İnna Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler: İnna Kim, Biyografi, İnna kaç yaşında yaşı kaçtır, İnna doğum tarihi, nereli, İnna boyu kaç, İnna hayatı ve yaşamı

İnna Biyografisi

220px Inna mtv4e 310

Elena Alexandra Apostoleanu (d. 16 Ekim 1986, Mankalya, Romanya), Inna olarak bilinir, Rumen dans müziği şarkıcısıdır. Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkmıştır. Hot albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya,Rusya, Macaristan ve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada bulundu.

İkinci teklisini Love albümünde çıkardı. Tekli Romanya müzik listelerinde 16 numaraya yükseldi. Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterildi. Daha sonra Inna Deja Vu teklisini piyasaya sürdü. Deja Vu; Romanya, Moldova, Bulgaristan, Rusya ve Macaristan’da büyük hit oldu.

2013 İnna Röportajı İçin TIKLAYINIZ!!!(Çok Özel Videolu)

2009′da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı.
Albümleri

“Hot”
“Love”
“Deja Vu”
“Amazing”
“10 Minutes”
“Sun is UP
inna pictures resimleri fotolar 72 146
Gerçek ismi Elena Alexandra dır. Sahne adı Inna’dır. Youtube ve diğer video paylaşım sitelerinde listeleri alt üst eden şarkıcı inna 16 ekim 1986 da romanyanın Mangalia şehrinde doğmuştur. Fakat çocukluğu Neptun şehrinde geçmiştir.

Ovidius Üniversitesi mezunudur. Youtubedeki kliplerini 12 milyon’a yakın kişi izlemiştir. Kökeni Romanya Mangalialarındandır. Müzik kariyeri Hot adlı albüm ile başlamıştır. Daha sonra çıkardığı Love adlı tekli Rusya ve Bulgaristan’da birinci sıraya kadar yükselmiştir.

2013 İnna Röportajı İçin TIKLAYINIZ!!!(Çok Özel Videolu)

Bu sayfada İnna isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap