İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm, acısız tüy alma yöntemleri, kıllar için bitkisel çözüm doğal yöntemler

malzemeler gayet basit heryerden bulabilirsiniz 

sarı kına ve yaş kireci karıştırıp azcık su ekleyip kısık ateşte karıştırıyorsunuz. 
Daha sonrada biraz soğumaya bırakıp bekletiyorsunuz. 
karışım hazır hale geliyor. 
karışımı krem gibi sürüp 10 dk. bekliyorsunuz sonrada suyla duruluyorsunuz 
işte bu kadar 

denendi

İstenmeyen tüylere bitkisel çözümler

Tüylenme bitkisel tedavisi. Prof. Dr. Ahmet Maranki ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan istenmeyen tüyler için bitkisel çözüm yöntemleri. İstenmeyen tüyler hemen her kadının sorunlarındandır. Öyle ki istenmeyen tüylere karşı geliştirilmiş onlarca seçenek mevcuttur. Birçok ağda çeşidi, lazer epilasyonları, bitki kürleri, takviye gıda maddeleri, cımbızlar… Bu seçenekleri artırmak elbette mümkündür. Ancak bu seçenekler arasında en doğal olanı elbette şifalı bitkileri kullanmak olacaktır. Çünkü şifalı bitkiler hem vücudunuza zarar vermeyecek hem de hormonlarınızı düzenleyerek istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanızı sağlayacak.

Kadınların yanı sıra erkeklerde de istenmeyen tüyler olabilmektedir. Öyle ki yazın sahil kentlerinde kazak giymişçesine kıllı erkeklere rastlayabilirsiniz. Gövde ve sırt bölgelerinde çıkan kıllardan, yüz bölgesine varana dek erkeklerde istenmeyen kıllarından kurtulmak isteyebilmekteler. Bu sebeple epilasyon merkezlerini aşındıran ve tedavi olmayı deneyen erkeklerin sayısı hiç de azımsanacak derecede değil. Bu yazımızda gerek bayanlar gerekse erkekler için, istenmeyen tüylerinden kurtulabilecekleri özel kürlerden ve şifalı bitkilerden bahsedeceğiz. Dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun istenmeyen tüylere karşı oluşturduğu nane kürü; nane yapısı itibarıyla hormon düzenleyici bir etkiye sahiptir. Bu özelliği ile nane istenmeyen tüylere karşı kullanılabilir. Hormonlarınızı düzene sokacak nane kürü kullanımı ise, 15 gün süresince her gün 1 yemek kaşığı kadar naneyi ince kıymak suretiyle ufaltın ve naneleri su ile birlikte yutun.

15 gün sonunda birkaç gün ara verin ve daha sonra uygulamayı devam ettirin. Nanenin vücuda karşı hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu nedenle bu kürü her 15 günde 1 tekrarlamanızda yarar var. Tüylerinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Nane kürü kadınlar için tavsiye edilmektedir.

Ahmet Maranki’nin istenmeyen tüylere karşı oluşturduğu kür; bu kür vücuda sürülerek uygulanmaktadır. 1 adet kuru soğan közde pişirilir. Daha sonra sarımsak ve siyah merhem bir kapta karıştırılır ve istenmeyen tüylerin üzerine sürülür. Bu bölgeye közlenmiş kuru soğan koyulur ve bir süre bekletilir. Bu kürü bir hafta boyunca düzenli uygulamanız halinde kısa bir süre sonra tüylerinizde azalma olduğunu gözlemleyeceksiniz.

Ayrıca bebekken uygulanan karınca yumurtası, gelecekte oluşması muhtemel tüylere karşı mükemmel bir çözümdür. Karınca yumurtasını kullanmak suretiyle bebeğinizin gelecekte istenmeyen tüylere sahip olmasını engelleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerde ışınsal yöntemler ve epilasyon uygulamaları da diğer kalıcı çözümler arasındadır.

Yanaklardaki İstenmeyen Tüylerden Limon ve Tuz İle Kurtulma

Yanaklarınızda sarı veya siyah kıllar var ve sizi rahatsız ediyor değilmi? Jiletle alıyorsunuz daha fazla çıkıyor. Traş makinası ile alıyorsunuz kökleri siyah siyah kalıyor sizi itici yapıyor. Kurtulmak istiyorsunuz. Çünkü erkeği en güzel gösteren yerlerden biri yanaklarıdır. Yanakları pis ve kıllı erkekler kadınlara çok itici geliyor. Hele hele jiletle alınca daha da kötü oluyor. Peki ne yapacaksınız. Bir sürü yolu var. Cımbızla almak, Ağda ile almak, lazer Epilasyon vs.. Ya sonsuza kadar kurtulmak için ne yapmalı.. Devamını Okuyun..Yanaklardaki veya alnınızdaki kıllardan sonsuza kadar ve tamamen doğal yollar ile kurtulmak mümkün. Biraz zaman isteyen bir olay ama sonucu kesin. Öncelikle yüzünüzün neresi sakal başlangı nerersi sizin için pis tüy karar verin. Sonra bu istenmeyen tüy olarak belirleiğiniz bölgeyi cımbız, ılık ağda, ağda gibi tüyü kökünden alan bir yolla çekin. Ben yanklar için cımbız ve hemen akabinde sarı tüyler için cambız sonrası ılık ağda öneririrm. Bu işlem biter bitmek bir tabağa döktüğünüz bir miktar tuzun (ben kaya tuzu öneririm) üsütne yeni kesilmiş limon suyu dkün. Yeni kesilmiş olmalıki asidi kaçmamış olsun. iyise tuza yedirin. kaya tuzu ise eğer limondan önce bir kaç damla kaynar suyla eritebilir ve bu erimiş kaya tuzlu suyla limon suyunu karıştırabilirsiniz. Sonra bu karışımı henüz o temizlediğiniz bölgeye iyice yedirerek pakmaklarınızla veya bir pakuk yardımıyla iyice sürün. Bu işlemi akşamları yapın ve yıkamadan yatın sabah soğk suyla yıkayın. Sabun kullanmadan yıkayın. Bu işlemi tüylerinizi aldığınız akşamdan itibaren 3 akşam arka arkaya yapın. Sonra bırakın taa tüyler yeniden çıkıncaya kadar. Bu işlemi o bölgedeki kıllarınız tekrar çıkınca tekrar yapın ve yine 3 gece devam edin. Deneyerek gördüğümüz sonuç şudur ki 5 seans sonunda o bölgedeki tüyler %80 oranında yokoluyor. hemde sonsuza kadar. Ama sakın oraya tekrar jilet sürmeyin. Sık sık cımbızla çekin.

Hadi kolay gelsin.

Buyrun istenmeyen tüylerden kurtulmanın doğal yolları

İstenmeyen tüylerden kurtulmak kadınların en başta gelen sorunlarından birisidir. Vucudun neresinde olursa olsun kadınlar bu bölgelerde tüy kıl görmek istemezler ve bu tüylerin hiç çıkmasını istemezler. İşte bu yazımızda istenmeyen tüylere bitkisel çözüm için sizlere bilgiler vereceğiz.
Bacaklardan kollara, koltukaltlarına ve bedenin diğer bölgelerine kadar her yerde istenmediği halde çıkan tüylerin en olumsuz yanı teri çoğaltmalarıdır. Onları kökünden yok etmek için en sağlıklı yol ise doğada gizli.

Cildi besleyici mineraller de ihtiva ettiği için, deriyi daha sağlıklı hale getiren bitkisel tüy dökücüleri bu konuda ciddiye almak lazım.

