Rüyamda Eski Sevdiğim Kadını Gördüm, Çocukluk Aşkımı Gördüm, Küçükken Sevdiğim Kızı Gördüm

Bu rüya tabiri sayfasında eski sevgilimi görmek ne demektir? Rüyalarda eski sevgilimi görmek ne anlama gelir? Rüyanda eski sevgilimi neye delalet eder? yorumu nedir? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer eski sevgilimi görmek rüya tabirleri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilimi görmek

Merhaba, rüyamda eski sevgilimi gördüm, bununla ilgili pek bir tabir bulamadım, size yazmak istedim. Eski sevgilimle ailesi yüzünden ayrıldık ve ben rüyamda onun annesinin beni tanımak için evime gelip kaldıgını gördüm

Ancak rüyamda, kadın çok kötü bir karakterdeydi, çok gıcık olduğumu hatırlıyorum. Sevgilimde yurt dışına gitmişti ama ailesinin diğer bireylerini de ben kendi de evlerine gitmiştim, öyle gördüm. Tam net değil ama barıştığımızı hatırlıyorum sanki.

Yorumlar mısınız?

anatolya, 18 Şubat 2012.

İpuçları eski sevgili rüya tabiri, eski sevgili rüya açıklaması, eski sevgili rüya anlamı, eski sevgili neye delalet eder, eski sevgili ne manaya gelir, eski sevgili görmenin anlamı, eski sevgili neyi gösterir, eski sevgili ne demektir, eski sevgili rüya yorumu, eski sevgili neyi işaret eder

Rüyada eski sevgilimi görmek

Rüya yorumcusu Deniz Öztürk, rüyada eski sevgiliyi görmenin anlamını açıkladı.

Rüyalar çağlardır birbirinden farklı bakış açıları ile inceleniyor. Herkes rüyalardan, geçmiş ya da gelecek haberleri almak istiyor. Rüyalarımız, günlük hayatımızda yaşadıklarımızın yansıması olabileceği gibi, bilinçaltımıza ayna da tutabiliyor. İşler bu kadar karmaşıkken, biz sizlere yardımcı olmak adına, rüyada eski sevgiliyi görmenin manalarını inceledik. Size uygun bir şeyler var mı?

Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa işaret eder; bazı rüya yorumcuları eski sevgilinizi rüyanızda gülerken görmenizi ondan güzel bir haber alacağınıza yorar.

Rüyanızda, eski sevgilinizle gezdiğinizi görmeniz ise, muradınıza ereceğinize dair bir ipuçu olabilir. Öte yandan, eski sevgiliniz ile rüyanızda kavga ediyorsanız, bu da evlilik olarak yorumlanır.

Çocukluk aşkınızı rüyanızda gördüyseniz bu, daha özgürlükçü, daha az bağımlı bir ilişkiye işaret eder.

Rüyalar sizi, romantikliğe müdehele edilmeyen, yetişkinliğin ya da evliliğin sorumluluğu olmadığı zamanlara götürür. Şimdiki ilişkinizde eksik olan heyecan, özgürlük ve gençlik ateşini yeniden kazanmanız gerekir.

Rüyanızda, eski sevgiliniz sizi incitti ya da size karşı duyarsız davranışlar sergilediyse, o zaman bu rüya size yolunuza devam etmenizi ve onu düşünmeyi bırakmanızı anlatmak istiyordur.

Rüyanızda eski sevgilinizin sizi kaçırdığını gördüyseniz, bu eski sevgilinizin size karşı hala bir şeyler hissettiğini belli eder.

Son olarak, eski erkek arkadaşınızın size döndüğünü rüyanızda görürseniz bu, onu geri isteğinize dair bir belirtidir. Bu rüya için bir diğer ihtimal de, bir ilişki yaşamaya hazır olduğunuzu, biri tarafından istenmeyi arzuladığınızı size hatırlatıyor olmasıdır.

Rüyalarınızı bir kez daha düşünün, bakalım başka nelere ulaşacaksınız?

Güzel rüyalarınızın gerçek olmasını dileriz.

Deniz Öztürk

paylaş:

Yorum Yap