Internet Explorer 11’in Tüm Yeni Özellikleri Sınırları Zorluyor!

Sponsorlu Bağlantılar

IE11 supports having up to 100 tabs per window.

IE 11’in hakkında pek önemli haberler duymamış olabilirsiniz. Fakat çok yakında bu özellikler geniş halk kitlelerince fark edildiğinde  Internet Explorer kullanıcılarının sayısı oldukça artabilir. Nedeni ise IE 11 ile gelen harika özelliklerde gizli.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 11, 100 sekme açabiliyor!

Windows 8.1’in çok konuşulmayan önemli yeniliği Internet Explorer 11’de bakın ne yetenekler varmış!

Windows 8.1’in önizleme sürümü geçtiğimiz haftalarda ortaya çıksa da, güncellemeyle birlikte gelen Internet Explorer 11 hakkında henüz çok fazla şey yazılmadı, konuşulmadı. Microsoft ise IE11 hakkında yayınladığı yeni blog gönderisi ve videolarla bu sessizliği bozmaya karar verdi.

Microsoft’un blog’unda paylaştığı bilgilere göre Internet Explorer 11, 100 sekmeyi rahatça aynı anda açabiliyor ve bu sırada sisteme hiç de yük bindirmiyor. Bunun yanında sekmelerini ve adres çubuklarını her zaman görmek isteyen kullanıcılar, bunu Ayarlar’dan “Adres çubuğunu ve sekmeleri her zaman göster” seçeneğini etkinleştirerek yapabiliyorlar.

Bunun yanında IE11’de yapılan optimizasyonlar, bir web sitesinin adını yazmaya başladığınızda size gösterilen önerileri daha isabetli hale getiriyor. Microsoft’a göre bu önerilere web sitelerinin belirli bölümleri ve hatta Windows Store’dan uygulama önerileri bile dahil ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap