NFS most wanted istanbul yaması kurulumu ve indirme linki, nasıl kurulur kullanılışı

Nfs: Most Wanted İstanbul Yaması – Murat 131 Araba

nfs-most-wanted-istanbul-yama

Need for speed Most Wanted oynayanlar için güzel bir istanbul yaması. Ve murat 131 yaması. Bu yamada hem İstanbul da gezebilir. Hemde Murat 131 arabasını kullanabilirsiniz.

Yama ile oyuna bu modları eklemek çok kolay olacaktır. Nasıl Kullanacaksınız yamayı yazının sonundan indirin. Daha sonra kur dosyasını C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted isimli klasörü bulup buraya çıkar işlemi yapın. Çıkan dosyalardan “Yükle” isimli dosyaya basın. Karşımıza çıkan 2 uyarı penceresine de Evet diyoruz. ve Son olarak boş olan ms-dos ekranına enter yaparak işi bitiriyoruz.

Artık sizde İstanbul yamasını kurmuş oldunuz.

Bu yamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Yamayı Buradan İndirin

Need For Speed Most Wanted İstanbul Yaması

NFS Most Wanted oyunu için geliştirilen Istanbul modunun Beta 3 sürümü. Bu sürümde oyuna Ferrari F430 ve Nissan Skyline ekleniyor, aynı zamanda arabanın içine girilmesini sağlayacak kamera açıları programına sahip, oyunun nasıl çalıştırılacağı ayrıntılı şekilde programın içinde yazmaktadır.

OYUNDA AYRICA “HACI MURAT 131” VAR !!!
***_DownloaD_***

Need For Speed Most Wanted İstanbul yaması nasıl kurulur

Kur dosyasını ; C Sürücüsü içerisinde C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted isimli dosyanın içine taşıyın.
Sonra sağ tıklayıp buraya çıkart yada extract here deyin.
Sonra YÜKLE İSMİNDE MS-DOS TOPLU İŞ DOSYASI göreceksiniz ordakı yukleye basın size bir uyarı verecek EVET diyoruz sonra bır daha aynı pencere gelecek onada EVET deyin
en son kapkara ms-dos penceresı kalacak orda herhangı bır tusa basarak çıkın bu kadar…

paylaş:

Yorum

  1. kardeş ben flasdan ındırdım program fıleste yok ne yapmam lazım ?

Yorum Yap