Hilmi Cem İntepe Biyografisi Detaylı Uzun Hayatı ve Resimleri

Hilmi Cem İntepe boyu kilosu, Hilmi Cem İntepe ekşi, Hilmi Cem İntepe kaç yaşında, Hilmi Cem İntepe nereli, Hilmi Cem İntepe wiki, survivor hilmi cem kimdir, survivor hilmi cem soyadı

Hilmi-Cem

Star TV ekranlarında yayınlanan aynı zamanda Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yapmakta olduğu 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler grubunda yarışan başarılı yarışmacılardan biri olan Hilmi Cem İntepe, 18 Mayıs 1991 tarihinde Muğla’nın Yenice ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır.

18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik ilçesinde yaşayan Hilmi Cem İntepe, salsa dans yarışmasında Türkiye Gençler Şampiyonu ünvanını elde ettikten sonra Muğla’da dans okulu açarak dans kariyer hayatına profesyonel olarak büyük bir adım atmayı başarmıştır demek kesinlikle ve kesinlikle doğru olacaktır.

Hilmi Cem İntepe, şu anda bu dans okulunda öğretmenlik mesleğine devam etmektedir. Şu anda 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında başarılı bir şekilde kendini kanıtlama fırsatı bulan Hilmi Cem İntepe’nin her geçen gün hayran sayısı artmaktadır.

Survivor Hilmi Cem İntepe Kimdir Biyografisi ve Resimleri

2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması Hilmi Cem İntepe Kimdir Biyografi Oku, Hilmi Cem İntepe Resimleri Fotoğrafları, Yetenek Sizsiniz Türkiye Hilmi Cem İntepe Performansları.

19 Mayıs Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi.

 

17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem İntepe birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Üniversitedeki 2. yılında Muğla’dan yakın arkadaşları ile birlikte bir dans okul açan Hilmi Cem İntepe şu anda faal olarak açtığı bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir.

 

Hilmi Cem İntepe, bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına da katılmıştır. Yarışma da 1. turda 3 evet aldı bir üst tura çıktı, 2. tur da %79 oy aldı yarı finale çıktı ve yarı finalde ise %72 oy aldı ama elendi.
Survivor Hilmi Cem İntepe Kimdir Biyografisi ve Resimleri

Survivor Hilmi Cem İntepe Kimdir (Biyografi)

 

Survivor Hilmi Cem İntepe

Survivor yeni sezonunda yarışacak ünlü isimlerin açıklanmasının ardından, gönüllü yarışmacılarda birer birer açıklanmaya başladı. Survivor Gönüllüler adasında yarışacak isimlerden biri de Hilmi Cem İntepe oldu. Sizlere bu yazımızda Survivor Hilmi Cem İntepehakkında birçok bilgi vereceğiz.

Hilmi İnitepe tam adıyla Hilmi Cem İnitepe ilk olarak karşımıza Yetenek Sizsiniz Türkiye’de çıktı. Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile çıktığı ilk performansta salondaki bayanların ve özellikle jürideki Hülya Avşar’ın dikkatini çekti. Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dans performansı sergileyen Survivor Hilmi Cem yarı finale kadar gelebilmiş daha fazla ilerleyememişti. Hülya Avşar’ın “Kızlar peşinden koşuyor mu?” sorusuna, “Pek işim olmuyor. Dans okulum var, onunla ilgileniyorum.” şeklinde yanıt verdi. Muhteşem vücut yapısı ve yakışıklılığı ile Acun Ilıcalı’nın dikkatini çeken yarışmacı Survivor için biçilmiş kaftan olarak görüldü ve davet sonucunda yarışmaya katıldı. Salondaki ve ekran başındaki birçok bayanın hayranlıkla izlediği Hilmi Cem İntepe adanın da en çok konuşulan isimlerinden olacak gibi gözüküyor.

Survivor Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe

Survivor Hilmi Cem İntepe, küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşıyor. 1991 yılında Muğla’da doğmuştur. 19 Mayıs Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. Survivor yarışmasına katıldığı sırada 22 yaşındadır. Muğla’da yaşayan Hilmi Cem’in dans ve spor okulu var. Spor Yüksek Okulunda öğrenimi devam ettiren gönüllü yarışmacı, Latin dansları eğitimi vermektedir. Bu kadarla da yetinmeyerek Hip-Hop & Break Dans ve akrobatlık gibi yetenekleri de vardır. Hilmi Cem Survivor yarışması tanıtımında “Kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” şeklinde giriş yaparak favoriler arasına adının yazılmasının ne kadar haklı olduğunu göstereceğini şimdiden belirtti.

 

Survivor Hilmi Cem Fotoğrafları

Survivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepe
Survivor Hilmi Cem İntepeSurvivor Hilmi Cem İntepe

Survivor Hilmi Cem İntepe

paylaş:

Yorum Yap