İstanbul’da böbrek taşı kıran hastaneler kadıköy

İstanbul’da böbrek taşı kıran hastaneler kadıköy

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezii böbrek ve diğer üriner sistem taşlarının eswl, endoskopik (üreterorenoskopik), perkutan ve açık cerrahisi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca ürolojik hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Sürekli yenilenen hizmetlerimiz ve güler yüzlü personelimizle ihtiyaç duyulan her an hizmetinizdedir. Web sitemizde sık karşılaştığımız ürolojik hastalıklar ve bunların tedavi yöntemlerini sizlere sunmaya çalıştık.

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden mutlaka bize de danışın. Wolf Piezolith 2300 ESWL aleti ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz. Anadolu yakasında ultrasonik olarak taşkıran bu cihazla hizmet veren; tek merkez olarak çalışmaktayız.

Taş hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

WOLF marka USG görüntüleme sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın.

Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Hastane Adı: Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Telefon: (0532) 316 67 48
Faks: (0216) 326 44 75
Adres: Kalfaçeşme Sokak 2/1 D: 2 Koşuyolu
İlçe: Kadıköy
İl: İstanbul
paylaş:

Yorum Yap