internetten telefona müzik atma, yükleme ve aktarma nasıl yapılır resimli

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı yüklemenin bir kaç yolu var;

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca telefonunuzun üreticisinin özel ürettiği pc ile telefonun bağlantısını sağlayan yazılımı bilgisayarınıza kurarsanız ve bilgisayarınıza kızılötesi irda donanımı alırsanız bilgisayardan kızılöteli telefonunuza istediğinizi atabilirsiniz ancak kızılötesi hem hız bakımından hemde aktarımlar ve kullanımı bakımından çok zahmetli diyebiliriz bu nedenle telefonunuzda usb kablo desteği var ise usb kablo alarak bilgisayara bağlanmasını sağlamanızı tavsiye ederim .

bilgisayardan telefona muzik atma, cep telefonuna muzik yukleme, telefona muzik yukle, telefona muzik yukleme, telefona sarki yukle

İnternetten telefona şarkı indırmenin nasıl yapılacağını detaylı olarak anlattık!, bilgisayardan telefona müzik atmak ile ilgili resimli anlatım için BURAYA TIKLAYINIZ!!

İnternetten telefona nasıl müzik atılır?

1-Google’ı Aç
2-LimeWire İndir diye arattır.
3-LimeWireyi herhangi bir siteden indir.
4-Limewire programını indirdikten sonra bilgisayarına kur
5-Pogramı Aç
6-İstediğin müzikleri o programdan bilgisayarına indir.
7-Telefonun usb kablosunu tak
8-İndirdiğin müzikleri telefona at.

Telefona müzik atma işlemi nasıl oluyor?

ilk önce bir kart okuyucu bul daha sonra hafıza kartını kart okuyucuya tak ve sonra bilgisayar kasaından usb giriş yeri var oraya tak ve karşına bir ekran çıkar ordan çıkarılabilir….. yazar ve sonra hafıza kartının içi açılmış olur pc den şarkını içine fare yni mause ile tutup içine atabilirsin eğer salt okunur diye bir şeyler çıkarsa hafıza kartın şifrelidir şifresini kır ve daha sonra telefona tak ve biçimlendir yukarda vermiş olduğum blgileri tekrardan uygula bu kadar

yada telefonunun bluetoothu kesin vardır… telefonundaki bluetoothu aç sonra bluetoothu pc ne tak sonra ordan atarsın.
bilgisayardan telefona müzik veya oyun atma

bluetooth,telefon ile birlikte verilen usb ara kablosu veya telefonun hafıza kartını pc ye takarak(pc de kart okuyucular olmalı) telefonunza uyumlu oyunlar,müzikler ve programlar aktarabilirsiniz.

 İnternetten Telefona Bedava Melodi Yollayabilir miyiz?

Cebinize ücretsiz müzik

 

Cebinize ücretsiz müzik Resim, Fotoğraf, Görüntü, Forum.Vatan.TC

Cep telefonunuza ücretsiz müzik indirmek için artık yasaları çiğnemeye gerek yok.

İnternet bağlantısına sahip Symbian S60 işletim sistemli bir cep telefonunuz varsa istediğiniz şarkıları internet radyolarından indirebilirsiniz.

RapidSolution yazılım firmasının geliştirdiği Audials Mobile yazılımı sayesinde sadece istediğiniz bir şarkıyı girerek şarkıyı MP3 olarak telefonunuza indirebiliyorsunuz. Yazılım kendisi internet radyolarını tarayarak istediğiniz şarkının yayınlanmasını bekliyor ve yayın başlayınca otomatik olarak kaydediyor. Şarkınızı isterseniz şarkı adına, isterseniz de sanatçıya göre arayabiliyorsunuz.

İnternet radyolarından kayıt şu an için yasal bir sorun teşkil etmiyor. Bu kayıtlarınızı paylaşmadığınız sürece evinizden televizyon yayınlarını videoya kaydedip sonradan dinlemekten bir farkı yok.

Audials Mobile bütün Symbian S60 sistemlerle uyumlu. Bu Nokia N95, N96 veya 5800 XM gibi Nokia modellerinde ve bazı Samsung telefonlarda kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bizim önerimiz bu yazılımı bir kablosuz ağ bağlantı desteği olan telefonla, kablosuz ağdan bağlanırken kullanmanız. Aksi faturanızda halde yüklü internet kullanımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım sürümünü buradan indirebileceğiniz yazılımın bir kullanım süresi kısıtlaması yok. Tek kısıtlama, günde iki adet ile sınırlandırılmış kaydetme işlevi. Bundan kurtulmak için ise 20 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

İnternetten telefona şarkı indırmenin nasıl yapılacağını detaylı olarak anlattık!, bilgisayardan telefona müzik atmak ile ilgili resimli anlatım için BURAYA TIKLAYINIZ!! 

paylaş:

Yorum Yap