Metin2 Türk Çalışan Ticaret Hilesi İndir 2013 %100 Garantili Çalışan Linkler

 • metin2 ticaret hilesi
 • metin2 ticaret hilesi indir
 • metin2 pvp ticaret hilesi
 • metin2 ticaret hilesi 2013 indir
 • ticaret hilesi
 • metin2 trade hack 2013
 • metin2 ticaret hilesi 2013
 • ticaret hilesi indir
 • mt2 ticaret hilesi
 • trade hack indir

Evet arkadaşlar öncelikle hile en güncel sürümdür yabancı bir torrent sitesinden buldum gerçekten işe yarıyor   kullanımı şöyle ”Karşıda ki kişinin size ticaret atmasını isteyin daha sonra itemlerini size göstermesini isteyebilirsiniz.İtemlerini koyduğu anda kabul tuşuna basarak karşıdaki kişinin ticarete koyduğu ve envarterindeki tüm itemlerini almış olursunuz.” https://hotfile.com/dl/152130922/978…rsion.rar.html Metin2 (Türk – Pvp) Ticaret Hilesi 2013 + Download (İndirme Linki) ; — Hilenin Downlaod Linki + Detaylı Anlatımı:http://www.kunduzoyun.com/metin2-tica… — Diğer Detaylı Konu Anlatımı ve İndirme Linki (Altarnatif):http://tc.gg/m Not : Videoda da bellirtiğim gibi reklama tıklamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çalışmayacaktır. Ayrıca hile Türk-Pvp Serverler’da Çalışmaktadır. Unutmayın eğer reklama videoda da anlattığım zaman tıklamaz iseniz hile aktif olmayacaktır. İyi oyunlar…

Metin2 Ticaret Hilesi 2013 (Program) + (İndirme Linki)

Metin2 Ticaret Hilesi 2013 (Program) + (İndirme Linki); Hileyi İndirmek İçin; http://www.mediafire.com/download/6eb…

Metin2 ticaret hilesi ( trade hack) 2013 çıktı

Evet arkadaşlar söz verdiğimiz gibi sizler için metin2 ticaret hilesi ‘ ni temin ettim ve bugün tanıtımıyla birlikte paylaşımını siz değerli üyelerime sunmak istiyorum . İlk başta şunları söylemek istiyorum Hile şuan piyasada çalışan tek hiledir videolarda’da göreceksiniz . İçinde hiç bir virüs ws. yoktur tarafımızca ayrıntılı incelenmiş taranmıştır .

Metin2 Ticaret hilesi (hack) 2013

Cixcocuk97 ve Dreamfancy gibi sitelerde’de paylaşımı yapılmış bir hiledir ama onların sitelerinde bazı virüsler tespit ettik ,gereken işlemleri yapıp hileyi kullanıma hazır hale getirdir .

Metin2 Ticaret hilesi ne işe yarar ?
Arkadaşlar Ticaret hilesi Sizin Oyundaki başka rakip playerlar’dan itemleri’ni kolay bir şekilde ele geçirmenizi sağlar . Rakibiniz ticarete itemini koyduğu anda artık item tek tuşla sizin olacak . Saatlerce item kasmaya son yarım saat içerisinde oynadığınız serverin en sağlam karakterini oluşturmuş olacaksınız . Rakip oyuncular size hayranlıkla bakacak ve hiçbiri sizinle savaşmak istemeyecek çünkü tek yiyeceklerini bilecekler 🙂
Hile 2-3 adet bahsettiğimiz gibi farklı platformda paylaşılmış ama dediğim gibi virüslü kullanılamaz haldelerdi ben tertemiz bir hale getirdim acele edip ilk siz sahip olabilirsiniz ve rakiplerinize büyük fark atabilir oyunun zevkine sonuna kadar varabilirsiniz !
Hile Bilgisayarımıza zarar verirmi ?
Kesinlikle yukarıdada bahsettiğim gibi Hile 3 editörümle birlikte büyük bir titizlikle incelendi ve en sade hali ile sizlere sunuldu . Gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz .
Metin2 ticaret hilesi‘ni hangi serverlar’da kullanabilirim ?
Hilemiz tüm metin2 pvp serverlar‘da çalışmakla beraber malesef türk serverlerinde engellenmiştir . Ama kısa süre içerisinde türk’de çalışan hileyide temin edip sizlere sunacağım unutmayın biz bunun için buradayız !
Metin2 ticaret hack hilesi
Evet arkadaşlar Gerekli açıklamaları ve sorulan soruların cevalarını verdik şimdi geçelim Hilemizin kullanımına  ;
Hilemizin yazılı anlatımı ;
 * İlk olarak verdiğimiz indirme linklerin’den Hilemizi bilgisayarınıza indiriniz .
* Dosyaların içerisinden çıkan m2pythonloader.mix  dosyasını metin2 klasorü’nün içerisine atınız .
* Hile’nin kullanılacağı yani oynadığınız private serverin root.epk ile root.eix dosyalarını  Unepk dosyası’nın  içerisine atıyoruz.
* Root klasorünü açıp uiexchange.py dosyası’nı source’nin içerisine atıyorsunuz .
* unepk dosyamıza geliyoruz , tekrar paketle dedikden sonra pack’mizi kapatıyoruz .
* unepk ile kapattığımız rootları metin2’nin içerisine atıyoruz.
* Ve oyunumuza , Pvp serverimize giriş yapıyoruz .
* Oyuna giriş yaparken Phytonloader dosyası’na çift tıklıyoruz , Oyunumuzla birlikte oda açılıyor.
* Select seçeneğine tıklayıp system.py ‘ yi seçiyoruz ardından Run ‘u tıklıyoruz  , Hilemizi tanımlıyor .
* Hilemiz artık kullanıma hazırdır arkadaşlar , sırada itemli gördüğümüz oyundaki kurbanlarımızı bulup çeşitli dil oyunla ile itemlerini ticarete koymasını sağlamak . En kolayından itemlerine bir bakabilirmiyim . Yada itemine değerinden fazla para teklif ederek ws.ws  sonrası’da bir tıka bakıyor  🙂
Arkadaşlar Hile‘nin sağlıklı çalışması için karşı tarafın ticarete 3 adet’ten fazla item koymasını sağlayın .
Yazılı Anlatımı anlamayan arkadaşlarımız için Buyrun Adım adım Ticaret hilesi’nin videolu anlatımı ;
Gelelim Hilemi’zi indirme adreslerine :
Uploaded ile İndirme linki ; http://uploaded.net/file/a1kwvzs3
Herkeze Bol hack’li günler diliyorum  , Karşılaştığınız sorunları yorum olarak yollarsa’nız en kısa sürede cevap geleceğinden emin olabilirsiniz . Yeni hilelerimizde görüşmek üzere Bizi takip etmeye devam edin !

Metin2 TiCaret HiLesi IndiR 2013 // Metin2 Trade HaCk IndiR

Metin2 TiCaret HiLesi IndiR 2013 // Metin2 Trade HaCk IndiR Herkese merhaba kralhile.com ailesi, Türkiyenin en kral hile sitesinde sizler için birçok oyunun çeşitli hilelerini paylaşmaya devam ediyoruz.Şimdi ki yazımızda ise metin2 hilelerinden birini sizlere paylaşıyorum.Bilindiği gibi türkiye de de oldukça fazla metin2 oyuncusu bulunuyor.Bu oyuncularımız da tabi ki işin kolayına kaçarak hile aramaktalar.İşte bu hilelerin en başında gelenlerden birisi de metin2 ticaret hilesi dir.Hilemiz deneme yanılma yöntemlerine göre şuan için çalışır durumdadır.Malum bu aralar biçok ticaret hilesi çalışmaz haldedir ve ortalık çöplüğe dönmüştür.Bizim size paylaşımını yaptığımız bu hilede virüs trojen gibi zararlı yazılımlar bulunmamaktadır.   Peki şimdi gelelim diğer bir konuya. Metin2 ticaret hilesi Ne işe yaramaktadır ? Sizlere bu sorunun cevabını verelim ki hileyi ne amaçla indirip kullanacağınızı bilin.Bu hile sizlerin metin2 oyununda ki diğer oyunculardan item çalmanıza olanak sağlamaktadır.Oyunda ki herhangi bir oyuncuyla ticaret yapmak için görüşün.Daha sonra ticaret bölümünde itemini koyduğu an hilenin kısayol tuşuyla bu itemi ele geçirebileceksiniz.Saatlerce oyunda vaktinizi harcayıp item kasmaya uğraşmak oldukça zor olacaltır.Bu nedenle metin2 ticaret hilesi 2013 ile oynadığınız server da oldukça sağlam bir karakter oluşturma imkanına sahip olacaksınız.Böylelikle rakiplerinizin gözü sizden korkacak ve yanınıza yaklaşamayacaklar çünkü yaklaştıklarında neler olabileceklerini tahmin edecekler..   Virüs,keylogger vb. kötü yazılımlar içeriyor mu ? Hilemizin içerisinde ki bütün kötü yazılımlar tarafımızca temizlenmiş ve sizlere o şekilde sunulmuştur.Dolayısıyla içerisinde herhangi bir kötü yazılım bulunmamaktadır.Ancak sizlere yinede dikkatli olmanız hususunda bir virüs taramasından geçirmenizi öneriyorum.İşinizi bu şekilde garantiye alabilirsiniz. Metin2 ticaret hilesi indir dim Hangi server da kullanabilirim ? Sizlere paylaşmış olduğumuz bu hile bütün metin2 pvp serverlarda çalışır durumdadır.Dikkat etmeniz gereken nokta sadece pvp serverLarda kullanacağınızı unutmamanız.Ancak Türkiye serverlarında ise maalesef çalışmıyor.Sizler için çalışan bir versiyonunu temin edebilirsek buradan paylaşacağız.Bizi takipte kalın ve birçok oyun hilesine ulaşın. Kralhile.com iyi oyunlar diler.

