İvana Sert Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler:İvana Sert Kim, İvana Sert Biyografi, İvana Sert kaç yaşında yaşı kaçtır, İvana Sert doğum tarihi, İvana Sert nereli, İvana Sert boyu kaç, İvana Sert hayatı ve yaşamı

İvana Sert Biyografisi

Ivana Sert Kimdir?Ivana Sert Resimleri

Ivana Sert Kimdir? 

Ivana Sert, tüm televizyon, gazete, internette merak edilen bir kadın. Peki IvanaSert kimdir? Şu anda televizyonda yayında olan “Bugün Ne Giysem?” adlı popüler giysi yarışmasının ünlü ve güzel jürisidir. İstanbul Nişantaşında açığı İkon isimli mağaza ile de Türkiye’de ünlü markaların ürünlerini satan Ivana Sert, Sex and the City’de başrol oyuncusu için tasarladığı yüzüğü de satışa sunacakmış. Doğum yeri Sırbistan olan seksi güzel model, Türkiye’ye geldiğinde tanıştığı iş adamı Yurdal Sert ile bir evlilik yapmış ve şimdilerde altı yaşında bir oğlu var.

İvana Sert, 1981 yılında Sırbistan’da doğdu. 55 kg ve 1.67 m boyundadır. Bir model için birazcık kısa olmakla beraber eski model/manken ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliliği boşanma davası sürecindedir. Aldatan eş olarak Yurdal Sert tarafından Ivana Sert‘e boşanma davası açılmıştır.

Ivana Sert, Sırbistanda girdiği güzellik yarışmasında ‘Belgrad Güzeli’ tacını aldıktan sonra, “Miss Yugoslavya” güzellik yarışmasına katılır ve sonrasında Türkiye’de yapılan Miss Globe’a çağırılır. Türkiye’ye ilk zamanlarında pek çok şanssızlık yaşamış, Mesela ilk seyahatinde tüm valizleri Sırbistan’da kalmış, yarışmanın final günü de kafasını duvara çarpmış ve 3 dikiş atılmış, ve üstüne üstlük dikişleri alan doktorun da tacizine uğramış. Bütün bu başına gelen talihsiz olaylardan sonra ve Avrupalının Türkiye’ye bakış açısı da eklenince “Aslında Türkiye’den o zamanlar çok fazla korkuyordum çünkü dünya Türkiye’ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası benim ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada..” diyebilmektedir. Ivana Sert’in iş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden bir oğlu vardır.

Peki bu ikoncan ne demek? İkoncan deyimi giyim tarzı, saç şekli, hareketleri, tavırları ile ilkleri ortaya çıkarır ve öncülük yapar ardından ondan gören herkes de onu takip eder. Türkiye’de Ivana Sert ve Eda Taşpınar ikoncan olarak anılmaktadır. İkoncanın erkeğine ikoncaner denmektedir .

Internet Ivana Sert resimleriIvana Sert videoları hatta frikikleri kaynamaktadır. E sonuçta istediği de bu şekilde göz önünde olmak olsa gerek.

İvana Sert (İvana Sert Kimdir? – İvana Sert Hakkında)

  • Doğum: 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur
  • Boy: 1,67
  • Mesleği: Moda Tasarımcısı
İvana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67 olmakla birlikte 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliydi, boşanma davası aldatan eş olan yurdal sert tarafından açılmıştır.

16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenlik yapmakta karar almış ve mankenliğe başlamıştır. Sıbistanda ‘Belgrad Güzeli’ seçildikten sonra, Miss Yugoslavya’ya katılır ve ardından Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.
Türkiye’ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamış, Bütün valizleri Sırbistan’da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ve üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır. Bütün bu olaylardan sonra ve avrupa da Türkiye bakış açısı da eklenince “Aslında Türkiye’den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye’ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada..” diyebilmektedir. iş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu vardır.
Ne Giysem adlı yarışmanın ünlü jürilerinden birisidir. Sex and the City adlı filmdeki başrol oyuncunun mayosu ivana sert tarafından tasarlandı. Nişantaşında açtığı store ile de ünlü markaların ürünlerini satan Sert, yakınlarda aynı filmde kullanılan yüzüğü de satışa sunacakmış.

İvana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67 olmakla birlikte 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliydi, boşanma davası aldatan eş olan yurdal sert tarafından açılmıştır.

16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenlik yapmakta karar almış ve mankenliğe başlamıştır.

Sıbistanda ‘Belgrad Güzeli’ seçildikten sonra, Miss Yugoslavya’ya katılır ve ardından Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.
Türkiye’ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamış, Bütün valizleri Sırbistan’da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ve üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır.
Bütün bu olaylardan sonra ve avrupa da Türkiye bakış açısı da eklenince “Aslında Türkiye’den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye’ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada..” diyebilmektedir.

iş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu vardır.

Ne Giysem adlı yarışmanın ünlü jürilerinden birisidir.
Sex and the City adlı filmdeki başrol oyuncunun mayosu ivana sert tarafından tasarlandı. Nişantaşında açığı store ile de ünlü markaların ürünlerini satan Sert, yakınlarda aynı filmde kullanılan yüzüğü de satışa sunacakmış.

Etiketler: ivana sert biyografi ivana sert kimdir yurdal sert kimdir ivana sert wikipedia ivana sert wiki ıvana sert kimdir ıvana sert biyografi ıvana sert vikipedi ivana sert kim ivana sert biografi ivana sert kaç yaşında ıvana sert nereli ivana sert vikipedi ıvana sert kim ivana sert nereli

 

Bu sayfada İvana Sert isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

paylaş:

Yorum Yap