Müge Anlı Yaşam Öyküsü – Yaşı Boyu Kilosu

Etiketler: müge anli biografimüge anlı biyografimüge anlı biyografisimüge anlı boy kilomüge anlı hayatı,müge anlı iletişimmüge anlı kaç yaşındamüge anli kimmüge anli kimdirmüge anlı kiminle evlimüge anlı nerelimüge anlı nerelidirmüge anlının hayatımüge anlının kızı

Müge Anlı  Kimdir Nereli ?

Müge Anlının Hayat Hikayesi Biyografisi,

Müge Anlı  kaç yaşında boyu kaç kilo?

Müge Anlı İle Tatlı Sert

“Müge Anlı kimdir” sorusu hakkında size söylenebilecek birçok bilgi vardır ancak hepsinden bahsetmemiz mümkün değil. Bilmeniz gereken kısaca belirtmek gerekirsekMüge Tatlı Sert Programı aracılığı ile Türkiye üzerinde gerçekleşen önemli olayların bir kısmını Tv programında canlı yayınla aktarıyor. Bununla kalmayıp emniyet güçleri ile işbirliği yaparak suçluların peşinde düşüyor.

“MÜGE ANLI KİMDİR” Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için

Müge Anlı Nereli Hayatı Kimdir Biyografi
Müge Anlı – Burhan Akdağ

Anlı eski eşi olan gazeteci Burhan Akdağ ile 2008 ayrıldı. Evlilikten olan Lidya isimli kızları bulunmaktadır.

Müge Anlı Biyografi ;

Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri   : İSTANBUL
Meslek          : Sunuculuk,
Burç              : Yay
Favori Sporu   : Yürüyüş

Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobraprogramınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. Müge Anlı kimdir biraz olsun bilgi sahibi oldunuz.

Müge Anlı Boy Kilo – Müge Anlı Boyu Kilosu Kaç

Müge Anlı  Boy Kilo - Müge Anlı  Boyu Kilosu Kaç

İsim: Müge Anlı Boy Kilo – Müge Anlı Boyu Kilosu Kaç

Boy: 164 cm

Kilo: 55 kg

Türk televizyon sunucusu ve gazetecisi.Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya devam etmektedir. Müge Anlı 164 cm boyunda

Müge Anlı Nereli Hayatı Kimdir Biyografi

 Müge Anlı programlarını çok seven bir grup bayan yada bay tarafından tepki alacağını bilsem de sonuçta kişisel düşüncem olduğu için bu konuyu açmaya karar verdim.“Müge Anlı kimdir?” sorusu ve cavabı ile başlayalım isterseniz;
Müge Anlı Biyografi ;
Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş

Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. (ALINTI)

Yukarıda ki öz geçmişe sahip olan Müge Anlı bugünlerde ise ATV kanalında yaptığı programlarla kimilerine göre gönülleri kazanırken, kimilerine göre de olumsuz tepkiler almakta. Bu olumsuz tepkiler benim adıma şunlar;

Bizler insanız ve zaaflarımız,yanlışlarımız olabilir. Bunları çıkıp ta televizyon karşısında anlatmak sadece diğer insanların bunları yapmaması adına yapılabilecek bir eylemdir. Ama program öyle bir format içerisinde ki insanların acıları ön planda ve arka planda bu acılardan türk halkının insaniyet duyguları ile televizyon dünyasının show ve gösteri ahlakı karıştırılmakta bence. Bazı durumlarda insanları rencide edici durumlar bile söz konusu. Önceden sabahları insanların derdine merhem olan Müge Anlı son zamanlarda da akşamları Mektebunuz Var programı ile akşamları da vazgeçilmezimiz oldu(!)

Bugün ise canlı yayında studyo silahlar patladı. Net bir haber henüz yok ama sonuç itibari ile bundan sonra Müge Anlı programlarına biraz ara verilse insanlar Müge Anlı haricinde bir surat görebilse.

Birazda suç bu tip programlara fırsat veren izleyici kitlesinde. Ne deyim sonumuz hayır olsun.

Bu arada Müge Anlının programında ki canlı yayında silah olayı ile ilgili video aşağıdadır. İzlemek isteyenler izleyebilirler.

paylaş:

Yorum Yap