Nokia N8, C7 ve C6-01 Format Atma Resimli Anlatım Format Nasıl Atılır

nokia-format.jpg (420×420)

Etiketler: c6 format, nokıa c7, nokia c6 format, c6-01 format atma resimli, nokıa c6 o1 format, nokia c6-01 belle güncelleme yaptım tekrar yapmak istiyorum nasıl yapabilirim, nokia c6-01 nasıl daha hızlı olur, NOKIA C6-01 NEDEN DOKUNMAT

Bu yöntem Nokia N8, Nokia  C7 ve Nokia C6-01 modelleri için geçerlidir.

Öncelikle unutulmamalıdırki, format atma işlemi telefonu fabrika çıkış ayarlarına geri döndürür. Telefonunuzdaki tüm verilerisilmenizi sağlar (hafıza kartındaki veriler zarar görmez/silinmez) bu sayede bunalmış telefonunuzu ilk haline çevirip temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

1.Adım

Telefonumuzu kapatıyoruz ve 30 saniye kadar bekliyoruz.

 

2.Adım

Resimde gördüğünüz 3 tuşa birden aynı anda basık tutun(Ses kısma, kamera, menü tuşları)

 

3.Adım

Bastığımız 3 tuşu basılı tutarak bırakmadan üst on-off (kapatıp açma tuşu) tuşuna basık tutarak mavi Nokia Logo’su gelene kadar bekliyoruz, Nokia Logo’su ekran belirtikten 5 saniye sonra tuşları bırakabilirsiniz.

Tüm bunları yaptıysanız telefonunuz sıfırlanarak açılmış bir halde göreceksiniz.
Faydalı bilgiler;
Format atmadan önce, telefonunuza yüklediğiniz uygulamaları kaldırmanızı öneriyoruz, hafıza kartınızdaki uygulamalar telefonunuzu formattan sonra yavaşlatmaya neden olabilir. Alternatif olarak format attıktan sonra telefonu pcye depolama modunda bağlayıp hafıza kartındaki, prviate, sys, system, reseurce klasörlerini silmeniz şiddetle önerilmektedir.
Kolay gelsin.
paylaş:

Yorum Yap