Samsung Galaxy Ace 2 Fiyatı Ne Kadar, Türkiye Fiyatları Kaç Para?

Samsung’un beğenilen yeni modeli Galaxy Ace 2’nin Türkiye’deki satış fiyatları yaklaşık olarak belli oldu.  Donanım ve özellikler açısından Samsung’un en üst modeli olmasa da orta segment kullanıcılarının ilgisini çeken Galaxy Ace 2 verilen ücreti hakediyor.
Samsung’un çift çekirdekli işlemci ile gelen yeni orta segment telefonu Galaxy Ace 2, İngiltere ve Almanya’da satışa sunuldu.
Galaxy Ace 2, 3.8 inç 480 x 800 piksel PLS LCD ekran ile gelecek. Telefon Almanya ve İngiltere’de satışa sunulmaya başladı. İngiltere’de Vodafone, Orange, O2 ve Talkmobile gibi operatörlerin satışa kontratlı olarak satışa başlattığı telefon, 24 ayda 20 pound gibi fiyatlar ile alınabiliyor. Ayrıca Galaxy Ace 2’nin Amazon UK SIM-Free fiyatı ise 215 pound olarak belirtiliyor.

Almanya’da ise NFC’li sürümünün 284 Euro, NFC’siz sürümünün ise 284 Euro ile Amazon’da satışa başlandı.Galaxy Ace 2‘nin Haziran ayının ortalarında ya da sonunda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Cihazın fiyatı ise 800 TL civarında olması bekleniyor.
kaynak:ShiftDelete

paylaş:

Yorum Yap