GTA San Andreas Benzin Alma Modu indir

GTA San Andreas Benzin Alma Modu indir

Bu Mod Sayesinde oyunda benzin alabilirsiniz.
Modu yükledikten sonra oyuna girin. (Eski dosyalarınızın yedeğini almayı unutmayın!!!)
Araca bindiğiniz anda benzin ibresi sağ üst köşede çıkacaktır. herhangi bir benzin istasyonuna gittiğinizde de benzin alabileceksiniz.
Modun kurulumu: Dosyayı indirin. içerisinde bunulan “SCRIPT” klasörünü açın ve içerisindeki 2 adet dosyayı kopyalayın. C:/Program Files/Rockstar Games/GTA San Andreas/data/script klasörünün içine yapıştırın.
Dediğim gibi orijinal dosyaların yedeğini alın. daha sonra modu kaldırmak istediğinizde orjinalleri eski yerine koyacaksınız…

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

GTA SAN ANDREAS 100% sorunsuz benzin alma modu.denenmiştir

modu aşağıdakı linkden yüklüye bilirsiniz.bizzat kendi uploadımdır.modu kurduktan sonra oyunun yukarısında benzin göstergesi olucaktır.Benzin bittiyinde benzin istasyonlarında kırmızı noktaya gelmeniz yeterli.
indirdiginiz dosyanın icindeki 2 tane “script” ve “main.scm” dosyalarını oyunu kurdugunuz yerdeki data klasorunun içinndekı script klasorune atınız.Unutmayın oyuna başlarken yeni oyun yapmalısınız save girmek istediyinizde oyun hata verer.
klasörün yedeyini almayı unutmayın.iyi oyunlar.
İSTE LİNK
http://rapidshare.com/files/414015052/benzin_mod.rar

http://hotfile.com/dl/64302082/5c31f…n_mod.rar.html

Gta san andreas benzin modu

Gta san benzin modunda oyuna new gameden başlıyabiliyorsun kayıtlı oyuna girmiyor.İndirdiğiniz winrar dosyasını açın SAB2R dosyasına girin ve o dosyanın içindeki 3 dosyayıda gta nın kayıtlı olduğu klasörü açın data ya girin script dosyasına bu üç dosyayı kaydedin.ve oyuna girmeden önce spanish gxt klasörünü açıp kapayın ve oyunu new game den açın.
Link:http://www.gtanetwork.it/zone/pafile…n=file&id=5163


 

paylaş:

Yorum

  1. konu içerisinde indirmeniz için bir sürü alternatif link mevcut. lütfen biraz daha dikkatli bakın.

  2. rapidshare ve megaupload gibi sitelerden indirmeyi bilmiyorsanız, bu konuda google ile arama yapın. resimli anlatımlar mevcut.

  3. Vallaha ben yaptım kayıtlı oyunlarda acılıyo new gamedende mod calısıyo kayıtlı oyundanda bir sorun yok kayıtlılarda

  4. admin ben oyunu silmiştim bütün dosyalarını filan sonra sadece oyunu bulabildim dediğin dosya bende yok ne yapmam gerekiyor.o dosyayı kendim oluştırabilirmiyim?

  5. http://dosya.co/download.php?id=51ACB95D1 alın gençler benzin ve hız göstergesi birlikte ayrıca kayıtlı oyundan devam edebiliyorsunuz———Kurulumu:ilk olarak rarın içindeki “gasoline.cs” ve “asset_radar.ard” dosyalarını gta san andreas/cleo klasörünün içine atın…
    2)sonra ise “gasoline.txd” dosyasını gta san andreas/models/txd klasörüne atın… orjinal dosyanın kopyasını almayı unutmayın ne olur ne olmaz

Yorum Yap