Habbo Hotel Üye Ol Nasıl Üye Olurum Yeni Üyelik

Habbo Hotel ile ilgili aramalar:habbo hotel türkçe,habbo hotel hile,habbo hotel private server,habbo hotel retro,habbo hotel üye ol,habbo hotel 2,habbo hotel türkiye,habbo st

Habbo Hotel, üyelerine çok boyutlu bir sanal topluluk ve sosyal oyun sağlıyor.

Oyun Lady Gaga, Justin Bieber, Pussycat Dolls, Miley Cyrus, TokioHotel, Lily Allen, Pink, Sugababes ve Ozzy Osbourne Habbo Hotel’i gibi pek çok ünlü isim tarafından da ziyaret ediliyor.

Kullanıcılar Habbo adlı tamamıyla özelleştirilmiş bir karakter oluşturarak oyuna katılıyor. Ardından sanal topluluktaki diğer kullanıcıların oluşturduğu çeşitli alanları ve milyonlarca odayı keşfe çıkabiliyorlar.

Habbo Hotel’e Nasıl Üye Olunur

– Oyunun Resmi Türkiye sitesinden giriş yapın 

– Açılan sayfada sağ üst köşedeki yeşil kısma tıklayın. Üye Kayıt ekranına giriş yapın.

– Giriş yaptığınız zaman aşağıdaki ekran görüntüsü karşınıza çıkacak. Burada doğum tarihinizi gün ay yıl olarak işaretleyin. Cinsiyetinizi belirtin ve İLERİ butonuna basın.

– e-posta adresinizi yazın ve doğrulayın, kendinize unutmayacağınız bir şifre belirleyin. Kullanım şartlarını kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyin ve İLERİ butonuna basın.

paylaş:

Yorum

  1. vip olmayanlar habboda sölüom

    habboda kendi odana gir sağ tarafta habbo vatandaşlığı yazar ona tıkla tüm görevleri bitir emniyet sınavının altında bi sınav vr ona tıkla kurallları gç sınavı ypmazsanız hp denein

    NoT: SoruLarı okuyunuz

Yorum Yap