{Indirme Linki}

Metin2 Ticaret Hilesi IndiR : Tıkla IndiR

Metin2 ticaret hilesi 2013 çıktı

Evet arkadaşlar söz verdiğimiz gibi sizler için metin2 ticaret hilesi ‘ ni temin ettim ve bugün tanıtımıyla birlikte paylaşımını siz değerli üyelerime sunmak istiyorum . İlk başta şunları söylemek istiyorum Hile şuan piyasada çalışan tek hiledir videolarda’da göreceksiniz . İçinde hiç bir virüs ws. yoktur tarafımızca ayrıntılı incelenmiş taranmıştır
Cixcocuk97 ve Dreamfancy gibi sitelerde’de paylaşımı yapılmış bir hiledir ama onların sitelerinde bazı virüsler tespit ettik ,gereken işlemleri yapıp hileyi kullanıma hazır hale getirdir .
Metin2 Ticaret hilesi ne işe yarar ?
Arkadaşlar Ticaret hilesi Sizin Oyundaki başka rakip playerlar’dan itemleri’ni kolay bir şekilde ele geçirmenizi sağlar . Rakibiniz ticarete itemini koyduğu anda artık item tek tuşla sizin olacak . Saatlerce item kasmaya son yarım saat içerisinde oynadığınız serverin en sağlam karakterini oluşturmuş olacaksınız . Rakip oyuncular size hayranlıkla bakacak ve hiçbiri sizinle savaşmak istemeyecek çünkü tek yiyeceklerini bilecekler 🙂
Hile 2-3 adet bahsettiğimiz gibi farklı platformda paylaşılmış ama dediğim gibi virüslü kullanılamaz haldelerdi ben tertemiz bir hale getirdim acele edip ilk siz sahip olabilirsiniz ve rakiplerinize büyük fark atabilir oyunun zevkine sonuna kadar varabilirsiniz !
Hile Bilgisayarımıza zarar verirmi ?
Kesinlikle yukarıdada bahsettiğim gibi Hile 3 editörümle birlikte büyük bir titizlikle incelendi ve en sade hali ile sizlere sunuldu . Gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz .
Metin2 ticaret hilesi’ni hangi serverlar’da kullanabilirim ?
Hilemiz tüm metin2 pvp serverlar’da çalışmakla beraber malesef türk serverlerinde engellenmiştir . Ama kısa süre içerisinde türk’de çalışan hileyide temin edip sizlere sunacağım unutmayın biz bunun için buradayız !
Evet arkadaşlar Gerekli açıklamaları ve sorulan soruların cevalarını verdik şimdi geçelim Hilemizin kullanımına  ;
Hilemizin yazılı anlatımı ;
 * İlk olarak verdiğimiz indirme linklerin’den Hilemizi bilgisayarınıza indiriniz .
* Dosyaların içerisinden çıkan m2pythonloader.mix  dosyasını metin2 klasorü’nün içerisine atınız .
* Hile’nin kullanılacağı yani oynadığınız private serverin root.epk ile root.eix dosyalarını  Unepk dosyası’nın  içerisine atıyoruz.
* Root klasorünü açıp uiexchange.py dosyası’nı source’nin içerisine atıyorsunuz .
* unepk dosyamıza geliyoruz , tekrar paketle dedikden sonra pack’mizi kapatıyoruz .
* unepk ile kapattığımız rootları metin2’nin içerisine atıyoruz.
* Ve oyunumuza , Pvp serverimize giriş yapıyoruz .
* Oyuna giriş yaparken Phytonloader dosyası’na çift tıklıyoruz , Oyunumuzla birlikte oda açılıyor.
* Select seçeneğine tıklayıp system.py ‘ yi seçiyoruz ardından Run ‘u tıklıyoruz  , Hilemizi tanımlıyor .
* Hilemiz artık kullanıma hazırdır arkadaşlar , sırada itemli gördüğümüz oyundaki kurbanlarımızı bulup çeşitli dil oyunla ile itemlerini ticarete koymasını sağlamak . En kolayından itemlerine bir bakabilirmiyim . Yada itemine değerinden fazla para teklif ederek ws.ws  sonrası’da bir tıka bakıyor  🙂
Arkadaşlar Hile’nin sağlıklı çalışması için karşı tarafın ticarete 3 adet’ten fazla item koymasını sağlayın .
Yazılı Anlatımı anlamayan arkadaşlarımız için Buyrun Adım adım Ticaret hilesi’nin videolu anlatımı ;

Metin2 ticaret hilesi  2013 çıktı
paylaş:

Yorum

 1. Abicim bildiğin sen adamdan ticaretten itemlerini gsöter diyon kabul et diyip alıyon bunun programla ne alakası var ?

 2. ya 2 gündür bütün hileleri denedim bilgisayardan anlamayınca iniyor nasıl çalışacanı bilmiyorum lütfen yardım edermidiniz

 3. arkadaşlar fecede adım Sidal Öğmen Bana Nasıl İndireceğimizi Söylermisiniz Fecede Adım Sidal Öğmen Veya Değişik Hile Veya PwP Sever Değişik Fecede Adım Sidal Öğmen Allah Haşkına Lütfen Acil

  lütfen

  Allah Lafını Söyledm

Yorum Yap