Ağrılara tahammül edemeyen ve tüy sorununu kesin çözmeye kararlı olanlara iyi bir çare olarak bitkisel kremler revaçta… Bitkisel yollar genellikle kalıcı bir azalma yaratıyor ve zamanla tüylerin tümüyle kaldırılmasını sağlıyor. Son yıllarda onlardan kurtulmanın tercih edilen yollarından biri olan bitkisel özellikteki kremler vücudun en hassas bölgelerinde bile kullanılabiliyor. Zaman açısından da böyle yollara başvurmak en iyisi. Birkaç dakika içinde banyoya girip uygulanabiliyor. Düzenli kullanım ile tüyleri azaltıyor, gittikçe büyüme oranını ve hacmini yavaşlatıyor. Böylece başka yollara servet ödemenize gerek kalmıyor.

İçinde cildi besleyici minerallerin de bulunduğu doğal krem uygulamaları ile cilt daha sağlıklı olur. İçinde bilinmeyen kimyasallar bulunan tüy dökücüleri kullananların yaşadığı deri şikayetleri az değil. Daha sonra birçok soruna yol açabiliyor. Sadece bitkilerle üretilmiş tüy dökücü kremlerle birçok risk ortadan kalkıyor.

Nano, tüylerde %93 azalma sağlıyor!

Yeni bir bitki karışımı tüylerin hakkından gelerek, zamanla tamamen tüysüz bir tene yol açıyor. İstenmeyen tüylerin miktarını azaltıp niteliğini bozarak sizi onlardan kurtaran üründen söz etmek istiyorum: “Nano” adlı bitkisel içerikli krem, vücut tüylerinde yüzde 93 oranında bir azalma sağlıyor. Hem kadınlar hem de erkekler kullanıyorlar.

Bunun için önce tercih edilen bir yöntemle kıllar kökünden alınıyor. Kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanıyor ve deriye bir miktar bu bitkisel krem sürülüyor, masaj yaparak cilde yediriliyor. Kıllar tekrar alınacak seviyeye ulaşana kadar uygulama tekrarlanıyor. Tüylere savaş açan bu bitkisel kremin etkinliği ve güvenilirliği bilimsel deneylerle kanıtlanmış.

Özel bitkiler ve deriye zarar vermeyen doğal özlerle üretilen krem, istenmeyen tüylerin kökünün içine kadar sızıyor. Bu özel biyoaktif bitki maddeleri, birkaç uygulamadan sonra büyümeyi gittikçe azalttığına dair bilimsel raporlar da var. Çünkü dermatalogların testleriyle kanıtlanmış bir sicili var.

İyi bir iletişim için, temizlik ve iyi kokmak en büyük silahlardan biridir.

Tüylü bölgeler ter kokusunu sürekli kıldığı için faciadır. Artık bu çağda hem kadınlar hem de erkekler onların görünür yerlerde çıkmasını istemiyorlar. Özellikle görünür beden bölgelerinde olanları, imajı çok etkiliyor. Uzun ve siyah kol kılları bir kadın için, boyuna kadar çıkan göğüs kılları ise artık erkekler için sahip olunan en kötü şey. Kadınlarda hem alt hem üst bacaklarda da çıkanları var ki, bu durumda yazın denize gitmek imkansız hale geliyor.

İnsanın kendini iyi gösterecek her yol için emek harcamaya değer. Çünkü, bakımlı görünmek insana güven verir ve benlik saygısını geliştirir. Bunun yollarından biri de imajı bozan bu tüylere doğru çözümü bulmaktır. Gerçekten tamamen istenmeyen kıllardan özgür olmak az şey değil!

Etiketler: tüyler için bitkisel çözüm acısız tüy alma acısız kıl alma yöntemleri tüyleri acısız almak istenmeyen tüyler istenmeyen tüyler için bitkisel çözümler kolay tüy alma sarı kına nedir istenmeyen tüyler bitkisel çözüm istenmeyen tüylere bitkisel çözümler

paylaş:

Yorum Yap