Recuva İndir Gezginler, Recuva Gezginlerden İndir, Recuva Download Gezginler Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

recuva[1]

 

Hepimiz insanız bazen yanlışlıkla bilgisayardan silmek istemediğimiz bir dosyayı kalıcı olarak shift delete tuşlarına basarak silebiliriz. Yine bazı anlarda da format attıktan sonra bazı işe yarar verileri yedeklemediğimiz için formattan önceki harddiskten geri yüklemek isteyebiliriz. Tüm bunların dışında dijital fotoğraf makinesi ve mp3 çalar gibi cihazların belleğindeki veriler bazı nedenlerden ötürü kaybolabilir silinebilir yanabilir yada bozulabilir. Bütün bu hallerde derdinizin dermanı Recuva programıdır. Recuva ücretsiz bir veri kurtarma programı olup hangi nedenle olursa olsun silinen kaybedilen dosyaları geri yükler tekrar geri getirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Recuva’nın En Sün Sürümünü Türkçe İndirmek İçin Tıklayınız.

indir.png (426×83)

 

Alternatif İndirme Linki İçin Tıklayınız. (Eğer yukardaki linkte sorun çıkarsa bunu kullanabilirsiniz. İkiside aynı dosyadır)

indir.png (426×83)

Recuva bilgisayarınızdan silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.. Dijital kamera veya mp3 player için de kaza sonucu sildiğiniz dosyaları kurtarmada kullanabileceğiniz Recuva küçük boyutu ve ücretsiz olmasıyla tercih edilebilir.

Dosya Kurtarma Programı

Recuva yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı kurtarabileceğiniz yardımcı bir Windows uygulamasıdır. Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki dosyaları ve resimleri, kullanım hatasına uğramış dijital kamera bellek kartlarındaki verileri, MP3 çalar belleklerindeki şarkıları kurtarabilme özelliği olan program ile ücretsiz olarak verilerinizi geri getirebilirsiniz.

Formatlanan veya zarar gören disklerdeki verileri de Recuva yardımıyla kurtarabilirsiniz. Hata içeren, göçen ve virüsler yüzünden silinmiş dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç, düzenli güncellemeler ve hata onarımları ile gün be gün geliştiriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

paylaş:

Yorum Yap