Rüyada Atatürk’ü görmek ne demek neye işarettir, rüyada mustafa kemal atatürkü canlı sağ diri görmek ne anlama gelir tabiri

 

Etiketler : Rüyada Atatürk görmek ne demek? Atatürk rüyası açıklaması nedir? Rüyanda Atatürk görmenin manası ne demektir? Rüyalarda Atatürk görmek neye delalet eder? Rüyasında Atatürk görme rüya tabiri ne anlama gelir? Rüyamda Atatürk gördüm ruya yorumu anlamı ne? Uykuda Atatürk görmek rüya sözlük manası nedir?

Tahmin edildiği üzere bu konuda bir yorum bulunamamıştır. Nedeni tartışılır, tartışılmalıdır. Ama rüyasında ölmüş atalarını gören kimsenin atalarının ruhlarına dua etmeleri gerekmektedir. Veya eskiyle ilgili bir olay ortaya çıkacak demektir. Başı sıkışan biri rüyasında atasını görürse kısa bir süre içinde sıkıntısından kurtulur. Hayır diyelim hayır olsun inşallah.

Rüyada Atatürk’ü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyarlardan biridir.

Türkiye Cumhuriyet tarihinde ve yakın Dünya siyasi tarihinde Ulu Önder Atatürk örnek devlet adamlığının simgelerindendir. Güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık ifadesidir.

Rüyada Atatürk’ü çalışırken görmek ; inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir.

Rüyada Atatürk ile görüştüğünü, konuştuğunu görmek ; kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürk’ün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi ifade eder.

paylaş:

Yorum Yap