Kızları etkileme yolları ve yöntemleri 2013 bir kızı nasıl etkilerim kızlar nelerden etkilenir

Kızları etkileme sanatı,

Bir kızı etkilemek için ne yapılır,

Kız etkileme taktikleri,

Bir kızı etkilemenin en etkili yolu dürüst ve içten olduğunuzu ona belli ederek başlar.Ayrıca Bir kıza dostça davranmak ve anlayış göstermek yapmanız gereken bir sonraki en önemli şeylerden birisidir Yapmanız gereken şey Onun bir hanımefendi olduğunu, kendisine hayran olunmasına hayran olduğunuz ve hayran olunacak biri olduğunu hissettirmelisiniz.

Bu durum sizi ona yakınlaştırır. Ayrıca onun nelere meraklı olduğunu, neleri sevip sevmediğini ve tarzının ne olduğunu bilmelisiniz. Aşk dostluk üzerine kurulur ve her zaman kişilerin birbirlerini tanımaları gerekir.

Bir kızın istediği dayanacak bir omuz ve her şeyini paylaşabileceği iyi arkadaşlardır.Kesinlikle yardımsever ve destekleyici olmaktan çekinmeyin. Sıkı çalışma isteğini körükleyen ve umudunu yitirdiğinde ona umut veren arkadaş olun. Bu sizi, onun günlük ihtiyacı haline getirecek çünkü siz ona karakter ve kişilik açısından en iyisini sunuyorsunuz. O sizde; açılabileceği, paylaşımda bulunabileceği, doğrular ve yanlışlar konusunda tavsiyeler alıp verebileceği ve hayatta yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında konuşabileceği bir arkadaş bulacaktır. Onun güzel anlarını kutlamak için her zaman yanında olmayı unutmayın.Böyle davranarak bir kızı çok rahat bir şekilde etkileyebilirsiniz bir kız daha ne ister güvendiği onu düşündüğünü bildiği biri omuzuna başını yaslıyabileceği bir dost arkadaş hepsi bu yazımızı dikkate alırsanız bir kız nasıl etkilenir nasıl davranmanız gerektiği konusunda sizlere mutlaka yardımcı olacaktır..

paylaş:

Yorum Yap