Kristen Stewart Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler: Kristen Stewart Kim, Biyografi, Kristen Stewart kaç yaşında yaşı kaçtır, Kristen Stewart doğum tarihi,Kristen Stewart nereli, Kristen Stewart boyu kaç, Kristen Stewart hayatı ve yaşamı

Kristen Stewart Biyografisi

Kristen Jaymes Stewart 9 Nisan 1990 doğumlu Amerikalı aktris. Alacakaranlık filmindeki Bella Swan karakteri ile ün kazanmıştır.Los Angeles, Californiya’da doğmuş ve büyümüştür. Babası FOX TV’de yapımcıdır.Cameron(öz), Taylor ve Dana adlı erkek kardeşleri vardır. Yedinci sınıfa kadar okula gitmiş ve sonra eğitimine mektuplarla devam etmiştir. 2009 yılında liseden mezun olmuştur. Kristen Stewart 2010 yılında ailesinin yanından taşınarak Los Angeles’a yerleşmiştir. Günümüzde de, Los Angeles ve Londra’da sevgilisi aktör Robert Pattinson(26) ile ortak kullandığı evleri bulunmaktadır.

Tutulma. Kristen, Welcome to the Rileys’deki rolüyle Milan Uluslararası Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.2010 yılında The Runaways ve Welcome to the Rileys’de rol alan Stewart, son olarak Twilight Serisi’nin üçüncü filmi Eclipse’de rol aldı. Eclipse, vizyona girdiği ilk günden en fazla ilk gün gişe hasılatı yapan sinema filmi ünvanını Transformers: Revenge of the Fallen’dan almayı başardı; ayrıca 4.416 sinema salonundan aynı anda gösterime girerek bu alanda da dünya rekorunu kırdı.

Bu sayfada Kristen Stewart isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

paylaş:

Yorum Yap