İnternetten telefona şarkı indırme, bilgisayardan telefona müzik atma bluetooth indir

telefona muzik indirme programi indir 

Cebinize ücretsiz müzik

 

Cebinize ücretsiz müzik Resim, Fotoğraf, Görüntü, Forum.Vatan.TC

 

Cep telefonunuza ücretsiz müzik indirmek için artık yasaları çiğnemeye gerek yok.

İnternet bağlantısına sahip Symbian S60 işletim sistemli bir cep telefonunuz varsa istediğiniz şarkıları internet radyolarından indirebilirsiniz.

RapidSolution yazılım firmasının geliştirdiği Audials Mobile yazılımı sayesinde sadece istediğiniz bir şarkıyı girerek şarkıyı MP3 olarak telefonunuza indirebiliyorsunuz. Yazılım kendisi internet radyolarını tarayarak istediğiniz şarkının yayınlanmasını bekliyor ve yayın başlayınca otomatik olarak kaydediyor. Şarkınızı isterseniz şarkı adına, isterseniz de sanatçıya göre arayabiliyorsunuz.

İnternet radyolarından kayıt şu an için yasal bir sorun teşkil etmiyor. Bu kayıtlarınızı paylaşmadığınız sürece evinizden televizyon yayınlarını videoya kaydedip sonradan dinlemekten bir farkı yok.

Audials Mobile bütün Symbian S60 sistemlerle uyumlu. Bu Nokia N95, N96 veya 5800 XM gibi Nokia modellerinde ve bazı Samsung telefonlarda kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bizim önerimiz bu yazılımı bir kablosuz ağ bağlantı desteği olan telefonla, kablosuz ağdan bağlanırken kullanmanız. Aksi faturanızda halde yüklü internet kullanımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım sürümünü buradan indirebileceğiniz yazılımın bir kullanım süresi kısıtlaması yok. Tek kısıtlama, günde iki adet ile sınırlandırılmış kaydetme işlevi. Bundan kurtulmak için ise 20 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Ayrıca Vodafone Freezone ile sadece 2 Liraya 25 şarkı indirme fırsatınız da var. Bunun için :
Vodafone Freezone ile 2 TL’ye 25 Şarkı indirmek mümkün

Telefona Nasıl Şarkı İndirilir?

İnternetten telefona nasıl müzik atılır?

1-Google’ı Aç
2-LimeWire İndir diye arattır.
3-LimeWireyi herhangi bir siteden indir.
4-Limewire programını indirdikten sonra bilgisayarına kur
5-Pogramı Aç
6-İstediğin müzikleri o programdan bilgisayarına indir.
7-Telefonun usb kablosunu tak
8-İndirdiğin müzikleri telefona at.

 

paylaş:

Yorum Yap