Kahperengi Kitabının Özeti Kısa

Sponsorlu Bağlantılar

Kahperengi  kitabı ne hakkında, Kahperengi kitabının konusu hakkında kısaca bilgi özet

Doğan Kitap tarafından basılan yazar Hande Altaylı’nın omanı Kahperengi son olarak bir dizi senaryosu olarak uyarlandı. Kahperengi; romanları yayımlandığında en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı’dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı bir içeriğe sahip.

Aşka Şeytan Karışır 
ve Maraz gibi çok okunanlar listesinde yer alan kitaplara imza atan Hande Altaylı yine farklı bir aşk romanı ile okurları ile buluşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kahperengi’de Sevginin yerine mecburiyetin olduğu bir ailede büyüyen bir kızın ilk aşk ile tanışmasını ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması, daha sonra ayrılık ile geride kalan yolların aslında nefrete ve ihanete gittiğini anlaması konu ediniliyor.

Aşka ve yaşama dair farklı bir roman okumak isteyenlerin beğeneceği türde samimi ve sarsıcı bir kitap Kahperengi.

Hande Altaylı tam bir metropol hikâyesi anlatıyor bize. Tabii küçük kasaba sıkıntısının izleri de var bu hikâyede… Geçmişten de gelse, o izler de seziliyor hikâyede. Ve büyük bir aşk var. Karşı konulmaya çalışılan, direnilen ama vazgeçilemeyen. Okuru kendine sımsıkı bağlayan, ustaca kurgulanmış, günümüze ait bir roman Kahperengi. Baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde keyifle okumak için ideal bir seçim.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap