Rüyada birini bıçakladığını görmek nedir ne demektir

Rüyada birini bıçakladığını görmek  neye işarettir,   islami anlamı nedir, Rüyada birini bıçakladığını görmek  ne anlama gelir,   islami rüya yorumu nasıldır, Rüyada birini bıçakladığını görmek  ne demek manası,   ne olacak demektir, Rüyada birini bıçakladığını görmek dini açıklaması hayırmıdır şermidir:

Rüya Tabiri: Rüyada birini bıçakladığını görmek   İslami Yorumu:

Rüyada birini bıçaklamak tabiri:

şahıs birisini bıçaklıyorsa; bıçaklayan kişinin bıçakladığı kişiyi asabi, hain, kıskanç şe’nlerde olarak üzeceğine ve gönlünü yaralayacağına işaret eder.
Rüyada arkadan bıçaklamak ise, bıçaklanan kişinin bıçaklayan kişi tarafından ihanete uğrayacağı, iftiraya maruz bırakılacağı veya bıçaklanan kişinin haberi olmadan ona karşı kızıldığına işaret edebilir.
rüyada birisini bıçakladığını görmek bekar kişiler için kısmetinin açılacağının ve evleneceği anlamına gelir. Şu aralar sana dost gibi davranmak istiyen ama senin kötülüğünü isteyen kişilerden kendini korumalısın.

paylaş:

1 Yorum

  1. rüyamda ölmüş olan amcamı bana sarılarak ağladığını yürürken koluna girip kafası üzerine düşerken düşmekten güçlükle kurtardığımı yere uzanıp dinlendiğini beni bırakmak istemiyodu ve sonra başkalarının kavga ettiğini görüyorum birisi bıcak la diyerine saldıriyo bende elindeki bıçağı sopayla düşürmek için sopa arıyorum sopayı buluyorum uyanıyorum.

Yorum Yap