gta san andreas molotof görevi

Aşağıda gta san andreas molotof görevinin nasıl yapılacağı ve geçileceği ile ilgili yardımcı bilgiler ve ipuçları yer almaktadır.

Görevin Adı: ”Burning Desires”

Memur Tenpenny sizden bir evi kundaklamanızı isteyecek. Molotofları pencerelerden atın sonra eve girin. Eve girince mutfaktaki yangın söndürücü tüpünü alın çünkü kızı alevlerin arasından kurtaracaksınız. Kız yukarda bir yerlerde onu bulun ve kurtarın. Dışarı çıknca kız’ı evine götür. İşte bir kız arkadaşın oldu. Randevularınıza geç kalmayın .

Görevin Adı: ”End of the Line” ( FİNAL BÖLÜMÜ )

Sweet ile birlikte Big Smoke’un fabrikasına gideceğiz. Ama oraya vardığımızda kapının olmadığı bir duvar ve iki tane korumanın olacağını göreceğiz. Kapı olmazsa duvardan gireriz Bunun için iki sokak aşağıda SWAT’lar ve başka çeteler çatışıyor. Onlara çaktırmadan SWAT tankını alacağız. Eğer görürlerse indirin. SWAT tankını alın ve biraz önceki duvarı delerek içeri girin. Bu arada Sweet sizinle gelmiyor. Tek başınızasınız. Duvarı kırdıktan sonra oradaki adamları öldürün. Amacımız Big Smoke bulmak. Ona ulaşmak için dört kat var. Katlara teker teker ve dikkatli çıkın oradakileri acımadan öldürün. Mümkün olmadıkça sağlık paketleri almayın. Çünkü bunlar Bıg Smoke ile karşılaşacağımızda bize büyük yardımı olacak. Dediğim gibi katlar adeta ordu, çok adam öldürmeli ve vurulmamalısız. Size katlar hakkında söleyeceklerim bunlar, gerisi sizin kabiliyetinize kalmış. ( Adam vurma kabiliyeti ). Ve geldik en son kata burda Smoke ile karşılaşacağız. Elinizde olan sağlık paketleri, bombalar, molotof kokteyler burda işe yarayacak. Smoke büyük bir zırh giyiyor. Öldürmek o kadar kolay olmayacak. Biz hem smoke’u hemde adamlarını öldürmek zorunda olcaz. Devamlı ateş edin öldürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir ara ışıklar kapanacak ve smoke ortadan kaybolacak. Sizde gece görüşünü açarak onu rahatlıkla görecek ve ateş etmeye devam edeceksiniz. En sonunda Smoke hakkın rahmetine kavuşacak. Sonra dışarı çıkmanız için yedi dakikanız var. Bu sırada fabrikada yangında çıkıyor. Gece görüşü sayesinde dışarı çıkmaya başlayın. Alevleri söndürmek için yangın söndürücüleri kullanın ve önünüze geleni öldürün.

paylaş:

Yorum Yap