorum

Kurallar ve Güvenlik

Stardoll şifre değiştirmek için ne yapmak gerekiyor, Stardollda nereden ve nasıl şifre değiştiriliyor, şifremi değiştirmek için nereye tıklamam gerek,
Stardollda Nasıl Şifre Değiştirilir

Eğer şifreni unuttuysan başlangıç sayfasındaki Şifremi Unuttum? linkine tıklaman yeterli. Eğer mevcut şifreni değiştirmek istiyorsan, Hesabım sekmesinden Ayarlar seç ve şifreni buradan değiştir.

Stardollda Nasıl Şifre Değiştirmek
Stardollda Nasıl Şifre Nasıl Değiştirilir

Stardollda Nasıl Şifre Değiştirilir

ŞİFRE NASIL KURTARILIR 

Şifreniz çalındıysa şifrenizi çalan kişi mutlaka mssn onayını değiştirmiştir çünkü stardoll’dan şifremi unuttuma basıp yeni şifre alabilirsiniz. Mssn onayını değiştirdiyse çalan kişi mssn onayını değiştirmeden önce üyeliğinizi kaydettiğiniz mssn e bir mail gelir ve içinde mssn onayının değişmesini onaylamak yada reddetmek için iki link verir siz bunu engellersiniz. Bu sayade üyeliğiniz tekrar sizin mssn inize kayıt olmuş olur. Stardoll’dan “Şifremi unttum”a basıp mailinize yeni şifre gönderebilirsiniz. Mail gelmezse şöyle yapabilirsiniz: Önce mssn i yazıp yollayın sonra da sadece ismizi yazıp yollayın ve son olarak da ikisini de ( mssn inizi ve mailinizi ) yazıp yollayın. Eğer mssn şifresini unuttuysanız Hesabım-İşlem geçmişi bölümğndeki yazıları önceden bir yere kaydetmiş olmanız çok işe yarar .(bu yüzden üyeliğiniz çalınmadan bunu kaydedin.) Orda yazanaları stardoll ‘ a yollarsanız size yeni şifre verecektir. Bu da yoksa süperstar olduğunuzda (telefonla olduysanız telefona mesajla bir kod gelir o kodla birlikte stardoll isminizi stardolla yollayınca yeni şifreyi size verir. İşe yararmı bilmiyorum ama belki anne baba mailiyle de alabilirsiniz.Twitter a yada facebook a bağlandıysanız o da yardımcı olur eğer hala bağlıysa işlem geçmişini kopyalayıp gönderirsiniz TRAUSAEBRU86 ADLI ÜYENİN STARBLOGUNDAN BULDUM

Şifre Kurtarma..

Şifreniz çalındıysa şifreniziçalan kişi mutlaka msn onayını değtirmiştir çünkü stardoll’dan şifremi unuttuma basıp yeni şifre alabilirsiniz.

Msonayını değiştirdiyse çalankişi msn onanı değiştirmeden önce üyeliğinizi kaydettiğinizmsne bir mail gelir ve içinde msn onayının değişmesini onaylamak yada reddetmek için iki link verir siz bunu engellersiniz. Bu sayade üyeliğiniztekrar sizin msninize kayıt olmuş olur.Stardoll’dan“Şifremi unttum”a basıpmailinize yeni şifre gönderebilirsiniz. Mail gelmezse şöylyapabilirsinizÖnce msn i yazıp yollayısonra da sadeceismizi yazıp yollayın ve son olarak da ikisini de (mssn inizi ve mailinizi )yazıp yollayın.

er mssn şifresini unuttuysanız Hesabım-İşlem geçmişi bölümğndeki yazıları önceden bir yere kaydetmiş olmanız çok işe yarar .(buyüzden üyeliğiniz çalınmadan bunu kaydedin.) Orda yazanaları stardoll‘ a yollarsanız size yeni şifreverecektir.

Buda yoksa süperstar olduğunuzda (telefonla olduysanız telefona mesajla bir kod gelir o kodla birlikte stardoll isminizi stardolla yollayınca yeni şifreyi size verir.

İşe yararmı bilmiyorum ama belki anne baba mailiyle de alabilirsiniz.  

Şifreni unuttuysan veya çaldırdıysan üyelik girişi kutundaki ”Şifreni mi unuttun?” bağlantısını tıkla ve emailine bir yenisini gönderelim.

Eğer email adresinin şifresini de kaybettiysen yukarıdakileri yapamazsın. Email şifreni biz sana veremeyiz, bunu ancak email şirketin yapabilir. Dolayısıyla çalınan hesabını geri vermek ve onun gerçekten sana ait olduğunu kanıtlamak zorlaşır. Yalnız çalınan hesabın daha önce Superstar olmuşsa buna bağlı fişler olması lazım, bunları bize yollamanı rica ediyoruz.

eda_stardoll’dan

 

Ama şifreniz çalındıysa ebru86’nın açıklamasından faydalanın

paylaş:

Yorum

  1. şifremi değiştirmek istiyorum herkez buluyo bana yardım edebilirimisiniz

Yorum Yap