Rüyada Sevmediğin Kişiyi İnsanları Görmek Ne Demek? Rüya Tabiri ve İslami Yorumu

rüyada sevmediğin arkadaşını görmek?

rüyada sevmediğin akrabanı görmek

rüyada sevmediğim birini görmek neye işaret, rüyanın tabiri, yorumu web sitemizwww.Sohbetbaz.Net ‘e hoş geldiniz.

rüyada sevmediğin bir kişiyi görmek rüya tabiri sayfamızda gördüğünüz rüyanın tabiribi, yorumunu okuyabilir, ve rüyanızın tabiri hakkında yorumda bulunabilirsiniz.
Rüyanız hayırlara vesile olur inşallah.

 

GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYANIN TABİRİ
 

 

..:: rüyada sevmediğin akrabanı veya arkadaşını görmek ::..
 

rüyada sevmediği bir akrabasını veya arkadaşını gören kişi, bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.

Rüyada düşman görmek, rüya sahibinin inatçı ve kendisine muhalif
kimseler; üzerine kadrinin yüksek olduğunu, Allah (C.C.) tarafından
teyid edilmesine ve düşmanlarına galip gelmeye delalet eder.

rüyada sevmediğin birini görmek rüya tabiri hakkında yorumda bulunmak için tıklayın

(NOT: rüyada sevmediğin birini görmek rüya yorumu sayfamızda yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)
m
rüyada sevmediğin birini görmek ne anlama gelir, rüyada sevmediğin bir kişiyi görmek, rüyamda sevmediğin birini görmek, uykuda sevmediğin birini görmek

 

Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Tabiri

Rüyada Sevmediği Birini Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Tabiri Nedir

Merhaba Sevgili Melek’ler ve rüyasında sevmediği birinin görüpte bunun tabirini merak eden sevgili misafirlerimiz, sizler için Rüyada Sevmediği Birini Görmenin tabirini paylaşıyoruz.

ruya2 73

Rüyada sevmediği birini görmek, rüya sahibinin inatçı ve kendisine muhalif kimseler üzerine kadrinin yüksek olduğunu, Allah (C.C.) tarafından teyid edilmesine ve düşmanlarına galip gelmeye delalet eder. 

Rüyada Akraba Görmek

rüyada Akraba görmekKendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıla i Rahim.)

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Rüyanızda bir akrabanızı gördüyseniz, yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacakdemektir. Sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.

Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanir, insanin kendi ailesine mensup bir kisiyi görmesi, hayatta yalniz olmadigina, ona yardimci olacak arka çikacak baska kimselerin de var olduguna inandigina delalettir. Bir rivayete göre; rüyada akraba görmek, beklemedigi bir kimseden bir fenalik görecegine delalet eder.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.

paylaş:

1 Yorum

  1. Ruyamda baska bir ülkede birsuru arkadasimi görürüm, aralarında sevmediğim akrabamı, sevdiğim kızı ve annesini görürüm. Annesi beni gördüğünde selamlaşar ve öper. Bu ne anlamina gelir?

Yorum Yap