İnternet filtresi kaldırma, iptal etme ve silme

İnternet filtresi kaldırma, iptal etme ve silme, internet filtresi nasıl kaldırılır, internet filtresi nasıl iptal edilir, internet filtresi nasıl silinir resimli anlatım, internet filtresi şifresini kırma ve programı kaldırma nasıl yapılır:

Web Filtre Programını Kaldırmak

Web filtre Programını kaldırmanız için programı ilk kurarken belirlemiş olduğunuz bir şifre var onu girmeniz gerekiyor, bunun dışında kaldırılamayan programlar için TuneUp Utilities 2007 öneririm ya da RegCleaner 4.3.0.780 kullanabilirsiniz türkçe desteği de bulunmaktadır.

1.web filtre mozillada işe yaramıyor
2.C:\Program Files\TieV-Volsoft\Filtre\YFKontrol Dosyasının uzantısını değiştir
3.Görev Yöneticisinden YFKontrolu işlemi sonlandır diyerek sonlandır
4.sonrada vfiltreyi işlemi sonlandır diyerek sonlandır
Bu Kadar…

İnter Filtre i Kırma ve Şifresini Kaldırma…(Programsız)

Eger Kırmak İstiyorsanız İnter filtre yi :Pc(bilgisayar)’nızdan Ctrl+Alt+Delete Tusuna Basarak Gorev Yoneticisini Açıyorsunuz….. Sonra Ordan İşlemlere Tıklıyoruz….Ordan Csrsm.exe Ve Filtre.exe’i Kaldırın Veya Sonlandırın….Ve filtre KalkacakTır….. Eger Oda OlmaDı User Yani Kişi Nin Sonlandıracagı Bütün Programları Sonladırın Ve filtreKalkacakTır…..

İnternet Filtresi Kapatma, Kaldırma, İptal Etme

Yeni uygulama ile birlikte internete sansürgeldi. Bunu ise internet filtresi getirerek yaptılar. Peki bu internet filtresi nasıl kaldırılır, iptal edilir, kapatılır bunu anlatalım.

BTK’nı çocukların ve gençlerin internet üzerindeki bilgi kirliliğinden ve zararlı içeriklerden korunmaları amacıyla geliştirdiğini iddia ettiği, kamuoyunda“sansür” tartışmalarına neden olan güvenli internet uygulaması bugün başladı.

Uygulamanın test dönemi 22 Ağustos’ta başlamıştı. Bugünden itibaren güvenli internet hizmeti isteğe bağlı ve ücretsiz olarak kullanılabilecek. Hiçbir talepte bulunmayan kullanıcılar ise mevcut internetlerini kullanmaya devam edecek.

Düzenlemeyle ücretsiz, hızı düşük olmayan güvenli internete sahip olunabilecek. Bu konudaki istemlerini belirten kullanıcılar, kendilerine verilen bir kullanıcı adı ve şifre ile güvenli internet hizmeti alabilecek.

Kullanıcılar istedikleri zaman çocuk seçeneğine, aile profiline ve birtakım alt profillere geçebilecek. İnternet servis sağlayıcıları, kullanıcı istediği takdirde güvenli internet profillerini temin etmekle yükümlü olacak. Güvenli internet hizmetinde çocuk ve aile profili olmak üzere iki profil bulunuyor

 İnternet Filtresini Kaldırma

İnternet Filtre uygulamasının başlaması ile otomatik olarak internet aboneleri Aile Filtre profiline girmiş oluyorlar bu filtreyi kaldırmak isteyenler internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirler.

İnternet Filtresi Kaldırma

BTK’nı çocukların ve gençlerin internet üzerindeki bilgi kirliliğinden ve zararlı içeriklerden korunmaları amacıyla geliştirdiğini iddia ettiği, kamuoyunda “sansür” tartışmalarına neden olan güvenli internet uygulaması bugün başladı.

Uygulamanın test dönemi 22 Ağustos’ta başlamıştı. Bugünden itibaren güvenli internet hizmeti isteğe bağlı ve ücretsiz olarak kullanılabilecek. Hiçbir talepte bulunmayan kullanıcılar ise mevcut internetlerini kullanmaya devam edecek.
Düzenlemeyle ücretsiz, hızı düşük olmayan güvenli internete sahip olunabilecek. Bu konudaki istemlerini belirten kullanıcılar, kendilerine verilen bir kullanıcı adı ve şifre ile güvenli internethizmeti alabilecek.
Kullanıcılar istedikleri zaman çocuk seçeneğine, aile profiline ve birtakım alt profillere geçebilecek. İnternet servis sağlayıcıları, kullanıcı istediği takdirde güvenli internet profillerini temin etmekle yükümlü olacak. Güvenli internet hizmetinde çocuk ve aile profili olmak üzere iki profil bulunuyor

İnternet Filtresi Kaldırma:İnternet Filtre uygulamasının başlaması ile otomatik olarak internet aboneleri Aile Filtre profiline girmiş oluyorlar bu filtreyi kaldırmak isteyenler internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirler…

Aramalar:aile profili kaldırma,aile filtresi kapatma,aile filtresi nasıl devre dışı bırakılır,güvenli internet kapatma,aile filtresi devre dışı bırakma,güvenli internet kaldırma,güvenli internet nasıl kapatılır,güvenli internet devre dışı bırakma,internet filtresi kaldırma,filtreyi devre dışı bırakma

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap