Nano Max çizik giderici kullanıcı yorumları

Nano Max çizik giderici  nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

Nano Max çizik giderici  gerçekten işe yarıyor mu? Çizikleri kalıcı olarak yok ediyor mu?

2014-05-10_05-05-56

NanoMax Çizik Kremi
NANOMAX ÇİZİK KREMİ, aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok eden ve etkisi kanıtlanmış bir KREMDİR . Artık aracınız dışardayken başına gelebilecek çizikleri ya da trafikte oluşabilecek çizikleri düşünmeye son! 

NANOMAX oto çizikleri için en büyük kurtarıcınız. NANOMAX her yerde yanınızda bulunabilecek ebatta ve kullanımı çok kolay bir üründür.
NANOMAX, aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok ediyor. Şehir trafiğinde araçlarımız istenmeyen sebeplerden dolayı sık sık çizilmekte ve boyasında istenmeyen yıpranma ve bozulmalar olmaktadır. Araç çizik kremi çok hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Aracınızın boyası ne renk olursa olsun, ister opak, ister metalik tüm kaportalarda %100 etkilidir.

Yapmanız gereken son derece basit, çizilmiş olan yüzeye NANOMAX kremi uygulayın. Bu kadar! Canınızı sıkan çizik anında yok oldu! NANOMAX çiziğin derinliğinde özel bir katman oluşturur ve güneş ışınları sayesinde saniyeler içerisinde kuruyarak aracınızı eski mükemmel görüntüsüne kavuşturur.

NANOMAX ÜSTÜN BAŞARISI!
 Hızlı bir şekilde çizikleri giderir
 Her renge uygulanabilir
 Derin ve büyük çizikleri de onarır
 Direk kurur ve üzerinde tortu bırakmaz,
bu nedenle neredeyse gözükmez
 Aracınıza evinizde uygulayabilirsiniz
Zımparalamaya veya kazımaya gerek
kalmadan onarır

Artık arabam çizildi orjinalliği bozuldu diye üzülmeyin çünkü şimdi yepyeni harika bir yardımcınız NANOMAX var. Arabanızın boyası hangi renk olursa olsun, NANOMAX tüm kaportalarda etkilidir.NANOMAX, aracınızda oluşmuş çizikleri anında gidermenizi sağlar NANOMAX araç çizik kremi çok hızlı bir şekilde kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Tek yapmanız gereken arabanızda çizilmiş olan yere NANOMAX ı sürüp gezdirmek bu kadar basit! 

NanoMax Nedir?
İnsanlar nasıl oluyor da tek bir krem arabalardaki çizikleri giderebiliyor diye soruyorlar?
İşte merak edilen sorunun cevabı NANOMAX’I uyguladığınız alanı tamir ettikten sonra güneşte bekletiyoruz. Bu arabamızın tam kurumasını sağlıyor.
Bu aşamada güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak herhangi bir madde ile tepkimeye girdiğinde veya herhangi bir değişikliğe uğradığında, girdikleri reaksiyon sonucunda şekil ve miktar olarak yeniden ilk hallerine döndükleri tesbit edildi.NANOMAX’IN çalışma mantığı sayesinde güneşten gelen ultraviyole ışınlarının cila ile tepkimeye girdiğinde cila çizikleri doldurarak arabanın tekrar eski haline dönmesini sağlıyor.
NANOMAX her renk arabada kullanılablir. Çünkü nanomaxkremde herhangi bir boya yoktur. Krem Size gelen pakettin içeriğinde 1 adet nanomax çizik giderici krem ve 1 adet nanomax parlatıcı sprey bulunmaktadır.

Kullanımı
Çizilmiş olan yüzeyi bir bez ile iyice temizleyin. Çizik üzerine NANOMAX ı uygulayın. Uyguladıktan hemen sonra beklemeden yine temiz bir bez ile tamir ettiğiniz yüzeyi silin, parlatın. Son olarak aracı güneş ışığı altında tam kuruma sağlanması için 1 saat beklemeye bırakın. 

