Selena Gomez’in Yaşı Boyu Kilosu Selena Gomez Kaç Yaşında Boyu Kaç Kilo

Selena Gomez Resimleri, Selena Gomez Fotoları

Selena Gomez Kaç Yaşında Doğum Tarihi Nedir, Selena Gomez’in Boyu Kaç Cm, Kilosu Ne Kadar, Selena Gomez Nereli, Selena Gomez Hangi Dizilerde – Filmlerde Oynadı, Oynadığı Sinema Fimleri Hangileri?

Tam Adı Selena Marie Gomez Olan Amerika’nın New York Eyaletinde Doğan Selena Gomez 22 Temmuz 1992 (20 Yaşında) Doğumludur, Boyu 1.65 Cm, Kilosu ise 55 Kg dır.

Peki Justin Bieber ile Sevgili Olan Selena Gomez Ne İş Yapmaktadır. Selena Gomez’in Mesleği; Oyuncu, Şarkıcı ve Model dir. Gomez Amerikada Pek Çok Dizide, Sinema Filminde Oynamış, Kiss and Tell, A Year Without Rain ve When The Sun Goes Down Adlarında 3 de Albüm Çıkarmıştır.

Selena Gomez’in Rol Aldığı Sinema Fimleri Şunlardır;
The Getaway, Spring Breakers, Hot Mess, Thirteen Reasons Why, The Muppets, Thirteen Reasons Why, Monte Carlo, Ramona and Beezus, Waverly Büyücüleri, Prenses Koruma Programı, Another Cinderella Story, Brain Zapped, Walker, Texas Ranger: Trial by Fire ve Spy Kids 3-D: Game Over..

paylaş:

1 Yorum

 1. Selena gomez Amerika grande praire Texas eyaletinde gleen falls hastanesinin 2. Katındaki 164 numaralı odasında 3.350 gr ağırlığında saat 7.19’da doğmuştur
  (Ağır Selenator)
  Yanlış bilgi var düzeltin
  albümleri 5 tane
  Justin bieber ile ayrıldılar
  Oynadığı bazı filmleri ve dizileri yazmamışsınız
  Selena’nın mesleği oyuncu tasarımcı ve şarkıcıdır selena bir model değildir sadece adidas neo label’in reklam yüzü olduğundan öyle sanılmaktadır

Yorum Yap