Kuranı yırtan kızın resmi ve videosu

Bu yazıda Kuranı kerimi yırtan kızın son görüntüleri, kuranı yırtan kızın acı sonu, kuranı yırtan kızın hikayesini anlatan video, kuranı yırtan kızın fotoğrafları, kuranı yırtan kızın resmi resimleri ile ilgili bilgiler, görseller ve videolar yer almaktadır.

Not: Bu yazılanların, resimlerin ve hikayenin doğru olduğuna dair net bir kanıt yoktur. Fakat söylentiler doğru olduğu yönündedir.

Kuranı Kerimi yırtan kızın videosu izle

Kuranı kerimi yırtan kızın resmi

Fareye Dönüşen Kız, Kuranı Yırtan ve Fare Olan Kızın Hikayesi Videosu İçin TIKLAYINIZ!!

ibretle okuyacaginiz bu olay Umman”da gerçeklesmistir. Bir genc kiz odasinda müzik dinlemekteyken, anneside sesli bir şekilde Kuran-i Kerim okumakla meşgulmüş. Bu sırada annesi kızına müziğin sesini kısmasını söylemiş. Bunun üzerine genc kız annesine bağırarak kendisinin susmasını istemiş. Genc kız annesinin onu dinlemediğini ve Kuran-i Kerimi hala sesli bi şekilde okumaya devam ettiğini görünce hemen, insanlara rehber amacıyla indirilen kutsal kitabımızı annesinin elinden alıp yırtar. O an genc kız alev alıp yanmaya başlar. Söndürmek için üzerine battaniye atar annesi. Battaniyesini kaldırdığindaysa asağıda görülen ibretli manzarayla karşılaşır. Genc kız şu an Hollanda’da bir hastanededir. Ailesi iğne yaptırıp öldürülmesini istiyor.

 

Bu olay dünya başınında sizinde tahmin edebileceğiniz nedenlerden dolayı pek yer almadı, fakat insanlar arasında çok konuşulmakta. Olayıda bazı kaynaklardan duyduğum kadarıyla size anlatmaya çalışırdım.
Bu konu hakkında yorumlarınızı merak ediyorum inşallah yazarsınız.

Kuran-i Kerim’den ayetler:

“Kur’an okundugu zaman onu dinleyin ve susun ki size merhamet edilsin” (Arâf, 204).

Fareye Dönüşen Kız, Kuranı Yırtan ve Fare Olan Kızın Hikayesi Videosu İçin TIKLAYINIZ!!

– “Biz, Kur’an okundugu zaman, seninle ahirete inanmayanlarin arasina gizleyici bir örtü çekeriz. Ayrica, onu anlamamalari için kalplerine bir kapalilik ve kulaklarina bir agirlik veririz. Sen, Kur’an’da Rabbinin
birligini yadettiginde onlar, canlari sikilmis bir vaziyette, gerisingeri dönüp giderler” (Isrâ, 45, 46).

– “Biz, Kur’an’dan öyle birsey indiriyoruz ki o, müminler için sifa ve rahmettir; zalimlerin ise yalnizca ziyanini artirir” (Isrâ, 82).

– “Eger biz bu Kur’an’i bir daga indirseydik, muhakkak ki onu, Allah korkusundan bas egerek, parça parça olmus görürdün. Bu misalleri insanlara düsünsünler diye veriyoruz” (Hasr, 21).

paylaş:

Yorum

  1. aynen ya cok üzüldüm ve tırstdım ve korkdu tip değişikliği bunu hastanedemi tutuyorlarm şimdi rahat dudurmu acaba _??? kafeste kitleseler bari

  2. bncee çok kotu bir drm bn onun yerinde olmk iştemzdim anessi ve babasi şimdi acaba ne drmda dr alah kuran – ı kerimi bz yırtalim diye vermemiş bzonun içinde kii güzel seyleri okuylm diye bze gondermiştr inan miyrm bnce kız olse daha iyi çünkü yasadikça anesine babasina aci veriyr

  3. yha üniversiteliler foto çekilirken cin görmüşler ağaçta asılı duruyodo yha gördüm bakın knka bakın {.

Yorum Yap