İnternetten şifreli uydu tv kanallarını izleme programı bedava indir ücretsiz download

İnternetten şifreli uydu tv kanallarını izleme programı bedava indir ücretsiz download

İnternetten Televizyon İzleme Programı

TVUPlayer İncelemesi

TVUPlayer ile TV kanallarını seyretmek için bir televizyon kartına ihtiyaç duymadan tv izlemeniz mümkün. Tatminkar hıza sahip bir internet bağlantınız varsa programı indirip kurarak internetten rahatça televizyon izleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kanalları programla kaydetmeniz de mümkün.

Uygulamayı çalıştırıp istediğiniz kanala geçtikten kısa bir süre sonra görüntü ve sesi ekrana taşıyan TVUPlayer, isterseniz görüntüyü tam ekran boyutuna da getirebilir. Yurt dışında ki kanalları syretmek istiyorsanız programla CBN, Fashion, ESPN, Star Sports, CCTV-5, FOX, NBC, Cartoon Network, ABC, CBS, ALL Music, CW, ONTOP TV, NASA TV, CNN gibi bir çok kanalı izlemek mümkün.

Bir çok kanalı masaüstünüze taşıyan bu güzel uygulamadan faydalanabilirsiniz. TVUPlayer çeşitli izleyici kitlelerinehitap eden çok sayıda kanal barındırır, bu kanallardan beğendiklerinizi favori listenize (Favorites) ekleyerek daha sonrakolayca ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

  • Windows Me/2000/XP/7
  • Windows Media Player 9 ve üzeri
  • İnternet bağlantısı
indir.jpg (240×58)

şifreli şifresiz tüm tv kanallarını izleyin – bvt tv indir

şifreli şifresiz tüm tv kanallarını izleyin programı indirmek için

Online televizyon ve radyolardan, medya ve ses dosyalarınızı yürütmeye, tam ekran online oyunlardan online sözlüğe kadar bir çok özellik sizi bekliyor.

Canlı Tv :
Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere göre sıralama da yapabilirsiniz.

indir.jpg (240×58)

Yabancı Televizyon Kanalları, TV Yayınları

paylaş:

Yorum Yap