Rootsuz sd karta taşıma, rootsuz hafiza kartina oyun kurma, ace hafiza kartina bilgi tasima galaxy ace htc

Etiketler: htc hafıza kartına taşıma, galaxy ace telefon hafızası, android hafıza kartına taşıma, telefon hafızası taşıma, hafıza kartı root

Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock

KAYIT YERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR! ROOT OLAYINDAN daha SAĞLIKLIDIR GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ,CİHAZ GARANTİ DISINA CIKMAZ, KORKMADAN KULLANABİLİRSİNİZ SU ANA KADAR CİHAZLARDA SORUN YARATMADI 

Programı Direk İndirmek İçin Buraya Tıkla!

// bir cok program telefon hafızasına yüklenir, bunların cogu hafıza kartına tasıyamazsınız. telefon hafızası bir süre sonra şişer… 
// programın amacı hafıza kartına tasınmayan programların kilidini acması ve istediginiz programı rahatca hafıza kartına tasıyabilirsiniz. 
// varsayılan kurulum yeri olarak hafıza kartını yapacak ve rahatca uygulamalar hafıza kartına kurulacak ya da siz taşıma yapabileceksiniz. 
// root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile aynı isi görmez! apps2sd uygulamasını acabilirsiniz sadece programları daha rahat tasıyabilmeniz icin! 

Oneclick adını koydugum program benim gibi android acemesi elemanlar icin bir uygulama bu uygulamayı yapmamda ki sebep root yapmadan cogu uygulamayı hafıza kartına taşımak icindir. taşımak derken direk kendisi tasımıyor sadece adb kullanarak hafıza yeri değiştiriyor. bazı kullanıcılar özellikle bilmeyenler icin birebir bence.

uygulamanın videosu. android sdk kurulu olmasa bile icindeki tinny dedigim uygulamam calısıyor. 

adb icerisinde calıstıgından dolayı tüm android cihazlarda calısır. 

download :

Yada Hotfile’dan indir:

Hotfile.com: One click file hosting: Oneclick.rar

dosyaları cıkartın, telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin! 

programı acın birinci ? tusuna basın android sdk kurulu degilse arka planda tinny calısacak. 
tinny calısınca menü tusu ismi değişecek ve olay bitti! root etmeden cogu uygulamanın varsayılan degerleri artık hafıza kartı App2sd veya uygulamalar bölümünden istediginiz programı hafıza kartını taşıyabilirsiniz. 

Galaxy i9003 ve 5670 /// Neo ve Neov üzerinde sorunsuz calıstı. galaxy serisindeki telefonlarda facebook dahil cogu uygulamayı hafıza kartına taşıyıp kullanabilirsiniz, xperia serisinde whatspp facebook malesef taşınmıyor.

güle güle kullanın androidi cözdükce acemi kullanıcılar icin uygulamalar yapmaya devam edecegim.

Alıntıdır Arkadaşlar 1 Teşekkürü Çok Görmeyin İnanılmaz Bir Kolaylık Tavsiye Ederim Kolay Gelsin.

paylaş:

Yorum

  1. Merhaba bu oneclick uygulamasını anlayamadım.ne yapmam gerek video da silinmiş

Yorum Yap