Reklam Yazılımlarını (Virüsleri) Temizlemek İçin 10 Alternatif Program (Ücretsiz)

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz dünyasında reklam sektörü altın çağını yaşıyor. İnternetin gelişimi ve iyice yaygınlaşmasıyla birlikte reklam sektörü de iyice internete odaklanmış durumda. Websitelerin ayakta durmak için en önemli gelirlerinin de yayınladığı reklamlar olduğunu hesaba katarsak, durumun ciddiyeti hakkında daha iyi bir fikir sahibi olabiliriz.

Kullanıcıları rahatsız etmeyen reklamlar pek sıkıntı yaratmıyor. Fakat bazı şirketler reklam yapmak için etik olmayan hatta yasa dışı yollara başvuruyor. İnternetten indirdiğimiz dosyalar, gezdiğimiz siteler veya yüklediğimiz ücretsiz programlar yoluyla izinsiz olarak bilgisayara bulaşan reklam virüsleri hem tarayıcıda hem de ekranın çeşitli yerlerinde rahatsız edici reklamları zorla gösteriyor. Bazı reklam virüsleri tarayıcının arama motorunu zorla değiştiriyor ve bazıları da ana sayfamızı reklam sitelerine yönlendiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu tip reklam yazılımlarından kurtulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz güvenlik yazılımları mevcut. Bunlar arasından seçtiğim en iyi 10 programı paylaşıyorum.

1-Malwarebytes Anti-malware
8-Kaspersky Adware Removal
10-Spybot Search & Destroy

Content edited with the HTML G online editor. Please purchase a license to stop adding similar ads to the edited documents.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap