GTA san andreas görevleri nasıl yapılır

Bu yazıda GTA san andreas görevleri nasıl yapılır, GTA san andreas görevleri geçme, GTA san andreas görevleri bitirme ve GTA san andreas görevleri nasıl yapılıyor ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

GTA-SAN ANDREAS GÖREVLERİ NASIL YAPILIR ve TUM ŞİFRELER?

THE PARTY
İlk önce Ocean Viewe giderek oyunu kaydedeceğimiz yeri görücez. Daha sonra Harrison Hotele gidip ilk görevimizi alıcaz. Görevimiz için Rafaels Clothe Shopa gidip üzerimize güzel bir şeyler almamız gerekiyor. Elbiseleri de yeniledikten sonra Pier2nin limanına doğru gidip kızı alıcaz. Kızı götürmemiz gereken yer haritada gösteriliyor zaten. Oraya giderken yol boyunca kızla muhabet etmeyi de ihmal etmiyoruz.

BACK ALLEY BRAWL
Malibu klübüne giderek Kent Paul ile konuşuyoruz. Bize öldürmemiz gereken Drive şefinin yerini söyleyecek. Hemen oraya giderek adamımızı buluyoruz. Adam bize saldırınca karşılık verin ve onu öldürün. Üstünden düşen cep telefonunu da almayı unutmayın. Daha sonra adamımızla birlikte infernusa binerek Ammu-Nationa (Silah satıcısı) gidiyoruz. Oradan da otele dönerek bölümü tamamlıyoruz.

JURY FURY
Bu bölümde elimize bir çekiç alıyoruz. Sırasıyla 2 jürinin arabasını parçalamız gerekiyor. İlk önce doğudakine gidin ve arabayı parçalayın daha sonra ötekine gidin. Adam arabaya binmeye kalkarsa engelleyin.

RIOT
İlk önce elbise değişikliği yapmamız gerekiyor. Daha sonra haritada belirtilen yere doğru gidip ayaklanan işçilerin arasına katılıyoruz. 4 işçi ile kavga ettiğimiz vakit ortalık cehennem alanına dönüyor ve önümüzdeki kapılar açılıyor. Kapıların arkasındaki 3 kamyonu patlatmamız gerek. Üçünüde patlatınca bölüm bitiyor. 

TREACHEROUS SWINE
Bu bölümde gonzalesi öldürmemiz gerekiyor. Elimizde elektrikli testere var. Hemen harita da belirtilen otele gidelim. Üst kata çıktığımızda gonzales ve iki adamını görüyoruz. Adamları öldürdükten sonra gonzales kaçacak. Yavaş kaçtığı için yakalamanız sorun olmayacaktır. Onu öldürküten sonra aranma seviyeniz 2 yıldız olacak ve polisler peşinize düşecek. Hemen bir arabaya atlayıp Pay N Spraye gidelim ve arabamızı boyatalım….

MALL SHOUTOUT
Bize verilen görevle fransız bir adamla buluşmaya gidiyoruz. Alışveriş merkezine gittiğimizde adamımızı görüyoruz. Onunla konuşurken polisler basıyor ve adamımızda kaçıyor. Hemen polislerden kurtulup adamın peşine düşelim. Yakalayıp öldürmeniz o kadar da zor olmayacaktır. Adam ölünce patronumuzun mektuplarını alarak geri dönüyoruz…

GUARDIAN ANGELS
Araba parkına giderek Rugeri alıyoruz. Daha sonra Lance ve Diaz ile buluşmaya gidiyoruz. Adamlarla konuştuktan sonra yukarıda saklanıyoruz. Daha sonra kübalıların gelmesini bekliyoruz. Daha sonra gelen kübalıları teker teker öldürün. Tam o sırada 2 motorlu gelip Diazın para dolu çantasını alarak kaçıyor. Birisi o sırada ölüyor ve motoru yerde kalıyor. Hemen o motora binerek diğer adamı kovalayın. Motorunuzla çarparak etkisiz hale getirin ve çantayı alarak Diaza geri götürün. Bu görevle birlikte Diaz ile de çalışmaya başlıyoruz.

THE CHASE
Bu bölümde bir adamı bulmamız isteniyor. Hemen haritadaki yere gidiyoruz. Camdan içeri bakınca adamımız kaçıyor. Kovalayarak arkasından gidin ama sakın öldürmeyin. Çatıdaki kovalamaca sahnesinin sonunda adam aşağı atlıyor ve arabayla kaçmaya başlıyor. Sizde atlayın ve çöpün yanındaki motora binip adamımızı kovalayın. Kovalamaca esnasında adamı durdurmaya yada arabayı patlatmaya çalışmıyoruz. Sadece izlmememiz yeterli. Yalnız adamımız boş durmuyor ve sürekli ateş ediyor. Ateşlerin korunmak için motoru bir sağa bir sola (Aynı Formula 1deki pilotların lastiklerini ısıtma hareketleri gibi) doğru sürün. Kovalamaca Prawn adalarına gelindiğinde bitiyor ve bölümü de geçiyorsunuz.

PHNOM PEHN
Oyunda en çok zevk aldığım görevde bu oldu. Bu bölümde bir helikoptere biniyoruz ve pilotun bizi götürdüğü yerlerdeki adamları öldürmemiz gerekiyor. Helikopterden aşağı ateş ederek adamları öldürürken helikopterin fazla zarar almamasına da dikkat edin. Bütün adamlar ölünce aşağı inerek binaya giriyoruz. Ama içerisi yine adam kaynıyor.Onlarıda elimizdeki silahla kolaylıkla öldürebiliriz. Daha sonra delikten ilerleyerek bir kat daha çıkıyoruz ve çantayı alıyoruz. Çantayı aldıktan sonra helikopter gelerek bizi alıyor ve oradan uzaklaşıyoruz.

THE FASTEST BOAT
Bu bölümle birlikte artık şehrin öteki yakasına da geçebiliyoruz. Haritadaki marinaya giderek bir sürat motorunu kaçırmamız gerek. Yalnız orası adam kaynıyor, bu yüzden biraz yüklü gitmemizde fayda var. Adamları temizledikten sonra hangara girin ve mekanizmayı çalıştırarak botu suya indirin. Daha sonra bota binerek (bu sırada polis botlarıda sizi kovalıyor) Diazın malikanesinin arkasına botu parkediyoruz.

SUPPLY & DEMAND
Bu bölümde yine bota atlıyoruz. Adamımızda turret görevini üstleniyor. 4 düşman botunu temizlemek üzere yola çıkıyoruz. Onları vurmak ilk başlarda sorun olsada zamanla alışıyorsunuz. Yalnız sizin için asıl sorun iskeledeki nişancı adamlar olacaktır. Onların kurşunlarına fazla hedef olmadan temizlemeye bakın.

SIR, YES SIR !
Bu bölüm içinde yine yüklü bir şekilde gitmemiz gerekiyor. Sniper tüfeği ve el bombaları oldukça işimize yarayacaktır. Armorumuzda olursa işimiz dahada kolaylaşır. Köprüden karşıya geçerek askeri konvoyu bulalım. El bombası ile bir aracı patlatarak olay yerinden uzaklaşarak olisten kurtulalım. Geri dönerek kalan askerleride öldürelim (Sniper varsa iş kolaylaşır). Son olarak tankın tepesindeki adamıda öldürüp tanka binelim. Tankı haritadaki garaja götürerek bölümü bitirebilirsiniz ama tanka binmenizle polislerin peşinize düşmesi bir oluyor. Zaman bitmeden tankı graja koyup çıkarsanız tankı artık sürekli orada bulabileceksiniz. Daha sonra malibu klübüne giderek Paul Kentden görevlerimizi alıyoruz.

DEATH ROW
Bu bölümde Lancei kurtarmamız gerekiyor. Geciktiğimiz her saniye için Lancein canında azalma olacak. O yüzden acele bir şekilde yanına gitmeliyiz. Yanına en çabuk şekilde helikopterle gidebilirsiniz ama helikopteri daha keşfedememişseniz hızlı bir araba bulmanız da şart. Köprüden karşı adaya geçerek Lanceın tutulduğu yere gidelim. Yalnız etraf adam kaynıyor. Onları kolayca temizlemeniz için Sniper Rifle ve makineli tüfeklere ihtiyacınız olacak. Lance bir hangarın içinde yanına gittiğimizde kurtuluyor. Hemen dışarıda solda da bir Sentine SX var hemen binip Lanceı hastaneye yetiştirelim. Yalnız gene yalnız değiliz. Haitililer hızlı arabaları ile önümüze çıkıp bizi yoldan çıkarmaya çalışıyorlar. Usta manevralarla onlardan kaçabilirisiniz. Zaten Sentinel SX oldukça sağlam ve hızlı bir araba. Hastaneye gittiğinizde bölümde bitiyor.

RUB OUT
Bu bölümde Lance ve Tommy, Diazı öldürerek malikanesini ele geçirmeyi planıyor. Bu iş için yine yüklü bir şekilde donanmanız lazım. Seri ateş edebilen makineli tüfek ve Sniper Rifle yine işimizi görecektir (zaten siz almasanızda Lance bu iş için M4 getirmiş, sizede bir tane veriyor). Daha önce görevleri aldığımız Diazın malikanesine gittiğimizde onun adamları tarafından ateşle karşılanıyoruz. Unutmayın ki bu bölümde Lance ölmemeli. Aynı zamanda Lance da elindeki M4 ile oldukça işe yarıyor. Arka bahçeye gidip evin alt kısmına (salon gibi bir yer) girin. Oradan malikanenin içine gireceksiniz. Labirent gibi holden ilerleyerek Diazın olduğu yere gelin (yolda karşınıza bir kaç adam daha çıkacak). Diazı kaçmadan vurabilirseniz kolaylıkla ölüyor. Diaz da ölünce bölüm bitiyor ve artık malikane de bizim oluyor. Artık bu binadan Vercettinin görevlerini alıyoruz….

ALL HANDS ON DECK
Bu da Cortezin son görevi. Cortezin yatının bağlı olduğu limana giyoruz. Cortez artık öteki adaya geçmek istiyor ama düşmanları onu yalnız bırakmıyor. Buradaki görevimiz onu sağ salim bir şekilde karşı adaya geçirmek. Bu bölüm için elinizde Sniper rifle dışında ağır bir makineli tüfekde olursa çok iyi olur. Eğer bazukada bulabilmişseniz işiniz dahada kolaylaşacaktır. Yatın hareket etmesi ile birlikte limanı basan mafyanın adamları orada buldukları yatlara ve motorlara binerek peşimize düşüyorlar. Bizde hemen onlara ateş ediyoruz. Bu arada unutmadan yattaki Cortezin adamlarından en az biri hayatta kalmalı. Arkadakileri halledince bu kez önümüzde çıkıyorlar. Buda yetmezmiş gibi iki helikopterde tepeden bizi rahatsız ediyor. Bunları makineli tüfekle halledebilirsini ama son olarak gelen Apache helikopterini halletmek biraz daha uğraştırabilir. Onuda halledince Cortez size bir motor veriyor ve bölümde bitiyor. Artık Vercettinin görevlerine geçebiliriz.

SHAKEDOWN
Adımızı iyice duyurmaya niyetliyiz anlaşılan. North Point Mall alışveriş merkezine gidiyoruz. Görevimiz de 5 dakika içerisinde tüm alışveriş merkezi camlarını kırmak. Toplam 25 cam bizi bekliyor. Tam vaktinde kırabilirsek (ister hammer gibi bir aletle isterseniz de uzaktan makineli tüfekle kırabilirsiniz) bölümüde bitiriyoruz yalnız camları kırdıkça peşimize polisler takıldığından işimizi seri yapabilirsek yararımıza olacaktır…

BAR BRAWL
Bu görevimiz için bir makinekli tüfek ve bir kaç tane de el bombası işimizi görecektir. İlk önce Lance ile birlikte Front Page Cafeye gidiyoruz. Kapıdaki iki güvenlik görevlisini öldürdükten sonra sıra diğerlerine geliyor. Onlarda 2 blok ötedeki bir bahçedeler. Yanlarına gidip içeri bombaları sallayın. Hepsi ölünce bölümde biticek…

COP LAND
Bu görevimizde ilk önce polis kılığına girmemiz gerekiyor. Çünkü tekrar North Point Mall alışveriş merkezine gideceğiz ve daha önceden camları aşağı indirdiğimiz için polis etrafı bayağı koruma altına almış durumda. Tanınmadan içeri girmek için de polis kıyafeti giymemiz gerekiyor haliyle. Lance ile birlikte haritada gösterilen garaja doğru gidin. Garaja 2 polis sokmamız gerekiyor ama canlı olarak. Bunun içinde birkaç adam öldürüp aranmaya başlayalım. Polisler içeri girince (sadece 2 tane olacak fazla abartmayın…) garajın kapısı kapanıyor ve elbiseleri giyiyorsunuz. Elbiseleri de çektikten sonra alışveriş merkezine doğru gidelim. İçeri girdiğimizde Tarbrush Cafeye giderek bir bomba yerleştiriyoruz. Yalnız bombanın patlamasıyla aranma seviyemiz birden 5 yıldız oluveriyor. Umarım üzerinizde yeterli cephane vardır. Dışarı çıkıncada arabankızı boyatarak (hemen arka sokakda Pay Spray var) polisten kurtulun ve mekanınıza geri dönün.

Bu sırada bir telefon alıyorsunuz. Earnest arıyor. Forellinin adamları dayak atmış ve haraca bağlamışlar. Hemen olaya el atıyoruz. Cop land görevini bitirmemiz ile birlikte artık Vencettinin görevleride bitiyor ve malikanenin önüne sürekli para birikiyor (haraç toplanmaya başlıyor mekan artık tamamiyle bizim)

CAP THE COLLECTORS
Oldukça kolay bir bölüm. Sanchez ve adamlarını kovalayarak onları öldürmemiz gerekiyor. Adamları hızlı bir arabayla takip ederseniz bölümü kolayklıkla geçebilirsiniz. Sanchez ölünce Lance arıyor ve oyunun en zor bölümüne doğru geçiyoruz.

KEEP YOUR FRIENDS CLOSE
Diazdan ele geçirdiğimiz malikaneye geri dönüyoruz. Yalnız üzerimize bolca makineli tüfekde almayı unutmuyoruz. Salona geldiğimizde görevimizde başlıyor Koridora çıkıp Lance hariç herkesi öldürün. Son olarak Lanceı öldürün. Bu arada öğreniyorsunuz ki paranız çalınmış. Kasanın oraya gittiğinizde ortalığı kan gölüne çevirin (ne demek paramızı çalmak gösterin onlara) Daha sonra Sonny içeri giriyor. Yalnız Sonny oldukça iyi bir nişancı ve tehlikeli kurşunlarından kaçarak merdivenlerden inin arkadan dolaşın ve ön bahçeye çıkın. Yine karşımıza mafyanın adamları çıakcak ve çatışma yaşayacağız. Oradaki limuzini de patlatıp siper olarak kullanabilirsiniz. Sniperı alarak Sonnyi bir kaç atışla öldürün. Sonny ölünce oyunun hikaye bölümüde bitiyor. Eğer yapmamışsanız telefon görevleri dahil daha onlarca görev sizi bekliyor. Onlarıda bitirmek size kalmış….

Bu görevlerin dışında şehrin diğer yakasından da alabildiğiniz görevler var. Bunlar haritada kuru kafa ve maça işaretleri ile bekliyorlar.

The Crazy Cooperdan aldığımız görevler

Burası motorsiklet tutkunlarının takıldığı bir bar. Yaşlı bir motorsiklet sürücüsünden görevler alacağız.

Alloy Whells of Steell
Görevimiz oldukça basit. Hemen yandaki bir motorsiklete atlayarak önümüzdeki 3 çılgın yarışçı ile kapışmak. Yanlarındaki yerini almamızla birlikte yarışta başlıyor. Bu yarıştan sakın adamlara ateş etmeyin. Efendi bir şekilde motorunuzu sürüp birinci olmaya çalışın.

Messing With the Man
Bu görevde de dostumuz sizden şehirde bir kaos yaratmanızı istiyor. Bunun için bolca adam öldürmeniz gerekli çünkü 2 dakikanız var. Eğer polis helikopteri gelirse sürekli ateş edin, kaos barı çok daha hızlı yükselecektir.

Hog Tied
Son görevimiz biraz zor. Yalnız hiç ateş etmeden de bu zor bölümü bitirebilirsiniz. İlk önce bir motor alıyoruz ve Ammu Nationun oraya doğru hızla sürüyoruz. Tam karşısındaki apartmanın merdivenlerinden motorumuzla hızla giderek Ammu Nationun çatısına atlıyoruz. Hemen motordan inerek aşağıdaki garajda bulunan motoru alıp kaçmanız gerekiyor. Eğer acele etmezseniz bir sürü adamla uğraşmak zorunda kalırsınız. O yüzden koşa koşa motora gidip binin ve sağ taraftan uzaklaşın en sağda ise bir rampa var oradan da caddeye atlayın yalnız hemen sağdan hızlıca ilerleyin çünkü mafya minibüsleri ile geliyor ve size çarpmaya çalışıyor. Eğer çarparlarsa savaşmak zorunda kalırsınız ki işiniz neredeyse imkansızlaşır. Siz en iyisi hızlıca kaçmaya bakın. The Crazzy Cooperun önüne motoru getirince bu amcamızın görevleri de bitiyor.

Rock Cafeden aldığımız görevler:

Ammu Nationun hemen solundaki bu Rock Cafede çılgın bir dam bize görevler veriyor.

Love Price
Bu görevimizdei lk önce motorlu adamı durdurup çantasını çalmamız gerekiyor. Sıkı bir takipten sonra damı öldürün ve çantayı alın. Daha sonra Bir apartmanın çatısında bulunan dostumuzun kız arkadaşını alarak 1:30 dakika içinde tekrar Rock Cafeye gitmemiz gerekiyor.

Pyscho Killer
Bu bölümde gayet basıt. Bir sapığı durdurarak öldüreceğiz

Pullicity Tour
Zor gibi görünse de aslında olukça kolay bir bölüm. Tek yapmanız gereken arabayı durdurmamak ve belli bir hızda sürmek. Araba hiç durmayacak çünkü bomba araba yavaşlayınca patlıyor aynı Speed filmindeki gibi. Arabayı ilk olarak sola doğru sonra sağa doğru kırarak geniş bir yola çıkartın ama fazla hızlı gitmenize gerek yok orta hızda işinizi görür. Sonra biraz dolaşın bomba imha olacak. Yol boyunca dostumuzun telaşı da sizi güldürecektir sanırım.

GTA VİCE CİTY ŞİFRELERİ 

İşte hileler

Oyunu başlatın ve oyun sırasında aşağıdaki kodları yazın:

Kod – Sonuç

THUGSTOOLS – Thug weapons

PROFESSIONALTOOLS – Professional weapons

NUTTERTOOLS – Weird weapons

PRECIOUSPROTECTION – – zırh

ASPIRINE – – sağlık (arabanızın aldığı hasar görünmeye devam edecek)

YOUWONTTAKEMEALIVE – “wanted” seviyesini yükseltir

LEAVEMEALONE – “wanted” seviyesini düşürür

APLEASANTDAY – Güzel hava

ALOVELYDAY – Harika hava

ABITDRIEG – Bulutlu hava

CATSANDDOGS – Yağmurlu hava

CANTSEEATHING – Sisli hava

LIFEISPASSINGMEBY – Zamanı hızlandırır

BIGBANG – Tüm arabaları yok eder

STILLLIKEDRESSINGUP – Yayaların giysilerini değiştirir

FIGHTFIGHTFIGHT – Yayalar ayaklanır

NOBODYLIKESME – Yayalar size saldırır

OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS – Yayalara silah verir

ONSPEED – Daha hızlı yürüme

BOOOOOORING – Daha yavaş yürüme

WHEELSAREALLINEED – Arabaları soyar  (arabaların kaportaları gider, sadece tekerlekleri kalır)

COMEFLYWITHME – Uçan “dodo” arabalar (Bu durumda helikopteri düzgün kullanamazsınız)

ICANTTAKEITANYMORE – İntihar

GREENLIGHT – Bütün trafik ışıkları yeşil olur

MIAMITRAFFIC – Trafik akışı hızlanır

TRAVELINSTYLE – Uçan araba

PANZER – Tank yaratır

THELASTRIDE – Casket-car yaratır

ROCKANDROLLCAR – Limuzin yaratır

RUBBISHCAR – Çöp kamyonu yaratır

GETTHEREFAST – Sabre turbo yaratır

BETTERTHANWALKING – Caddy yaratır

LOOKLIKELANCE – Lance skin

MYSONISALAWYER – Lawyer skin

ILOOKLIKEHILARY – Hilary skin

ROCKANDROLLMAN – Rock ‘n’ roll skin

ONEARMEDBANDIT – One armed bandit skin

IDONTHAVETHEMONEYSONNY – Mafiosi skin

FOXYLITTLETHING – Mafiosi daughter skin

WELOVEOURDICK – Scottish skin

GETTHEREQUICKLY – Hızlı araba

GETTHEREVERYFASTINDEED – Daha hızlı araba

GETTHEREAMAZINGLYFAST – Çok daha hızlı araba

FANNYMAGNET – Yayalar nişan aldığınız hedefe saldırmaya başlarlar

CHEATSHAVEBEEN*****ED – Ricardo Diaz skin

CERTAINDEATH – Tommy sigara içer

CHICKSWITHGUNS – Silahlı bikinili kadın (Öldüklerinde silahları düşer)

IWANTITPAINTEDBLACK – Trafik kilitlenir

MIAMITRAFFIC – Yoğun trafik

SEAWAYS – Arabalar suda yüzer

DEEPFRIEDMARSBARS – ?

GRIPISEVERYTHING – ?

LOADSOFLITTLETHINGS – ?

AHAIRDRESSERSCAR – ?

PROGRAMMER – ?

CHASESTAT – ?

HOPINGIRL – ?

AIRSHIP – ? 

GTA 3 GÖREVLER İLE İLGİLİ EN KISA YOLLAR VE YAPILIŞLARI 

1.ADA GÖREVLERPORTLAND)

1.GÖREV
Luigi’nin Görevleri

Luigi 1 – Luigi’s girls

İlk bölüm olduğu için oldukça kolay bir görev elbette. Yola çıkıp önünüze gelen ilk arabayı gasp ederek haritadaki noktaya doğru ilerlmeye başlayın. Hastane ve polis binasının civarında bulunan Misty’yi alın ve geri dönün. Geldiğiniz yerdeki mavi noktanın üzerinde durun ve görev tamamlansın.

Luigi 2 – Don’t spank ma bitch up

İlk önce bir beyzbol sopası alın (hemen Luigi’nin yerinin karşısındaki yoldan). Ya da almayın; yumrukla da halledebilirsiniz. Yoldan geçen bir arabayı gasp edip Portland Docks’a doğru ilerleyin. Gelince arabadan inip adamın üzerine doğru ilerleyin. Adam da size doğru gelecek. Suratının ortasına geçirin bir tane. Yere düşünce de tekmeleyin ya da sopa ile vurun, ölsün. Yandaki arabasını alın (Stallion) ve Luigi’nin garajına gidin; görev tamam.

Luigi 3 – Drive Misty for me

Basitçe, derhal yoldan geçen bir arabaya el koyup, haritadaki noktaya gelip mavi dairenin üzerine gelip kornaya basın. Misty arabaya binince haritadaki yere doğru ilerleyin; polis binasının aşağısı. Görev tamam.

Luigi 4 – Pump action pimp

Ammunation’dan bir tüfek alıverin. Haritadaki noktaya doğru ilerleyin. Arabayı görünce, arabanızla çarpın; ta ki adamlar arabadan ininceye kadar. İndiklerinde siz de inin ve tüfekle öldürün. Görev tamam.

Luigi 5 – the fuzz ball

Luigi amca bizden hatunları toplamamızı istiyor burada. Hızlı bir araba alıp (Sentinel gibi) teker teker taşımak da olabilir; bir otobüs alıp hepsini birden taşımak da olabilir ya da taksi alıp (yeni model olanı) 3 tanesini aynı anda taşımak da olabilir. Seçimiizi yaptıktan sonra işe başlayabilirsiniz. Haritadaki pembe noktalara doğru ilerleyip hatunların önünde durmanız yeterli. Hepsini taşıyınca görev tamamlanacak.

……………………………………….
2.GÖREV
Joey’in Görevleri

Joey 1 – Mike lips last lunch

Görevde patlatılacak araba Bistro’nun köşesinde duruyor. Joey’den çıkınca gasp ettiğiniz arabayla Bistro’ya doğru ilerleyin. Köşede arabayı göreceksiniz; alın ve 8-ball’a götürün. Garajdan çıktıktan sonra bombayı erkenden patlatmamak için arabayı dikkatli sürün  Haritayı takip edip mavi daire içine gelip arabayı park edin, bombayı aktif edip topuklayın. Bom ve görev tamam.

Joey 2 – Farewell chunky lee chong

Chunky Lee Chong, haritada görüldüğü üzere Chinatown’ın dar yollarından birinde duruyor. Çıkışlarda da kaçması için arabalar beklemekte. Çok hızlı davranıp bir yerden girerek adamı ezebilirsiniz. Ama geç kalırsanız kovalamaca olacaktır. Triad’lar da sizi kovalarlar. Kovalamacadan galip ayrılmak için derhal Chunky’nin arabasına yönelin ve sağlı sollu darbelerle patlatın; görev tamam.

Joey 3 – Van heist

Para yüklü arabayı çalıp Joey’in istediği yere götüreceğiz. Araç zırhlı olduğu için sizin de sağlam bir araca ihtiyacınız var. Şöyle güzelinden bir römorksuz kamyon (Linerunner) işi görecektir. Ancak otobüs de olabilir zira o da gayet sağlam bir araç; ancak otobüsten inmesi zaman alıyor, o yüzden kamyon en iyisi. Aracı takip edin ve düz bir yola girince arayı açmasını sağlayın; yeterince açıldıktan sonra son sürat arkadan vurun. Derhal 3 yıldız yanacak, ama polislerin darbesi koca kamyona yetmeyecek elbette. O yüzden siz para aracını takip etmeye ve vurmaya devam edin. Araçtaki adamlar inmeye yeltenecekler; bunu anladığınız anda siz de durun ve hemen para aracına binin. Daha sonra haritayı takip ederek araca pek hasar vermeden geri getirin. Görev tamam.

Joey 4 – Cipriani’s chauffeur

Cipriani’yi bir yerlere götürerek adamın iş meselelerini halletmesini bekleyeceğiz. Görevin adından da anlaşılacağı gibi burada tamamen şöförlük yeteneklerimizi konuşturacağız. Cipriani’yi aldıktan sonra haritadaki ilk istediği yere yönelin ve mavi nokta üzerinde durun. Cipri inecek ve iş görüşmesini yapacak. Ama o da ne? Bu bir tuzak! Derhal kovalamaca başlayacak. Siz de hemen Cipriani’nin evine yönelecek ve onu bırakacaksınız ve görev tamam.

Joey 5 – Dead skunk in da trunk

En zevkli bölümlerden birisi. Arabayı aldıktan sonra şehrin ücra köşesinde bulunan hurdacıya götürüp arabanın parçalanmasını izleyeceğiz. Ama tabi ki yalnız değiliz. Fiorelli biraderler de bizimle birlikte paylaşmak istiyorlar bu zevki ve biz arabaya biner binmez takılıyorlar peşimize. Sıkı bir kovalamaca yapıp onlara dalaşmadan derhal hurdacıya gidebilmeniz mümkün. Bunun için önce bir tur gideceğiniz yolları hesaplayarak geri gelin ve öyle arabayı alın. Ani hareketlerle onları alt edebilirsiniz. Ama yapamazsanız, arabaya binmeden önce başka bir arabayla (mesela Linerunner) ikisini de patlatabilirsiniz. Bence kovalamaca modunda oynayın, çünkü çok zevkli. Hurdacıya gelince, arabayı mavi kare içine bırakın ve arabadan inin. Geri çekilip bu zevki Fiorelli biraderler ile paylaşın; görev tamam.

Joey 6 – The getaway

Banka soyup geri geleceğiz. Ufak bir arabayla bu iş olmaz çünkü takım 3-4 kişi. O yüzden geniş, hızlı ve sağlam bir araba bulmalıyız. Bu modellemeye de Patriot uyuyor. Patriot’ı alınca, eleamnları toplamak için haritayı takip ederek binanın önünde durun ve kornaya basın. Ara demoyla elemanlar arabaya binecekler. Bankaya yönelin. Önünde durun ve elemanların işi yapmalarını bekleyin. Alarm çalmaya başlayınca adamlar arabaya binecekler ve kovalamaca başlayacak. Yolu biliyorsanız hemen Pay’n Spray’e yönelin. Arabayı boyatınca polisler bulamayacaklar sizi. Yavaş yavaş bitirebilirsiniz görevi.

2. ADA

1.GÖREV
Asuka’nın Görevleri

Asuka 1 – Sayonara Salvatore

İlk adadaki 8 Ball görevinde aldığınız sniper duruyorsa, Luigi’nin yerine giden yola park edin. Sniper’ı elinize alın ve Luiginin yerinin girişini görebileceğiniz şekilde zoom yaparak bekleyin. Biraz bekledikten sonra siyahlı arkadaşlar ortamdan çıkmaya başlayacaklar, aralarından da mavi işaretli salvo’muz çıkacak ve sizde zoomlu sniperınızla ateş edeceksiniz, bitecek.

Ya da

İlk adadaki görevlerin birinde triad’lar, limuzinle toniyi, luigiyi falan Salvatore’un oraya ulaştırmamız için Salvatore’un oraya girişi kamyonlarla kapatmıştı. Benzerini yapabilirsiniz. Arabalar durunca salvo inecektir arabasından ve rahatlıkla vurabileceğiniz pozisyonu da verecektir. Patlatabilirsiniz de arabayı (ammunation’dan grenade satın alabilirsiniz)..

Asuka 2 – Under Surveillance

Yine sniper kullanabilirsiniz, İlk grup evin yakınındaki parktaki salak adacığın üstünde, mavi işaretleri de kafalarının üstünde. Sniper’la avlamak kolay olacaktır.
İkinci grup ise bir van’ın içinde. Radardan yerini görüp rahatlıkla patlatabilirsiniz.
Son grup’sa kenji’nin casinosunun arkasındaki binada rahat avlayasınız diye dizilip bekleşiyorlar. Biraz yürüyüp casionun en üstüne çıkın, ordaki helikopter’e kanmayın. Düşman ateş ediyor genellikle. Bu yüzden yaklaşmadan teker teker indirin hepsini. Roket Launcher’la da işi halledebiirsiniz – silah hilesini kullanırsanız.

Asuka 3 – Paparazzi Purge

Bu görev, oyunda verilen ilk bot görevi.
Bir roket launcher bulmanızı ve asuka’nın oradan, hiçbir bota binmeden ateş etmenizi tavsiye ediyorum. Ancak farklı şekillerde de yapılabilir, şöyle ki; Asukanın oradan değil de, hedefinizin yakınlarında bir liman arayın. Orda bir polis botu var o limanda ve hedefiniz de daha yakın. O bota binin ve arkadaşa yaklaşın, yaklaşınca da sniper’la direk onu vurabilir yada gene rocket launcher’la patlatabilirsiniz.

Asuka 4 – Payday For Ray

Hızlı bir arabaya ihtiyacınız var. Torrington’daki telefona ulaşın, sonra da birkaç “get to the phone..” diyen telefonların dediklerini yapın. Daha da diyecek bir şey yok gibi.

Asuka 5 – Two Faced Taner

Sağlam ve büyük bir araba alarak mavi işaretli yere park edin. Taner kaçmaya başlayınca onu siz de takip edin, suya yaklaştığında da aracınızla çarparak onu suya atın, bitsin.

Ya da rocket launcher edinin bir tane. Kaçmaya başlayınca da ateş edin ki gebersin de görev bitsin.
………………………………………….. ……………………………………

Kenji’nin Görevleri

Not: Kenji’nin görev sayısından tasarruf edebilirsiniz. Nasıl mı? Kenji, bir görevinde Ray’ın açılmasını sağlıyordu, değil mi? İşte o zaman Ray’in görevlerine geçin ve onun donald’ı açan görevini yapın. Daha sonra Donald’ın görevlerinde Kenji’yi öldüreceksiniz. Böylece Kenji’nin görevleri de ortadan kaybolacak. Para kaybınız da olacaktır dolaylı olarak.

2.GÖREV
Kenji 1 – Kanbu Bustout

Bir adet polis arabasına ihtiyacınız var, wanted level’ı arttırmadan, temiz bir polis arabası elde etmek için yakalandığınızda getirildiğiniz polis merkezindeki park halinde olan bir polis arabasını alın. Ya da bir polis arabasına arkadan çarpın ve durun. Polis arabadan inecek ve sizi tutuklamak için arabanıza yönelecek. O sırada üzerine sürün. İnip arabasına binin ve bir şekilde tek yıldızınızın sönmesini bekleyin. Radara bakarak 8 ball’a gidip arabaya bombayı taktırın. Sonra mavi işaretli yerde bombayı aktif hale getirip yakınlardaki enforcer’a (büyük polis otobüsü – swat aracı) atlayın. Patlama olunca da gidip yakuza moruğunu alın, istenen yerde bırakın.
Burada wanted levelınız 3’e yükselecektir. Polisler işi fazla sulandırırlarsa hile yapılabilir.

Kenji 2 – Grand Theft Auto

Bu görevde çalmanız gerek üç aracı filmde görüyoruz. İlk olarak casionun en yakınında olandan başlayın. Daha sonra pay n spray’ın ordaki çok katlı garaja bırakın, arabaları çok yamultursanız pay n spray’de tamir ettirebilirsiniz.

Kenji 3 – Deal Steal

Bir yardie lobo alın (önceki görevdeki garajın orda rahatça bulunabiliyorlar), arabaya binince de arkadaşı arabaya alıp, hastaneye doğru yollanın, Yakuzalar arabadan inip onu öldürecekler, sorun değil. Şimdi de iki Colombian Cruiser’ı patlatıp, çantayı kapıp casionun otoparkındaki mavi işarete gelin. Görev bitsin.

Kenji 4 – Shima

Koruma paralarının oldukları çantaların ilkini sorunsuzca alabilirsiniz. İkincisininse başında bir zenci Diablo bekliyor, ezmek kolay. Üçüncüsüne geldiğinizde ise paranın çalındığı öğreniyorsunuz fırça yiyerek ve hemen ilk adaya gidiyorsunuz.

Diablolar ilk adada Luiginin dört tane kız bırakmamızı istediği parkta -yanılmıyorsam- çantayı ortalarına almış bir şekilde bekleşiyorlar, sniperi çekip indirin hepsini ve kapın çantayı. Şimdi de gene ikinci adamıza dönüp casinoya bırakalım paraları, bitsin.

Kenji 5 – Smack Down

Kenji’nin salakça konuşmasının ardından gerçekten hızlı olmamız gereken bir görevle karşı karşıyayız.
En az 8 tane Jamaikalıyı öldürmemiz gerekiyor ve zamanlayıcı da var. Bir de bunların mallarını satıp ortadan kaybolmaları gibi bir durum var; dolayısıyla hızlı olmalı, malları satamadan onları bitirmeliyiz.
Hızlı bir araba alın ve ezin onları, hep aynı yerde çıkıyorlar. Bu nedenle, yapabilirseniz önce yakınlardaki öldürüp gereksiz üçgen, çember gibi şekiller çizmeyin. Sinir bozucu olabiliyor.

3. ADA

1.GÖREV
Donald’ın Görevleri

Donald 1 – Grand Theft Aero

Bu görevi yapmak için kurşun geçirmez bir araç mükemmel olur. Ray’in bu bölümdeki tek görevi olan marked man’ini yaparak Patriot’u, yada daha önce Ray’in görevinde gittiğimiz askeri üstteki Barracks Ol’u alarak buna sahip olabiliriz.

Son adadaki havalimanına gidip işaretli yere varalım. Orada Kolombiyalılar bizi bekliyorlar, temizleyelim onları. Daha sonra Dodo’ya binelim, o zaman paketlerin orada olmadığını anlayacağız. Dodo’dan çıkıp, van’a ya da kurşun geçirmez aracımıza atlayıp ikinci adaya dönelim.

İşaretli yere gelip kolombiyayıları temizleyelim. Ağır silahlılar, dikkatli olmakta yarar var. Hepsi temizlendikten sonra asansöre çıkalım ve izleyelim gene.

Donald 2 – Escort Service

Gıcık bir görev. Ben 2-3 defa uğraştım bunu yapabilmek için. Uzun, sağlam bir araba bulsanız iyi olur securicar’a escort etmek için. Barracks Ol yada polis otobüsü iş görür bunun için.

Yola çıktıktan sonra, securicar’a asıl damage’ı Cartel arabalarının çarpmalarının değil, arabanın içindeki ve yoldaki cartel mensuplarının açtığı ateş vermekte. Genellikle securicar, cartel arabasını alt edebiliyor veya içindekilerin çıkıp ateş etmelerine fırsat tanımayabiliyor. Ancak yoldaki mensuplar başa bela oluyor. Ne yapılmalı? Securicar’ı yanından veya hemen arkasından takip edin. Cartel mensuplarının ateşini üstünüze alın böylece damage’ını çok çok azaltırsınız securicar’ın. Yolda cartel cruiserların sizi yoldan çıkarmaya çalışacaklarını da göreceksiniz, siz de onlara yapın aynısı – barracks ol bu iş için biçilmiş kaftan.

Ya da

3-4 kere başarısız olduysanız securicar’ı takip etmek yerine elinize M16 yada rocket launcher (M16 tavsiye edilir) alarak securicar’ın üstüne çıkın. Cartelcilerin gelecekleri & duracakları noktaları biliyor olmalısınız. Böylece M16’yla işlerini rahatça bitirebilir ve geri kanal zamanda da pozisyonunuzu korumakla uğraşabilirsiniz.

Zaten tünele gelinceye kadar aracın damage’ı yarıdan biraz daha azsa, çoğu zaman görevi başarabiliyorsunuz – size ihtiyacı kalmıyor aracın diğer tünelden sonra.

Eğer kafayı yeme arifesinde olduğunuzu hissediyorsanız bir weapon editör edinip oyundaki M16’nın üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Yapmanızı tavsiye ettiğim değişiklik mermi sayısını sıfırlamanızdır M16’nın, çünkü diğer değişiklikler sorun yaratabiliyor. Başarıp başaramadığınızı da kendi M16’nız aracılığıyla anlayabilirsiniz. Bu arada weapons.dat’ın orjinalinin yedeğini almayı da unutmayın.

Donald 3 – Decoy

Güzel bir görev. Önceki görevde Securicar’ı bıraktığımız yerden geri alıp, verilen süre boyunca polislerden korumamız ve patlatmamız gerekiyor.

Daha önce peşinize polis taktığınızda polislerin bazı yerlere özellikle gelmediklerini görmüşsünüzdür. Bu yerler bu görevde de kullanılabilir. Ancak, öncelikle Securicar’ın etrafındaki Enforcerlardan ve Polis arabalarından kurtulursak işimiz rahatlar. O halde ortamın etrafında tavaf edip, temizleyelim şunları.

Daha sonra, aracı alalım. Bir anda wanted levelınızın şiştiğini göreceksiniz. İşte, burada da “bazı yerler” kullanılabilir. Hava istasyonunun garajına polis pek gelmiyor. Ben oynarken garaja bir adet enforcer gelmişti. Salak salak daireler çizmek suretiyle zamanı doldurmuştum. Aynı şekilde tünel ya da yer altı istasyonları kullanılabilir, zaten ilk başta patlattığımız araçlar hafifleştiriyor zorluğu. Zaman bitince, sağlamsanız, oyun da bitiyor. Unutmadan, arabadan inmeyin!

Donald 4 – Loves Dissapearance

Bu bir görev değil, hayal görüyorsunuz… Beklentilerinizi gözden geçirin.

3.GÖREV
Toni’nin Görevleri

Toni 1 – Taking out the laundry

Toni abinin sevişemediği elemanların arabalarını patlatacağız. Sıkı bir arabayla bu işi yapabilrisiniz. Çünkü bu vanlar dokununca sapıtıyorlar. İki üç defa vurunca yan dönmeleri muhtemel. Vanları patlatınca görev tamam.

Toni 2 – The pickup

Arabanın zor gireceği kadar bir dar yol var. Oradaki bir çantayı almamız gerekiyor. Haritayı takip ederek oraya kadar gelin. Arabayı çöantanın sağına park edin (arabanın önü çıkışa baksın) inin ve hemen binin (inince çantayı otomatikman alacaksınız) sonra gelen adamların kemik seslerini dinleyerek balık arabasından kurtulun, istenilen yere yönelin ve görev tamam.

Toni 3 – Salvatore called a meeting

Zevkli kovalamaca bölümlerinden birisi de bu. Limo ile kovalamaca oynayacağız. Joey’i aldıktan sonra Luigi amcayı alalım. En sona Toni kalsın. Toni’yi almaya gittiğinizde etraftaki balıkçıları göreceksiniz. Toni arabaya biner binmez balıkçılar peşinize takılacaklar. Derhal fırlayıp hız kazanın. El freni ve çabuk hareketlerle birisini devirebilirsiniz. Devirmeseniz bile arayıa çabilirsiniz. Bunun için öndeki araçların sağından solundan geçin sürekli. Salvatore’un evine yaklaşınca, iki balıkçının yolu tıkadığını göreceksiniz. Hiç gaz kesmeden tam ortalarına dalın. İki balık arabası da kenara savrulacak ve sizin de hızınız kesilecek. Hiç durmadan sol ve sağ yaparak garaja yönelin; garaja girince görev tamam.

Toni 4 – Triads and tribulations

3 tane Triad liderini öldürmeliyiz. İkisi açıkta, birisi balıkçıların karargahında. Balıkçıyı en sona bırakıp ilk ikisinden başlayalım. En yakındaki Chinatown’da. Yaklaşınca arabadan inin ve yanınızdaki iki elemanla birlikte adama doğru koşun. Yanınızdakiler ateş etmeye başlayacaklar. Adamı öldürünce tekrar arabaya binin ve sıradakine yönelin. Diğeri metro girişinde durmakta. Arabadan inmeye gerek yok. Üstünden geçin, yeter. Geldik sonuncuya. Bunun için önce Triad Fish Van bulmalısınız. Birisini ele geçirince, haritanın yönlendireceği gibi balık işleme fabrikasına ilerleyin. kapının önüne gelince, kapı açılmaya başlayacak. Fabrikanın arkasında sizi beklemekte Triad lideri; yanında da iki tane eleman var. Elinizdeki (ammunation’dan aldığınız) herhangi bir silahla saydırın üzerlerine. Adam ölünce görev tamamdır.

Toni 5 – Blow fish

Bir önceki bölümde liderlerini öldürdüğümüz balıkçıların fabrikasını patlatacağız. Ama içeri girebilen iki tür araç var. Birincisi kendi balık arabaları, diğeri de çöp kamyonu; burada çöp kamyonunu kullanacağız. Yoldan geçen bir çöp kamyonunu durdurun, doğruca 8-ball’a yönelin. İçeri girip kamyonu bomba ile donatın. Daha sonra, bir önceki görevdeki fabrikaya kadar tüm trafik kurallarına uyarak ilerleyin. Kapıdan girince fabrikanın soluna dönüp iki beyaz galon tiplemesinin arasındaki mavi noktaya park edin. Bombayı aktif edip derhal çıkın ve yanda bulunan bir Triad Van’a atlayıp toz olun. Ara video ile birlkite görev tamamdır.

……………………………………….

4.GÖREV
Salvatore’nin Görevleri

Salvatore 1 – Chaperone

Büyük patron Salvatore, güzel hatun Maria’yı gezdirmemizi istiyor. Maria arabaya binince haritadaki ilk noktaya ilerleyin. Sahil şeridinde bir adamla konuşmak için durduruyor Maria. Oradan sonra Maria’nın istediği ikinci yere doğru ilerliyoruz. Maria inerken beklememizi söyleyecek. Arabanın burnunu geldiğiniz yere doğru çevirin. Birden polis sirenleri duyulacak ve ortalık karışacak. Maria’nın çıkmasını bekleyin ve gelince gaza basın. Şanslıysanız polisler oradaki kalabalık arasında kalacaklar. Önce sağa sonra sola dönüp dümdüz ilerleyin. İşaretli yere gelince Maria’yı indirin ve görev tamam.

Salvatore 2- Cutting the grass

Burada birçok arkadaş takılıyor. Geneli de adamı görür görmez öldürüyor ya da arabaya binince arabasına vuruyor. Oysa ki arabayı çaktırmadna takip etmeliyiz. Amacımız ise gammazlık yapan bu elemanın yerini belirlemek ve belirledikten sonra da temizlemek. Haritadaki noktaya doğru ilerleyin. Adamın çıkacağı yer belli. Hemen kapının önünde ise bir taksi durmakta. O taksiyi rahatça takip edebileceğiniz ama çok yaklaşmayacağınız ve aynı zamanda da gözden kaybetmeyeceğiniz bir mesafede bekleyin. Taksi hareket edince siz de bir süre bekleyip hareket edin ve geriden takipinizi sürdürün. Takip sona erince adam taksiden inecek. Bu noktada mesafeyi iyi ayarlayabilmeniz önemli. Ya adam iner inmez arabayla üzerinden geçeceksiniz; ya da daha önce ele geçirdiğiniz bir silahla adam indiğinde üzerine ateş edeceksiniz. Adamı öldürünce görev tamamlanacak.

Salvatore 3- Bomb da base

Bu da çok zevkli bir bölüm. Burada gemiyi patlatacağız. Bunun için önce 8-ball’a gideceğiz ve elemanın parasını ödeyeceğiz. Bize vereceği sniper rifleı alıp, 8-ball’u da arabaya bindirince limana doğru ilerleyeceğiz. Liana gelince; gemiyi görecek bir noktada arabayı durdurun. 8-ball bize yapacaklarımızı anlatacak. Biz ilk defa tetiğe bastığımız anda 8-ball gemiye doğru koşmaya başlayacak. O yüzden çok iyi nişan almalıyız. Bundan önce geminin karşısındaki binanın hemen önğnde bir merdiven var; çatıya çıkıyor. Onu kullanarak çatıya çıkın. Çatıdan tüm alana etki etmek mümkün oluyor. Sniper rifle’ın zoomunu açın ve tuşa basılı tutun. Geminin girişindeki iki adamdan birisini seçip ilk ateşi edin. 8-ball koşmaya başlayacak. Derhal yanındaki adamı da vurun; peşine girişe en yakın olanı. Böyle böyle hepsini vurun. 8-ball gemiye girecek ve bir süre sonra çıkacak. Ara demo ve bom! Görev tamam.

Bir başka şekil de şöyle olabilir (mesaj odalarında bu yoldan bahsediliyordu). Girişteki ilk iki adamı vurduktan sonra elinizdeki Uzi ile dalın aralarına ve tarayın hepsini. Ya da etrafta bulunan kırmızı varilleri patlatın ve adamların ölmesini izleyin 

Salvatore 4 – Last request

Salvatore amca (amca dedik bağrımıza bastık; o bize ne yapıyor), yaptığı bir işi temizlememizi istiyor. İş de, dar yol içinde bir arada bulunan bir Cheetah’ı getirmek. Benim gibi ilk olarak, arabaya yaklaşınca sol üstte gelen çağrı mesajını dikkate almazsanız, Cheetah’ya binince patlarsınız  Çağrı cihazında Maria, bunun bir tuzak olduğunu ve belirttiği adrese gelmemizi istiyor (dar bir tünelden geçip iskeleye inmeliyiz). Oraya yönelin ve tünelden geçince iki hatun bizi bekliyorlar. Ara demo bitince, Staunton Island’a doğru güzel bir tekne yolculuğuna başlıyoruz.

<-İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ ADA AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR ->

3.GÖREV
Ray’in Görevleri

Ray 1 – Silence The Sneak

Adamı öldürmeniz gerekiyor. Uzun bir arabayla yolunu kapatıp bombalayabilirsiniz. Ya da rocket launcher’ı elinize alarak işini bitirebilirsiniz, hayal gücünüze kalmış.

Ray 2 – Arms Shortage

Zırh ve canınızı maximize ederseniz işiniz daha da kolaylaşır. Her neyse, adamımız askeri üstte bizi bekliyor ve elinde de M16 var. Sizin de elinizde en az bir sniper olmalı, bununla birlikte bulunduğunuz yerdeki bir container’ın üstünde molotof kokteyli ve rocket launcher var, alırsanız ne ala. Bir süre sonra cartel arabaları gelip iniyorlar ve 2-3 taraftan geliyorlar size doğru. Yapmanız gereken tek şey onları öldürmek ve canlı kalmak. Arkadaşınızın tek kolu olması yavasş davranmasına neden oluyor, çok da güvenmeyin ona yani.

Görevi bitirdikten oyun boyunca sonra arkanızdaki yerden parasıyla çeşitli silahları satın alabiliyorsunuz.

Ray 3 – Evidence Dash

Bir arabaya çarparak içinden düşenleri toplamamız isteniyor, ne güzel.

İlgili araca her çarptığınızda aracın içinden Donald’a ait olan resimlerin olduğu paketler düşmekte, düşen paketleri hemen toplamanız gerekmiyor ve zaten radarda da yerleri gösteriliyor. Bunu bütün paketler toplanıncaya kadar yapın, sonra aracı patlatın. Ya da en başta aracı patlatın. Hileyle de araba görüş alanınızdayken blow all cars hilesi kullanılarak da yapılabilir bu görev.

Ray 4 – Gone Fishing

Farklı farklı şekillerle de güzelce yapılabilir bu görev. Ben bir ikisini anlatayım:

Bot’a binip ray’in aracına kumsal tarafından yaklaşın ve kumsaldan da çok uzaklaşmayın, cutscene bitince de rocket launcher’ı çıkarıp ateş edin, patlatamazsanız ve o da kumsala doğru gitmeye başlarsa kumsala dönüp sniper’ınızı çıkarın ve bottan çıkmasını bekleyin, çıkınca da vurun.

Ya da en başta cutscene’den sonra direk kumsala gidin, oradan rocket launcherla patlatmaya çalışın. Rocket launcher cephanesi sorun çıkarırsa silah hilesini kullanabilirsiniz.

Ray 5 – Plaster Blaster

Az önceki görevde öldürdüğümüz herif, demek ki hastanede dirilmiş.

Bir araç alarak işaretli ambulans’a çarparak damage verin ve içinden çıkan cesedin üzerine ak47, rocket launcher yada m16 ile ateş edin, ciddi ciddi geberecektir (granade’ler de çalışıyor-muş). Cesedi düşürmek için ambulans’a çarparak damage vermeniz gerek. Rocket atınca decoy mavrası yapabiliyor çünkü.

4.GÖREV
Donald’ın Görevleri

Donald 1 – Liberator

Donald amcanın (hehe) değerli bir dostunu Kolombiya’lılardan kurtarmamız gerekiyor. Kurtaracağımız yere girebilmek içinse cartel cruiser, yani bir tane CC alacağız.

Dalarsanız sizin de anlayacağınız gibi içerdeki Kolombiya’lılar iyi silahlanmış durumdalar. Bu yüzden mekana açılan kapıdan içeri girmeden önce sniper’la görünen kısımlarda temizlik yapmak akıllıca olur. Daha sonra içeri girin, arabanızı patlatmamak için özel bir çaba harcamanız gereksiz, çok sayıda var çünkü garajlarda.

Ortalıktaki Kolombiyalıları temizledikten sonra garajlara gelecek sıra. Bu garajların birinde aradığımız adam ve yanında da bir Kolombiyalı var. Diğerlerinde ise ikişer Kolombiyalı bizi beliyor. Donald’ın amcasını bulana kadar içerdekileri öldüre öldüre diğer garajlara geçelim. Amcayı bulduğumuz yerdeki Kolombiyalıyı da dikkatle indirelim. Sonra amcayı arabaya atlatıp donald’ın yerine bırakıyoruz, bitiyor.

Donald 2 – Waka Gashira Wipeout

Zeki adam bu Donald. Bir tane cartel arabası kapıp çok katlı garaja gidin (arabanız damage’sız olursa mükemmel olur. Bu yüzden garajın hemen arkasındaki paynspray’e uğramakta faide var.) en üst katta kenji ve etrafındaki adamlar bekleşiyor olacaklar.

Adamların ellerinde iyi silahlar var. Bu yüzden çok hızlı olmanız gerekiyor. Kenjinin yakınında olduğu araçlara kenjiyi ezmelerini sağlayacak şekilde çarpabilirsiniz ve ordaki uçmak için hazırlanmış yerden uçup, mekanı terk edebilirsiniz. Fakat canınız sıkılırsa 5-6 denemeden sonra, hileye başvurabilirsiniz: cornerslikemad. Bu hileyle arabanız köşeleri çok keskin dönebilir ve shift’e basarak da bayağı zıplayabilir ve bize gerekli olan özellik’se zıplaması.

Kenjin tam hizasındayken zıplayın, üstünden geçerken kenji ölecektir. Yere değince de tekrar zıplayın, dışarıdasınız. Başka şekilleri de var bunu yapmanın. Size kalmış.

Donald 3 – A Drop In The Ocean

Asuka’nın oradaki limandan bir bota binin, paketleri toplayın, geri dönün limanlara, polis can sıkıcı olursa paynspray’e uğrayın, donald’a gidin, bitsin.

…BU ADANIN GÖREVLERİDE BU KADAR ŞİMDİ GEÇELİM 3.ADAYA…

2.GÖREV
Ray’in Görevleri

Marked Man

Bir de timer’ımız var bu görevde, yani süreli. Çeşitli şekillerde bitirilebilir bu görev rahatlıkla. Tüneli ya da tren yolunun kullanılmayan tarafını kullanabilirsiniz. Tren yolu daha rahat olacaktır ama biraz da dikkat gerektirecektir, ayrıca da patriota gerek kalmayacaktır.

Her neyse, ray’in oraya cheetah inferno ya da banshee, stinger gibi hızlı arabalardan biriyle gidin, BF patriot’u daha hızlı alabilmek için. Sonra da tüneli kullanarak shoreside vale’a üçüncü adaya gidin, airport’un yerini biliyor olmalısınız zaten Donald Duck’ın görevlerinden, kolay olur. Yukardaki tren yolu yazısına da uyabilirsiniz ve Ray’in görevleri de biter.

Asuka’nın Görevleri

Asuka 1 – Bait

Hızlı bir araba bulun, cartel salaklarını işaretli yere götürün, arabadan inip sahip olmanız gereken Rocket Launcher’ı kullanarak patlatın… bitsin. Bu kadar kolay yani. Ama sizin getirdiğiniz salakları öldürmeye çalışanları öldürmeyin, fail olur mission.

Mesele onların işini bitirmek sonuçta. Hızlı arabayla havaalanı girişindekini peşinize takıp virajı alınca dümdüz ilerleyin ve köprüye gelince sağa dönün. Köprüden ilerleyip barajın etrafına gelince solda bulunan adamı da peşinize takın. İlerden sola dönün (rampa yukarı) ve rampanın bitimindeki arabayı da alıp kumlu yoldan devam edin. Barajın üstünden geçip haritadaki işaretli yere yavaş ilerleyin ki adamlar size yaklaşsın. Girin içeri ve bekleyin bir süre. Onlar gelip size çarpmaya çalışacaklar. O sırada sizin elemanlar birisini haklayacaktır. Siz de peşine arabadan inin ve bu cartelcileri taramaya başlayın. Arabalar patlayınca görev tamam.

Asuka 2 – Espresso-2-go

Hızlı bir araba alın.
Onları patlatmadan önce hepsinin haritadaki yerlerini ortaya çıkartmalısınız. Dolayısıyla onları patlatmadığınız sürece timer başlamayacağından, rahat olun. Şu an bulunduğunuz 2.adada gezinin, mavi mavi işaretler belirecektir haritada. Bu adada toplam 7 tane olması lazım. Haritanızdaki işaretçileri sayın, 6 olunca da ilk adaya geçin.

Bu adada ise 2 tane var. Portland Dock’un karşısında ve Salvatorun malikanesinin yolunun karşısındaki taksi istasyonunun orada. Shoreside’da ise hemen köprünün havayolu tarafında, meydanda bir tane var. Onu da gördükten sonra çarpın ve zamanlayıcı başlasın. Gerisi de oldukça kolay: haritanızda olan yerlere çarpa çarpa 9 sayısına ulaşın, bitsin.

Bu arada zamanlayıcı sorun çıkarırsa darknezz’ın traineriyla oyunun gerçek zamanını ve hilelerle de görev zamanlayıcısı durdurabilirsiniz.

Asuka 3 – S.A.M

Güzel bir görev gene.
Hızlı bir araba alıp bot’a ulaşın (diğer limanların yerlerini biliyorsanız onlara da gidebilirsiniz bot almak için – speeder var diğerlerinde). Noktaya gelince sniperla cartelcileri indirin teker teker.

Sonra vaktiniz varsa karaya çıkın geldiğiniz yöne doğru bakarak rocket launcher’ınızı hazır tutun. İnişe geçtiğinde de bombalamaya başlayın, patlayacak ve yere düşecektir. Sonra yukarıya çıkın, düştüğü yerden malları toplayın, hemen yanda öldürmüş olmanız gereken Kolombiyalının speeder’ı var, onu da kullanabilirsiniz geri dönmek için normal botunuzun yerine.

Polisler peşinize düşecektir. Paynspray’e uğramayı düşünebilirsiniz. Sonra da çekik gözlü hatunumuzun oraya gidersiniz, biter.

Asuka 4 – Ransom & The Exchange
(Aslında Colombian tek görev demek daha doğru olur)

Oyunun son görevi ve oldukça da uzun.
$500,000’a ihtiyacınız var ve de zırha. Yoksa çalışmanız gerekecek (çalışmak deyince, ikinci adanın parkındaki küçük adacığın yanında bir jeep duruyor. Onla sürekli olarak $15000’lar kazanabilirsiniz). Para ve zırhı bulursanız gidip save edebilirsiniz oyunu. Çok iyi olur.

Daha sonra Colombiyalıların oraya gidin, cutscene başlayacaktır…

Silahsız bırakılacaksınız orada. Hemen yandaki tabancayı alın, kendinizi koruyun ve öldürün adamları. Oradaki küçük garajda zırh falan var, arkada da havuzun içinde hidden package var. Canınız azaldıysa biraz eğlenip can kazanabilirsiniz. Ya da direkt çıkın ana kapıdan. Sonra da barajın oraya gideceksiniz, adamlara dikkat edin ve mümkünse uzaktan temizleyin. Değilse biraz zorlanın. Ama sakın kabala içeri dalmayın yoksa kurşun delisi yaparlar adamı. Gerisi size kalmış.

Gta San Andreas Tam Çözüm (Sadece Los Santos)

BIG SMOKE,SWEET,KENDL

Iste oyunumuzun ilk bölümüBu bölümü bir alistirma olarakta tanimlayabilirizDostlarimiz ile mezarlik cikisinda saldiriya ugramis ve Groove Streete sapasaglim dönmemiz gerekmektedirArkadaslarimiz ile hemen karsi tarafda bulunan byk shoptan bmx lerimizi kaptigimiz gibi Groove Streete pedal ceviriyoruzBurda dikkat etmeniz gereken tek husus Ballasin sürekli bize kurusn yagdirmasiOldukca eglenceli bir bölümÖlmemye dikkat edin

RYDER

Oyunumuzun 2 inci bölümüBu bölümde eski dostumuz Ryder ile East Coast a gidiyoruzYapmamiz gereken kuaföre girip ynei bir sac veya sakal stili yapmamizParaniza göre istediigniz stili yapinArdindan karsi taraftaki Pizzaciya gidip Yemek yiyinSonra Ryder kasayi soymaya calisacaktirAma isi eline yüzüne bulastirinca kasadaki görevli Shotgun ile pesimize düsecektirBizden istenilen ise arabaya atlayip Groove Street e geri dönmemiz(Oyunu benim gibi hilesiz oynayan arkadaslarimiz icin ufak bir ipucu ,öneri:arabaya atladiktan sonra kasiyerin üsütne sürün onu öldürdükten sonra bir shotgun iniz olucaktir)

TAGGING UP TURF

Bu bölüm oldukca basitKardesimiz SWEET bizden Ballasa ait grafitilerin üstüne Groove Streetin yazilarini yazmamizi istiyorHaritada belirtilmis yesil renkli yerlerde bu grafitileri bulabilirsinizArdindan groove ye geri dönüyoruz

CLEANING THE HOOD

Nihayet gercek yüzümüzü ortaya cikarmaya baslyioruzBu bölümde Smoke,Sweet,Ryder ve Carl Groove icin adam ve destek bulmayi düsünüyor En güvendikleri adam Big Bearin artik eski halidne olmadigini görünce careyi Ballasa ve adamalrina göz dagi vermek olarak bulyuorlarYapmamaiz gereken ilk önce evin bahcesinde duran Siyah giysili adami harcamakArdidnan Ryder bizi bir eve götürüyor ve orda karsimiza cikacak kisileride hallettikten sonra Groove dönmeniz gerekiyor

DRIVE-THRU

Iste bol aksiyonlu bir bölümTüm arkadasalrimiz ile arabaya binip Cluck Chickene sürüyoruzArdindan yolda Ballas in adamalrini görmemiz ile peslerine düsmemiz bir oluyorCete arkadasalriniz arabaya kursunalri yagdiracaktirSizden istenen arabayi patlatmadan ballasin adamalrini takip etmenizEeger yaninizda ingram varsa da q ile sol ,e ile sag tarafa dogru ates acabilirsinizIs bitiminden sonra Groove dönmeyi unutmayin

NINES AND AK’S

Bu bölümde Yapmaniz gereken cok basitBig smoke ile haritada gösterilen yere gidinve aticilik yeteneginizi sergileyinArdindan Smokeyi evine birakinSonra Sweet ariyacak ve saygi kazanmak icin giysilerimizinde bir takimd egisikliklere ugramasi gerektigini söyleyecekBinco ya gidip yeni elbiseler alin ve cikinArdindan bu görevide bitirmis olacaksiniz

DRIVE BY

Iste eglenceli bir bölüm dahaRyder,Sweet ve Smoke yide alip arabaya atliyoruzYapmamiz gereken Ballasin cetelerini harcamakArabayi biz kullaniyoruz ve dostlarimiz ates aciyorToplamda 3 ceteyi halletikten sonra pesimize 2 yildizliks eviyede polisler takilacaktirPaint Spray e dogru yol alin ve arabanizin rengini degistirinArdindan Groove geri dönünGörev sonunda 500$ i cebinizde bilinBu bölümdeki en dikkat etmeniz gereken özellik arabanizin durumuFazla kursun yememeye bakin

SWEET’S GIRL

Aksiyon dolu bir bölüm dahaCj Sweetin evine gittiginde kismeyi bulamazArdidnan telefonu calarSweet in basi belaya girmis karsi cetelerden biri Sweeti ve kiz arkadasini nin etrafini cevirmislerdirBizde hemen sohbeti kisa kesip Sweete yardima gidiyoruzDüsmanalrinizi hallettikten sonra 4 kapili bir araba bulmamiz isteniyorArdindan Sweet ve kiz arkadasini alip Groove dönünPesinize 3 araba düsecektirBu bölüdme dikkat etmeniz gereken en büyük husus Sweete yardima giderken Sweetin sagligio ölmeden yetismelisiniz

CESAR VIALPANDO

Yine eglenceli bir bölümKizkardesimiz Kendl herzamanki gibi abisi Sweet ile kavga etmis ve sevgilisi Cesarin yanina gitmistirSweet ise bize onu takip edip Cesarin adamlarinin düzenledigi Lowrider yarismasina katilip orada binevi gözükmemiz Yapacaginiz basitHaritada gösterilen garaja gidip LOWRIDER i alinArdindna garaja girinBosuna para harcamaya gerek yokHemen geri cikin(Garaja girmek zorunlu)Sonrada haritada gösterilen yarisin oldugu yere gidinTren istasyonunun hemen arka kismiMüzigin ritmine göre arabayi ziplatmamiz lazimBircok kisi burada takilmis ama yapilacaklar cok basitArabayi ziplatmak icin Numpad leri kullanin

8
(Yukari)

4 6
(Sol) (Sag)

(Asagi)
2

Yarisi kazandiktan sonra Cesar ile tanisiyoruzGörev sonucu 100 $ ri cepte bilin

HOME INVASION

Bu bölümde ne derece iyi bir hirsiz oldugunuzu anlayabileceksiniz Saka bir yana Ryder ile eski bir komutanin evindeki cephane ve silah kutularini calmaya gidiyoruztoplamda 8 dakikaniz (oyuna göre 8 saat oluyor)varSes cikarmadan sirasiyla kutulari alip arabaya yükleyinSessizce yürümek icin eliniz Alt tusuna basili kalsinEn kücük hatanizda adami uyandirma gibi bir sansiniz var o yüzden sakince ve acele etmeden gecmeye calisinVakit oldukca yeterliKutulardan birini salonda hemen kapi girisinde,2 incisini mutfakta,3 üncüsünü2 inci katin son koridorunda kalan son 2 kutuyuda adamin yatakodasinda bulabilirsinizKutulari caldiktan sonra haritada gösterilen garaja gidin arabai iceryie sokun ve disari cikin Bu görevde bitti

CATALYST

Ryder ile bir bölüm dahaSimdiki görevimiz ise cephane ve silah tasiyan bir treni soymakAma haritadakiy ere vardigimizda düsman cetelerden birinin coktan olaya el koydugunu görürüzIs basa düstü Tüm düsmanalri harcayinArdindan bir araba dolusu ballasin adamalri geliyorOnlarida halledinSonra terene binin Ardindan tren hareket etmeye basliyacaktirRyder kamyoneti ile pesinize düüscekToplamda 8 kutuyu Ryder a atinArdindan pesinize polisler düsecektirRyder ile Paint Spraya gidinSonrada Groove dönün

ROBBING UNCLE SAM

Iste yine RyderBu seferde yine silah ve cephane kacakciliginda görüyoruz kendimiziAma hedefimiz oldukca büyükDirek Orduyu soymaya kalkisiyoruzRyder ile arabaya atlayip Oceon Docks a sürünDuvardan atlayip askerleri temizleyinSpnrada kapilariny anindaki cihazlara ates edip kapilari acinToplamda 6 kutuyu arabaya yükledikten sonra Minnefield de sürün ve ara sokaktaki garaja girip arabadan ininYolda pesinize askerler düsecektirCapslock tusu ile Ryderin onlara patlayici atmasinis aglayabilirisnizRyderin ölmemesine dikkat edinBIRAZ UGRAS ISTEYEN BIR GÖREV:

OG LOC

Iste beklenen an Carl Smokenin evine gittiginde Sweet ve Smoke nin biryere gittmeye hazirlandikalrini görürSmoke CJ ide ynaina alirTren istasyonunda eski genclerden Jeffrey i almaya gittikelrini söylerlerAma artik o OG LOC durOG yi aldiktan sonra fredy i öldürmeye giderAma o motorla kacinca is yine bize düser OG ile motora atlayin ve Fredy i takip edinAtes etmeyin bosuna cünkü onu öldüremezsinizUzun bir takipten sonra Fredy motorunu durduruyor iste o anda onu öldürünArdindan Og Loc u alip Burger Shota gidinBu görevide bitirmis bulunuyorsunuzOG LOC tam bir fool

RUNING DOG

Smoke ile haritada gösterilen yere gidin2 adam olucakSmoke birini öldürücektirAma digeri kacarYapacaginiz basitYakalayin ve harcayin

WRONG SIDE OF THE TRACKS

Aksiyon dolu bir bölüm dahaSmoke ile bu sefer düsmanlarimizin pesindeyiz ama budaha farkliCünkü düsman cete elemanalri trenin üstünde bulunmaktalarBizde motora atladigimiz gibi treni takip ediyoruzÖldürmemiz gereken 4 adam mevcutTrene nekadar uzak durursaniz(bakin trenle aranizdaki yol mesafesini acin yani bulundugunuz serittin en kösesine kadar gitmeye calisin)böylece daha iyi atis yapmasinis aglayabilriisniz Smokeninaksi taktirde kurusnlar trene carpiyorElbette Las venturasa kadar gdien bu treni kisa zamanda düsmanalrinizdan temizlemelisinizBiraz dikkat ve birazda kabiliyet ile üstesinden gelebileceginiz bir bölümAdamlari hallettikten sonra Big Smokenin evine geri dönün ve görevi bitirin

