Resimdeki Yüzleri Değiştirerek Eğlenceli Hale Getirin (Windows 10)

PhotoFacer tamamen ücretsiz bir yüz değiştirme uygulamasıdır ve yalnızca Windows 10 işletim sistemleri için özel olarak üretilmiştir.

Bu program sayesinde elinizdeki bir fotoğrafta bulunan yüzü kesip, başka bir resimdeki yüzün yerine yapıştırarak komik şeyler üretebilirsiniz. Üstelik işinizi kolaylaştırmak için PhotoFacer yazılımının içinde kullanıma hazır olarak gelen ve ücretsiz olarak sunulan çok sayıda komik yüz şablonu bulunuyor. Tek yapmanız gereken bu şablonları seçerek başka bir resimdeki arkadaşınızın yüzüyle değiştirmekten ibaret.

Bu hazır yüz şablonlarına yeni eğlenceli yüzler eklemek de mümkün. Örneğin internetten araştırma yaparak ulaştığınız komik yüzleri hemen şablonlara dahil edebilirsiniz. Tabii ki, şablonlara eklemeden de, bilgisayardan bir resmi seçip doğrudan doğruya kullanabilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz orijinal resmi seçtikten sonra, PhotoFacer programı resimdeki yüzün yerini otomatik olarak algılıyor ve boyayarak gösteriyor. Zaten bu programın sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, hemen herkes komik fotoğraflar hazırlayarak bilgisayara kaydedebilir. Resim düzenleyicinin sağ tarafında çeşitli düzenleme araçları bulunuyor. Bu araçlardan faydalanarak kontrast ayarı, şeffaflık ayarı ve döndürme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Hatta resmi arka plana yada ön plana eklemek de buradaki araçlarla çok kolay bir işlem. Tüm düzenleme işlemini bitirdiğiniz zaman Done butonuna tıklayarak resmi kaydediniz.

FhotoFacer uygulamasını ücretsiz olarak bilgisayara yükleyip hemen komik resimler oluşturmak için buraya tıklayınız.

Not: Yukarıda da belirttiğim gibi, sadece Windows 10’a özel bir uygulamadır.

paylaş:

Yorum Yap