On parmak indir türkçe, 10 parmak öğrenme programı türkçe download

on parmak indir türkçe, 10 parmak öğrenme programı türkçe download

Aşağıda tam üç adet türkçe on parmak öğrenme programı ve indirme linkleri (download linki) verilmiştir. Bunlardan ilk ikisi görece biraz basit ve kolay, en aşağıdaki 3.program ise oldukça gelişmiş ve biraz daha kompleks bir türkçe on parmak öğrenme programıdır. Keyfiniz hangisini isterse onu indirip 10 parmak kullanmayı öğrenin.

İşte 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program . Acemi ,orta ,ileri düzey kullanıcılar için olarak 3 kademi mevcut . Q ve F klavye olarakda ayarlana bilme özellide var.

türkkçe on parmak programını indirmek için tıklayınız.

Türkçe 10 Parmak Öğrenme Programı

– Klavyede hızlı olmak isteyenlerin artık arayıpta bulamadığı 10 parmak sizlerle. Daha hızlı ve düzenli yazmayı öğreten on parmakta dersleri geçtikçe istediğiniz seviyeye ulaşacaksınz 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program. Acemi, iyi ve profesyonel olarak 3 kademe var. Q veya F klavye olarak ayarlanabilir.

indirdikten sonra onparmak.exe yazan dosyaya çift tıklayıp kuruluma başlayacaksınız. İlk önce sizden isminin sorucak yazıcaksınız. Sonrasında ise nereye kurulacağı gelcek ileri diyip hangi klavye türünde kullanacagınızı soracak. Q ve F klavyeden hangisini kullanıyorsanız onu seçip kurulumu bitireceksiz. Kurduktan sonra Başlat > Programlar > 10 Parmak seçeneğinden programı açabilirsiniz.

Türkçe 10 parmak programını download etmek için tıklayınız.

10 Parmak Programı 10 Parmak Klavye Öğren

10 Parmak Klavye Programı10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program

10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program Türkçe Download İndir Yükle

10 Parmak Klavye Öğretici Hemde tamamen Türkçe

10 Parmak Klavye Programı10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program

10 parmak klavye kullanmayı öğrenmek ister misiniz? İşte bu program size 10 parmak klavye kullanmayı öğretiyor.Seviyenize göre zorluk derecesini ayarlayabiliyorsunuz.Programın dili Türkçe olduğundan hiç zorluk çekmeden 10 parmak klavye öğreneceksiniz.Kullanımı oldukça basit.Sadece ders numarasını seçtikten sonra Play tuşuna basmanız yeterli.
(Sekreter olarak işe girmenizde 10 parmak sizin işe girmenizde çok büyük kolaylık sağlayacaktır.)

Download: 10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program

 

paylaş:

Yorum Yap