Need for speed NFS most wanted tofaş şahin yaması indir download yükle

Need for speed NFS most wanted tofaş şahin yaması indir download yükle
NFS MOST WANTED TOFAŞ ŞAHİN YAMASI KURULUMU


NFS Most Wanted için güzel ve eğlenceli bir yama Tofaş Şahin yaması. Yama sayesinde Most Wanted oyununda Tofaş Şahin ile yarışabiliyor ve Şahin ile sürüş ve eğlenceye katılabiliyorsunuz. Oyunda çok hızlı olan Şahin araba ile rahatlıkla yarışları kazanabiliyorsunuz.

Yamanın kurulumu da gayet basit tek yapmanız gereken yamayı indirdikten sonra elinizde 3 adet klasör mevcut olacak bunlar CARS, CARS_REPLACE ve Oyun klasörleri. CARS ve CARS_REPLACE klasörlerini oyunun kurulu olduğu dizine atın yani C:Program Files/EA Games/Need For Speed Most Wanted klasörünün içine Oyun klasörünü de Belgelerim içinde NFS Most Wanted klasörüne atarak yamayı uygulayın.

NFS YAMA DOSYASINI DİREK İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması İndir

most wanted şahin yaması

NFS Most Wanted oyunu en çok sevdiğimiz Need for Speed serilerinin başında geliyor. Bu yama ile Tofaş Şahin Yamasını yapabileceksiniz. Yama oyuna kusursuz şekilde entegre edilmiştir. Orjinaline sadık kalınarak yapılmış olan yamayı hemen indirebilirsiniz.

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması Kurulum

  • CARS ve CARS_REPLACE dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın.
  • Oyun kalasörünü Belgelerim/NFS Most Wanted içine atın.
  • Sonra oyuna girin ve Tofaş Şahini deneyin.

NFS Most Wanted Şahin Yaması İndir: Tıkla İndir

 

Need For Speed Most Wanted Tofaş Şahin Yaması indir

Evet arkadaşla mukemmel bır yama Türkiye de yogun olan tofaş şahin in most wanted a uyarlanması

resımlerde gördüğünüz giibi birebir olacak

kurulumu:

3 adet klasör mevcut olacak bunlar CARS, CARS_REPLACE ve Oyun klasörleri. CARS ve CARS_REPLACE klasörlerini oyunun kurulu olduğu dizine atın yani C:Program Files/EA Games/Need For Speed Most Wanted klasörünün içine Oyun klasörünü de Belgelerim içinde NFS Most Wanted klasörüne atarak yamayı uygulayın. 

rar şifresi:  www.oyunteam.com    
https://hotfile.com/dl/193777584/32c…_ahin.rar.html

 

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması indir-Most Wanted Tofaş Şahin Yaması-Tofaş Şahin Yaması indir

Tofaş’ın yıllar önce üretimine son verdiği Şahin marka otomobili Need for Speed oyununda dünyanın en hızlı spor otomobilleriyle kapışıyor. Need for Speed oyununa Tofaş Şahin’in girmesini sağlayan Türk bilgisayar ve oyun tutkunları Need for Speed Most Wanted’ın Mercedes SL65 AMG isimli aracı değiştirilerek oyuna özel bir Tofaş Şahin hazırlamışlar.
Videosu:

YAPILIŞI:

Linkdeki Rar Dosyasından çıkan CARS ve CARS_Replace dosyalarını Most Wantedın kurulu olduğu dosyaya atıyoruz ve değişimi onaylıyoruz.Save Yani Oyun Klasörünü belgelerimdeki Most Wantedın içine atıyoruz ve oyuna giriyoruz.Kariyere basıyoruz.Ve şahin..


DOWNLOAD:

Hotfile.com: 1 klik file hosting: Nfs-MW.rar

Need For Speed Most Wanted Sahin Oyun Eklentisi

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Need For Speed Most Wanted için geliştirilen eklentilerden birisi olan Şahin yamasıyla NFS MW oyununa şahin marka arabayı entegre edebileceksiniz. Böylesi popüler bir yarış oyununda yerli malı Türk araba kullanmanın zevki ayrı olsa gerek.

Dünyanın en tanınmış yarış araçlarına karşı Şahin ile mücadele vermek, onlarla kıyasıya yarışmak oldukça eğlenceli doğrusu.

indireceğiniz Need For Speed Most Wanted Şahin oyun eklentisi ile NFS Most Wanted oyununa Şahin marka Türk arabasını dahil edebileceksiniz. NFS MW Şahin yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

 

Need For Speed Most Wanted Şahin Oyun Eklentisi Kurulumu

 

Yamayı kurmaya başlamadan önce Need For Speed Most Wanted oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. sitemizden indirdiğiniz Need For Speed Most Wanted Şahin yaması içerisindeki “CARS” ve “CARS_REPLACE” klasörlerini oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayınız. Yine yama dosyası içerisindeki “Oyun” klasörünü de “Belgelerim” klasöründe yer alan NFS Most Wanted klasörünün içine kopyalayın.

Not: Her ihtimale karşı orjinal “CARS” , “CARS_REPLACE” ve “Oyun” klasörlerinin birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer NFS MW Şahin oyun eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.

Need For Speed Most Wanted Sahin Oyun Eklentisi İndirmek İçin Tıklayın

paylaş:

Yorum

  1. aynen ya aracı şu yukarıdaki kırmızı araba gibi yapmak istiyorum ama olmuyor admin yardımcı olur musun ?

  2. yamayı kurdum ancak ilk açtığımda oyun yazısını tıklayorum arabalarım bölümünü açtığımda oyun sonlanıyor diğerlerinde sorun yok yamayla ilgili bir sıkıntımı var acaba

  3. teşekkür ederim indirdim ve denilenin aynısını yaptım çok güzel çalıştı valla herkese tavsiye ederim buradan yükleyin

Yorum Yap