İphone silinen Resimleri geri yükleme nasıl yapılır, gerekli uygulama

Malesef İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu yoktur.silinen dosyalarınızın hiçbir aslında silinmez uygulamalar iTunes ta saklanır.. Manuel olarak yükleyebilirsiniz. Kalan yedeğiniz ise iTunes ta backup olarak saklanır. Restore from backup ı seçerseniz tümü geri gelir.

İphone 3G silinen Resimleri geri yükleme??

ifunbox uygulaması ile deniyebilirsin recovery den dosya merkezinde bulunmakta.

iFunBox V1.0.381.331 iTunes 10.x Uyumlu. – Dosya Merkezi – iPhoneYardim.net

Buradan Ulaşabilirsin Ayrıca Programın Detaylı Anlatımlarıda Mevcut

Hiçbiri silinmez, dostum… Uygulamalar iTunes ta zaten mevcuttur… Manuel olarak yükleyebilirsiniz. Kalan yedeğiniz ise iTunes ta backup olarak saklanır. Restore from backup ı seçerseniz tümü geri gelir.

Yeni Yayınlanan Yazımız İlginizi Çekebilir!! 2013 iPhone silinen fotoğrafları kurtarma ve iphone silinen video geri almak için tıklayınız!

İphone da silinen resimleri geri getirme ?

eger resimleri çektikten sonra itunes ile sync yaptıysanız  zaten onlar yedeklenmiştir ve geri getirmesi kolaydır. yoksa işiniz zor.

sync yapmış iseniz,telefonu itunesa baglayın,solda tel adınıza sag tıklayın ve restore from backup yapıp burdan tarih seçerek geri yükleme yapın.

Yeni Yayınlanan Yazımız İlginizi Çekebilir!! 2013 iPhone silinen fotoğrafları kurtarma ve iphone silinen video geri almak için tıklayınız!

paylaş:

Yorum

Yorum Yap