NANOMAX sürüldükten sonra güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak kullanmak suretiyle fayda sağlamaktadır. Dolayısıyla uygulamanın mutlak suretle güneş ışığı altında yapılması gerekmektedir. 
Derin çiziklerde başarı sağlayabilmek için uygulama kuruduktan sonra 2-3 defa tekrarlama gerekebilmektedir. 

NANOMAX, toksit madde içermez, su geçirmez, kokusuzdur, kalıcıdır ve her renk boya üzerinde etkilidir. NANOMAXın başarısında katalizör olarak kullanımlakta olan UV güneş ışınlarının payı büyüktür. 

EVET ARKADAŞLAR, BU ÜRÜNÜ ALIP KULLANANLAR LÜTFEN MEMNUN KALIP KALMADIĞINI, ELEŞTİRİ VE ÖVGÜLERİNİ BURADAN YORUM YAZARAK PAYLAŞSINLAR. BÖYLECE BU ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İSTEYEN VATANDAŞ DA KANDIRILMADAN DOĞRU BİR SEÇİM YAPMIŞ OLUR. ÇÜNKÜ ÜRÜNÜN RESMİ SİTESİNDEKİ YORUMLARA GÜVEN OLMAZ…

paylaş:

Yorum

  1. bu kadar berbat bir ürün olamaz insanları kandırıyorlar bizzat denedim kılcal çizkleri bile çıkarmıyor.sakın almayın pişman olursunuz…

  2. Sattığınız ürün b bk değil milleti kandırıp parasını çalıyorsunuz düzenbaz ların tuzağına düşmeyin vatandaşlar DİİKKAATTTTTTTT!!!!!!!

  3. arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için bende almayı düşünüyordum ama şimdi vazgeçtim.

  4. maalesef ürün hiçbir işe yaramıyor,İşe yaramasını çok isterdim,geri iadeside yok.

  5. DİKKATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT SAKIN ALMAYIN BEN ALDIM REKLAMLARINA SAKIN KANMAYIN HİÇBİR ÇİZİGİ ALMADIGI GİBİ 14 GÜN İÇİNDE İADESİ VAR DİYORLAR 1 GÜN SONRA BİLE İADE EDEMEDİM.BK TAN BİR ÜRÜNDÜR

  6. SAKIN ALMAYIN BEN 59 TL YE ALDIM .ŞİMDİ 39 TL YE VERİYORLAR NEDEN ÜRÜN ÇOK UYDURUK.

  7. Bu ürünü yeni aldım.kaç defa dedikleri şekilde sürüp uygulamama rağmen en küçük çizikleri bile yok edemedi.Yetkililerin, bu yalancıların milleti soymasına nasıl izin verdiklerini anlamış değilim.Eğer ürün gerçekten işe yarıyorsa sattır.vatandaş nereden bilsin uyduruk olduğunu…Allah nanomax adı altında milleti soyanları bildiği gibi yapsın.düpedüz soygun,aldatma!

  8. Evet bende sipariş verdim ama kapıda teslim ödeme şekli ile. Bu yorumları okuduktan sonra asla almayacağım. Benim de anlayamadığım bu zaten her isteyen, istediği malı satabiliyor bu memlekette, işe yarasın veya yaramasın fark etmiyor. Ne sanayi bakanlığı ne ticaret bakanlığı bu işlere dur demiyor. Bence en büyük suç budur.

  9. Keşke işe yarasaydı da çiziklerden kurtulsaydım. 42 derece güneşin altında akşama kadar beklettim yine işe yaramadı. çiziği suyla sabunla yıkasam çizik ne kadar kayboluyorsa işte bu şey o kadar etki etti. Boşuna paranızı ve vaktinizi vermeyin.

  10. daha bugün aldım denedim bi faydası yok milleti kandırmaktan başka bişey değil allah belanızı versin çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın aldığınız parayı hayırlı günlerde kullanmayın burnunuzdan gelsin yalancı dolancı şerefsizler arkadaşlar kesinlikle kanmayın para tuzağı hepsi…

Yorum Yap