JUST BUSINESS

Iste geldik Los Santos un en iyi bölümüneCok ciddiyim LS de bu türlü baska bir bölüm bulamazsinizAksiyon tavana vuruyor desem yeridirBig Smoke ile Ruslarin mekanini basiyoruzIceriyi hallettikten sonra disaridakileride temizleyinArdidnan Smoke bi mootra atliycakSizde arka koltukta yerinizi alicaksinizSimdi yapmaniz gereken cok basitGelen düsmanlari harcayinBiraz uzun sürebiliyor ama oldukca zevkli bir bölümTüm düsmanlari gerdie birakinca Smoke sizi güvenli biyerde birakicaktirIyi nisan almaya bakin

HIGH STAKES – LOW RIDER

Bu bölümde dostumuz Cesarin bize teklif ettigi LowRider yarisina katiliyoruzYapicaklariniz basitGaza basip birinci olmak Yaris sonucu eger kazanirsaniz 1000$ i cebinizde bilin

LIFE’S A BEACH

OG LOC yine karsimizdaOG LOC un bir rapper olma cabasini sizlere anlatmistimBurger Shotta calisirken onu ziyaret ediyoruz ve bize bir albüm yapmak istedigini anlatiyorAma elbette öncelikle bir ses sistemine ihtiyaci varNeyseki plan hazirPlajdaki partiye gidinDj ile konusunBizden dans etmemiz ve toplamda 2000 puan yapmamiz istenecektirDans etmek Lowrider lari ziplatmakla ayni mantik olsada kontrollerd ebus efer yönlendirme tuslarini kullaninOldukca basit ritimlere ayak uydurun yeterArdindan Dj bizimle biryere gitmek istedigini söliycekSes sistemi arabnin icinde zatenHemen kabul ediyoruzYolda ilerlerken CJ Dj i arabadan atacaktirOndan sonra haritada isaretli olan yere dogru gidinBu görevde bitti

MADD DOG’S RHYMES

Harika bir bölüm dahaBeceriksiz OG LOC a ses sistemini bir önceki görevde ayarlamistik hatiorlarsanizSimdiki sorunu ise sarkilarinda kullanaci sözler?!Sözmü yazacagiz? elbette hayirCalacagizÜnlü Madd Dog un sözlerini hemdeSehrin yukari kisminda haritada gösterilen villaya gidinelinizde sadece bir bicak olacakC tusuna basarak sessizce yürüyerek görevlielrin arkalarindan yaklasip bogazalrina yapisinkitabinoldugu odaya girin ve gerekenleri alinArdidnan görevliler cogalacak birtanesini öldürüp susturuculu 9 mm lik handgun’i alinTüm görevlileri hallettikten sonra Burger Shotayani OG LOC un ynaina gidinTebrikler bir görev daha bitti

MANAGEMENT ISSUISSENT

Iste yine OG LOC ve onun bitmeyen sorunlariBu seferki ne?Elbette Madd Dogg un MenajeriBu yüzden onu ortadan kaldirmaliyizÖldürücekmiyiz?Hayir Sadece öldürülmüs süsü verecegizOG LOC ile konustuktan sonra haritadaki hedefe gidinHedefteki arabaya hic cekinmeden carpinIcindeki koruma inince gerekeni yapin(öldürün)Ardindan arabayi alip Paint Spraya gidip tamir ettirin(bulundugunuz yerin 1-2 sokak üstünd ebu dükkan var bosuna plaj tarafindakine gidip vakit kaybetmeyin)Ardindan haritada belirecek yere gidinArabaya hasar vermemeye calisin yoksa dönüp birdaha tamir ettirmeniz istenecekBahsedilen yere gidince arabayi düzgünce parkedinVe diger korumalara esliginde gidip Menejeri alinArdindan konusmalar esliginde yola devam edinYapmaniz cok basitDirek plaja sürünOrada uzun bir iskele var arabayi sürün ve denize düsmenize ve arabadan atlayinAraba direk denize ucacaktirYeniden tebrikler bir görev daha bitirdiniz

BURNING DESIRE

CRASH i bilyiorsunuzdur sanirim?Diger bir adiyla tanitimOFFICER TENNPENNY?evet basimizin belasi o polisten bahsediyorumBu seferki görevimizi ondan alicaz hemde tehdit ve zorla Bize verdigi görev ise su karsi cetelerden birinin bulundugu binaya molotov lar ile saldirida bulunup orayi yakmamizSert bir konusmadan sonra sinirli bir bicimde görevi yapmaya gidelimÖncelikle haritada yesil bir skeidle gösterilmis molotovlari alinArdidnan yine haitada beliricek binanin oldugu yere gidinAdamlari temizleyinCamlardan iceri molotvlari firlatinBina yanmaya basladiginda icerden bir kiz yardim cigliklari atacaktirIceri girin ve onu kurtarinEvin icerisinde yangin söndürücü bulacaksiniz alin onuÜst kata cikmak icin evin girisnin oldugu yöndeki saoldan sonuncuyu odaya gidinKizi aldiktan sonra geldiginiz yoldan geri dönün ve disari cikinBir araba bulun ve kizi evine birakinKizi biraktiktan sonra görev bitmis oluyorAyni zamanda kurtardiginiz kiz yani Denise oyundaki ilk kizarkadasiniz

HOUSE PARTY

Iste yine oOG LOCBu sefer ne? bir ev partisiEvet OG groove da bir parti vermektedir ve bizde katilirizArdindna bir adamimiz Ballasin adamlarinin bir baskina hazirlandikalrini duyduugmuz anda silahalri kapar ve sokakta beklerizBu bölümde yapmaniz gereken sadece düsmanalri harcamakTüm düsmanlari indirin sonra partiye dönün Bukadar

GRAY IMPORTS

Yine Officer t den aldigimiz bir görev dahaOfficer T ile konustuktan sonra haritada gösterilen yere gidinTüm adamlari temizledikten sonra ilk hangar kapisini acmaniz gerekecektirKapininy anindkai mekanizmaya ates edin iceriye girdikten sonra cikan adamlari halledinYukari kata cikin adam kacmaya baslayacaktirSiz onun gittigi yoldan devam edinKarsiniza cikanlari halledin yineardidnna o arabasina binip tüymeye calisicakOrada bir motor sizi beklyiorAtlayin ve arabaya takibe gidinMotorda iken makinaliniz varsa arabaya kurusnlari yagdirin ve patlatinBu görevide bitirmis oldunuzTebrikler

DOBERMAN

Iste Los Santos maceramizin sonalrini yaklastiran bölümKardesimiz Sweetin dedigine göre Ballas bölgeleri ele gecirmeye baslamisPark i geri almamiz isteniyor bu seferYapmaniz gereken Mor renkteki bölgede ballas in adamlarini öldürerek olay cikartmaniz ardindan gelen diger cete elemanlarinida yok edince bölge size ait olacaktirArtik tüm haritaniz bölgelere ayrilmis vaziyette morlu yerler ballasa ait oralari tek tek geri almak oldukca yorucu ve zaman isteyen bir is ama respectleriniz inanilmaz derecede artiyor Los Santostaki son göreviy apmadan önce bols ayida bölge ele gecirmeye bakin hem silahlar toplayabilirisniz hemde respect

LOS SEPUCROLS

Bu seferki görevimiz Sweet´ten geliyorBallasin cetesine ait biri olan Kane adli adami öldürmemiz gerekiyorYanimiza 2 adam daha alip mezarliga gidinKane ve diger adamlari hallettikten sonra arabaya atlayin ve Groove a geri dönünCok zorlanacaginizi sanmam oldukca basit bir görevYaniniza bol cephane almayida unutmayin

REUTINING THE FAMILIES

Los Santostaki heyecan dolu bölümlerden biri dahaTüm dostlarimiz ile (Ryder,Smoke,Sweet)disariya cikarizSweet bir binaya ugrar ve o anda özel timler baskin yaparIceri girip kardesimizi kurtarmak bize düsmüstürÖyleyse silahalrimizi hazirlayip iceri dalalimIcerisi asker kaynamakta önünüze kim gelirse gelsin öldürünAyrica odalara kacann kizlar görüceksinizOnlarin yanina gittiginidze Cj i pöüceklerBu skeidle Sagliniz doluyorTüm herkesi harcadiktan sonra Sweet ile karsilasiyoruzKardesimizide alip catyia cikinHelikopter gelicekOrdaki askerleri indirinAsagi ininAraba ile Ryder ve Smoke bizi almaya geliceklerArabaya bindikten sonra gelen polislere karsi ates acmamiz gerekiyor Elimizdeki Ak ile bir müddet dayaninArdindan kisa bir video giricek ve bölüm bitecektir

THE GREEN SABRE

Iste Los Santos’ taki son ve en kritik görevimizBurda isler tam anlami ile sarpa sariyorSweet ballasa son adrbeyi vurmak icin ceteyi toplayip baskina gitmistirCesar ise bize cok önemli birsey oldugunu ve mutlaka görmemizin gerektigini sölemistirZaman kaybetmeden haritada gösterilen yere gidin ve isaretli arabaya bininArdidnan Cesar gelicekAradaki videoyu cok iyi izleyinCünkü Ryder ve Smoke nin bizi sattigini ögreneceksinizArdindan isler ters teper Sweet agir yaralanirOnu kurtarmak icin catismanin oldugu yere gidinHaritada isaretli tüm adamlari harcayinArdidnan polisler baskin yapacaktirBöylece yakalniriz ardidnan bölüm bitiyor

Tebrikler Los Santostaki tüm görevleri tamamlamis bulunmaktasiniz

gta san andreas araba dansi görevi, gta san andreas catalyst görevi, gta san andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır, gta san andreas cesar vialpando hilesi, gta san andreas dans etme görevigta san andreas dans etme şifresi, gta san andreas lowrider araba hilesi,
paylaş:

Yorum

  1. evi soyma görevi varya işte kutuları eve götürürken oyun kapanıp yanıt vermiyor diyo yaaa nasıl yapabilirim

Yorum Yap