İphone da silinen verileri kurtarma ve geri yükleme nasıl yapılır

Etiketler:iphone veri kurtarma, iphone rehber silindi, iphone rehber kurtarma, iphone rehberim silindi, iphone silinen rehber, iphone silinen rehberi geri getirme, iphone bilgileri kurtarma, iphone kişiler silindi, iphone silinen resmi geri getirme, iphone telefon rehberi silindi, iphone da silinen resmi geri getirme, iphone silinen dosyaları geri getirme, iphone silinen dosyalar, iphone numaralarım silindi, iphone resim kurtarma, iphone dosya kurtarma, iphone silindi, iphone kurtarma, iphone telefon rehberim silindi, iphone da silinen rehberi geri getirme

İphone dan sildiğimiz dosyaları resimleri fotoğrafları oyunları uygulamaları nasıl geri yükleyebiliriz?

Malesef İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu yoktur.silinen dosyalarınızın hiçbir aslında silinmez uygulamalar iTunes ta saklanır.. Manuel olarak yükleyebilirsiniz. Kalan yedeğiniz ise iTunes ta backup olarak saklanır. Restore from backup ı seçerseniz tümü geri gelir.

daha önce telefonu synchronisieren yaptiysan.widerherstellen yap,en son tarihe geri dön
her iphonu itunesa bagladigimda ben datei sicherung yaparim,birsey olursa geri dönüp kurtarmasi kolay. 

iPhone Veri Kurtarma – Recover Deleted Metin Mesajları Bir iPhone YTL

yanlışlıkla iPhone önemli verileri sildiğiniz birçok insanın emin değilim. Belki de size seçenekler iPhone verileri kurtarmak için neler var, bu durumda konum önemli bir fotoğraf, kısa mesaj veya telefon numaranız neydi? Eğer iPhone casus yazılım uygulamaları içine bakmak gerekir falan var başka?

orada yanlışlıkla silinen bir iPhone / metin mesajları SMS kurtarmak için gerçekten bir “hızlı ve kolay” yollar mısınız? İyi haber, bunu yapmak için birkaç yolu ..

1) IPHONE SPY STICK VERİ KURTARMA TAKIM

A (www.iphonespystick.com) hissettirecek olduğu gibi Eğer sıradan bir USB sürücü bakıyoruz eğer. Ancak iPhone Spy Stick işe almak için, sadece,

Şimdi sadece dahil yazılımı çalıştırmak iPhone içine kablosunun bir ucunu, ve bilgisayarınızın diğer ucunu .. takın ve ‘ hemen kurtarmak için ve iPhone silindi verileri görüntüleyebilir ll. Bu konuda bir yükleme endişe metin mesajları, fotoğraflar, arama günlükleri, ve hatta GPS yerler.

İYİ STUFF

 

iPhone.No ihtiyaç jailbreak gerekli değil

gibi şeyler içerir üzerinde uygulama iPhone.Essentially it’s “tak ve çalıştır”.

KÖTÜ?

Veri kurtarmak istediğiniz zaman iPhone erişimi olmalı

. iPhone.A bit spendy erişimi olmalı.

İkinci seçenek

2) IPHONE SPY PHONE APPS

, bir iPhone casus softwarethat sık sık aldatan eşler casusluk için kullanılan satın almaktır , çocuğunuzun iPhone kullanımını izlemek bir iPhone konumu izleyebilir ve eksik veya adına dönem “casus” iPhones.Despite çalıntı bulun, yazılım bu tip iPhone kapalı silinen verileri kurtarmak için popüler bir yolu haline geliyor.

p, bu yöntem popüler bir seçenek haline geliyor neden başlıca nedeni> hiçbir “senkronizasyon” veya manuel arka iPhone veri do.Your hatırlamak görevleri orada olduğu için (kısa mesajlar, arama geçmişi, vb) otomatik olarak yedeklenir her Tek bir gün. Bu, şimdiye kadar, bir kısa mesaj silmek eğer o zaman, sadece birkaç tıklama ile ve daha sonra hesabınızda oturum yapmak zorunda olan her şey sensin ya gönderilen her mesajın tam içeriğini olacak hızla kurtarmak için gerektiği anlamına gelir iPhone dan aldı.

Bir başka deyişle, iPhone casus telefon yazılımı, gerçek zamanlı sizin açınızdan kesinlikle SIFIR çalışma gerektirir çözümü kişisel geri aslında. Her şey sizin için otomatik olarak yapılır. Sadece bu yaklaşım ÖNCE herhangi bir veri silinir iPhone casus uygulaması yüklemeniz gerekir ki üzerinde “knock”. Eğer uygulama yüklemeden önce başka deyişle, bu alışkanlık silinen verileri kurtarmak ..

SMS Mesajların advertised.Extremely affordable- içeriği olarak İYİ?

İşleri retrieved.Once yüklenir , sipariş günlüklerini görüntülemek için iPhone erişimi gerekmez.

KÖTÜ?

Kurulum uygulamaları yüklemeden size tanıdık bağlı olarak, bir saat 10 dakika arasında zaman alabilir . iPhone casus app ÖNCE herhangi bir veriyi size istediğiniz silinir yüklü olmalıdır veri 3G ya da iPhone jailbreak ki GPRS.Requires gibi planlıyoruz. Özetle

retrieve.Requires sen varsa yanlışlıkla onu kurtarmak için size sağlayacak ya bir iPhone Spy Stick veya bir iPhone casus uygulamayı kullanarak, iPhone önemli verileri silindi. Daha fazla bilgi için, bu iPhone Spy Stick Web sitesine gidin ve Star tüm iPhone Spy & ihtiyacınız iPhone veri kurtarma bilgi.

paylaş:

Yorum

  1. geri yükleme yapıldığında yani itunesten safaride özel dolaşma acık olduğu halde buda i tunesde gözükürmü yani özel dolaşmada arştırdığım şeyler geçmiş ?

  2. i tunesde geri yğkleme yaptığımda safaride özel dolaşma acık olduğu halde yaptığım şeyler gözükebilir mi ?

Yorum Yap