Müzik indirme programı gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

müzik indirme programı 2010 – gezginler

müzik indirme programı türkçe 2012

youtube müzik indirme programı gezginler

müzik indirme programları

müzik indirme programı gezginler video

Sponsorlu Bağlantılar

izlesene müzik indirme programı gezginler

müzik indirme programı gezginler türkçe

facebook müzik indirme programı gezginler

BearShare 10

download.jpg (297×64)

Dosya Paylaşımının artık yeni bir anlamı var:

  • Paylaş, Keşfet ve video ve müzik, şarkı, mp3 indir
  • Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle.
  • Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin.
  • BearShare, yüzlerce MP3 çaları desteklemektedir.

Bearshare, telif hakkı olan ve ücretsiz parçaları beraber içermektedir. Telif hakkı bulunan parçalar, altın bir dosya gösterimi ile belirtilmişlerdir ve üyelik hizmetiyle sınırsız şekilde veya her bir yükleme için 0.99 $ ödenerek erişilebilir. Aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece, 15 milyondan fazla parçaya sınırsız erişiminiz olacaktır.

Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.
download.jpg (297×64)

Ares 2.1.8

Ares açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ortamı oluşabilmesine olanak tanır. Ares Galaxy veya Ares Regular olarak da bilinir. 

  • Çok Kaynaklı İndirme Ares, otomatik olarak birden fazla kaynağı bulur ve indirmeye başlar, bu indirme hızınızda önemli ölçüde fark oluşturur.
  • Düzenli Kütüphane Ares, paylaşmakta olduğunuz dosyaları kategorilere ayırmanıza, arama yapmanıza vb. olanak tanır.
  • Tümleşik Ses/Görüntü Oynatıcı Ares, indirmekte olduğunuz dosyaları indirme işlemi tamamlanmadan önizleme veya öndinleme yapmanızı sağlar
Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.
download.jpg (297×64)

LimeWire 4.18.3

 Dünyanın en çok tercih edilen paylaşım programlarından olan LimeWire ile müzik, resim, video, program ve doküman gibi dosyaları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

LimeWire Özellikleri:

* Dosya indirme hızında ciddi artış sağlandı ve artık en hızlı dosya indirme işlemlerini yapabilirsiniz.
* Dosyayı indirdiğiniz kişiyle bağlantı kurabilir onunla chat (anlık mesajlaşma) yapabilirsiniz.
* İndirdiğiniz müzik veya görüntü dosyasını dahili medya oynatıcıda dinleyebilir ve izlyebilirsiniz.
* Dosya indirme işlemlerini yarıda bırakabilir, bir sonraki açılışta kaldığınız yerden indirme işlemine devam edebilirsiniz.
* Bilgisayarın bir şekilde kapanma ihtimaline karşı sonraki açılışta indirmekte olduğunuz dosyaların indirme işlemine (download) devam edebilir ve kayıp yaşamazsınız.
* LimeWire birçok dili desteklemektedir. (Türkçe dahil)
* Arkadaşlarınızla Ip bağlantısı kurup (güvenlik duvarınızın izin vermesi gerekir) doğrudan dosya alışverişinde bulunabilirsiniz.
* Kullanımı kolay ve basit bir arayüze bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

LimeWire programı kendi içinde dosyaları taratarak güvenli programları sizler için belirliyor. Aramalarda bulduğunuz güncelleme dosyalarından programı güncellemek istediğinizde kilit işareti () çıkarsa bu dosyanın güvenli olduğu ve güncellemenin LimeWire tarafından dağıtıldığı anlamını taşır ( Örnek: Alttaki resim) ve rahatlıkla indirme işlemini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat güncellemenin LimeWire dışında başka bir linkten yapılması olasılığında virüs tehlikesinin olduğunu, dolayısıyla bunuda kilit işaretinin () olmamasından anlayabilirsiniz. Bu durumda indirme işlemini kilitli olan dosyadan yapmanız tavsiye edilir. (Örnekteki resimde güvenli olmayan link uzantısı örneği vardır.)

4.14 sürümüyle beraber LimeWire programı artık Torrent protokolünüde desteliyor. Milyonlarca download ve upload işleminin yapıldığı bu hızlı ve popüler yazılım ile artık Torrent dosyalarınıda indirebilecek ve paylaşabileceksiniz.

4.18.1 sürümü ile birlikte gelen özellikler:

* BitTorrent desteği geliştirilmiş.
* Paylaşımdaki dosyalar üzerindeki kontrol hakimiyeti arttırılmıştır.
* Sistem durum bildirisi.
* Download’ların kaldığı yerlerden devam edebilmesi için bir çok kolaylık.
* Bağlantınızı güvenli ve gizli tutma özelliği.

Yukarıda gördüğünüz renk ve görünümde LimeWire’ı birçok farklı şekilde kullanmak isterseniz bu adresten skinleri indirebilirsiniz.

Birçok ziyaretçimiz bize kurulum problemi yaşadığını iletti. Program JAVA tabanlı çalıştığı için kurulumda problem çıkarabilmektedir. Bunun önüne geçmek için lütfen Java Runtime Environment’ın en son sürümünü indirip kurduktan sonra LimeWire programını kurun.

Etiketler: music downloader, music searcher, music finder, downloader, download, uploader, paylaşım, yasal paylaşım, müzik indirme programı, şarkı indirme programı, müzik indirme, şarkı indirme, mp3 indirme

 

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

paylaş:

Yorum Yap